Wszystko o Pepperstone!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
JUN
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2010, 08:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: JUN »

dzięki też się dobrze wiedzieć, ale chodzi mi o wypłatę środków.

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

JUN pisze:dzięki też się dobrze wiedzieć, ale chodzi mi o wypłatę środków.
Opcja wypłaty w Pepperstone uaktywnia się wtedy gdy to samą metodą wpłaciliśmy.

W załączeniu. Proszę jednak pamiętać, ze w przypadku przelewów SWIFT (international) dochodzą opłaty dla banków pośredniczących, wyniosi to ok $20 USD, niezależnie od sumy przelewu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Jak jest ze Skrillem? Jakieś ograniczenia, prowizje, czas przelewu?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Baton pisze:Jak jest ze Skrillem? Jakieś ograniczenia, prowizje, czas przelewu?
Nie ma opłat/prowizji za wpłatę metodą Skrill.

Wypłata metodą Skrill kosztuje $1 USD i jest to stała opłata, niezależnie od sumy wypłaty.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
JUN
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2010, 08:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: JUN »

DanielFX pisze:
JUN pisze:dzięki też się dobrze wiedzieć, ale chodzi mi o wypłatę środków.
Opcja wypłaty w Pepperstone uaktywnia się wtedy gdy to samą metodą wpłaciliśmy.

W załączeniu. Proszę jednak pamiętać, ze w przypadku przelewów SWIFT (international) dochodzą opłaty dla banków pośredniczących, wyniosi to ok $20 USD, niezależnie od sumy przelewu.
Czyli jeśli wpłacę np: przelewem międzynarodowym to nie będę mógł wypłacić przez Skrill?

A jak jest z transferem środków między IC Markets a Pepperstone?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

JUN pisze:
DanielFX pisze:
JUN pisze:dzięki też się dobrze wiedzieć, ale chodzi mi o wypłatę środków.
Opcja wypłaty w Pepperstone uaktywnia się wtedy gdy to samą metodą wpłaciliśmy.

W załączeniu. Proszę jednak pamiętać, ze w przypadku przelewów SWIFT (international) dochodzą opłaty dla banków pośredniczących, wyniosi to ok $20 USD, niezależnie od sumy przelewu.
Czyli jeśli wpłacę np: przelewem międzynarodowym to nie będę mógł wypłacić przez Skrill?

A jak jest z transferem środków między IC Markets a Pepperstone?
Wyplacic mozna tylko ta metoda ktora sie wplacala. Jesli chodzi o transfer Broker to Broker z ICM to jest to mozliwe. W wiadomosci priv wyslalem formularz.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

DanielFX pisze:
Baton pisze:Jak jest ze Skrillem? Jakieś ograniczenia, prowizje, czas przelewu?
Nie ma opłat/prowizji za wpłatę metodą Skrill.

Wypłata metodą Skrill kosztuje $1 USD i jest to stała opłata, niezależnie od sumy wypłaty.
czyli te minimalne $20 przy wypłacie to tylko przelewy? gdzieś słyszałem o czymś takim, ale to może icm ?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Damian77 pisze:
DanielFX pisze:
Baton pisze:Jak jest ze Skrillem? Jakieś ograniczenia, prowizje, czas przelewu?
Nie ma opłat/prowizji za wpłatę metodą Skrill.

Wypłata metodą Skrill kosztuje $1 USD i jest to stała opłata, niezależnie od sumy wypłaty.
czyli te minimalne $20 przy wypłacie to tylko przelewy? gdzieś słyszałem o czymś takim, ale to może icm ?
Tak, większość przelewów SWIFT z Autralii będzie kosztować ok $20, czyli u brokera IC Markets tak samo to wygląda, ponieważ również stamtąd pochodzi.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
LarryGoldberg
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 11 cze 2013, 16:47

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: LarryGoldberg »

DanielFX pisze:
bartek1916 pisze:Tak patrze i czytam i coraz bardziej mi sie podoba Pepper. Szukam glownie konta z cTrader bo sama platforma mnie zauroczyla wrecz. Z ta chmura to genialna sprawa. Jest szansa ze Pepperstone wprowadzi konta w PLN?
Jak najbardziej polecam tego brokera, jednak w Pepperstone to raczej na pewno nie będzie możliwości wprowadzenia kont PLN. Prędzej w IC Markets będzie taka możliwość. Cały czas jestem w trakcie rozmów z ICM jeśli chodzi o konta PLN.
Hej, jest jakiś postęp w rozmowach z ICM o wprowadzeniu kont w PLN?
DanielFX pisze:
Wyplacic mozna tylko ta metoda ktora sie wplacala. Jesli chodzi o transfer Broker to Broker z ICM to jest to mozliwe. W wiadomosci priv wyslalem formularz.
Być może się zdecyduje na przelew środków z ICM do Pepperstone (w ofercie jest OIL na cTrader), też proszę o szczegóły na priv. Interesuje mnie jakim sposobem wypłacić pieniądze, po takim transferze, najlepiej paypal skrill o ile to mozliwe...

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Firma inwestycyjna 'CHAMP Private Equity' ( http://www.champequity.com.au/ ) zaczeła współprace z Pepperstone:

http://www.financemagnates.com/forex/br ... uity-firm/
The Australia-based Forex and CFD brokerage operated under the Pepperstone brand, has today announced a major strategic investment from CHAMP Private Equity ltd– a Melbourne-based investment company.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ