Wszystko o Pepperstone!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

kamiecfx pisze:a czym przypadkiem w Pepperstone nie ma juz rachunkow w PLN? Na ich stronie jest info ze rachunek moze byc prowadzony w PLN. Ale widoczne jest to tylko jak sie wybierze jezyk strony PL a np juz w ENG nie widac tego. Ktos moze zweryfikowac?

https://pepperstone.com/trading-account ... -razor.php
kamiecfx,

To jest wina auto-translatora.

Obecnie u brokera Pepperstone są dostępne rachunki w niżej wymienionych walutach:

AUD, USD, JPY, GBP, EUR, CHF, NZD, SGD oraz HKD.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Ok, ale jak dla mnie pomimo braku PLN i aktywniejszej obecnosci w Polsce broker wydaje sie jeden z rzetelniejszych i wiarygodnych. Te konto Razor wyglada swietnie. Przynajmniej na demo ;)

rybus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:03

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: rybus »

bartek1916 pisze:Ok, ale jak dla mnie pomimo braku PLN i aktywniejszej obecnosci w Polsce broker wydaje sie jeden z rzetelniejszych i wiarygodnych. Te konto Razor wyglada swietnie. Przynajmniej na demo ;)
IronFX w polsce byl i jak skonczyl :) Serio mowiac to bardzo duzo stron z opiniami przejrzalem o Pepperstone i zdecydowana wiekszosc to zadowoleni klienci. Ktoś ma moze rachunek u nich i wie ile idzie wyplata?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

rybus pisze:
bartek1916 pisze:Ok, ale jak dla mnie pomimo braku PLN i aktywniejszej obecnosci w Polsce broker wydaje sie jeden z rzetelniejszych i wiarygodnych. Te konto Razor wyglada swietnie. Przynajmniej na demo ;)
IronFX w polsce byl i jak skonczyl :) Serio mowiac to bardzo duzo stron z opiniami przejrzalem o Pepperstone i zdecydowana wiekszosc to zadowoleni klienci. Ktoś ma moze rachunek u nich i wie ile idzie wyplata?
Wypłata na konto dość szybko - przelew dochodzi na konto w PL w przeciągu 2 dni roboczych od momentu dyspozycji.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Witam,
Odswiezam temat,
Czy ktos handlujacy w pepper moze mi potwierdzic
Info z czata,ze przez skrill mozna wyplacac dowolne
Kwoty ???

Pozdrawiam

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

https://trade.pepperstone.com/free_brokerage

Do końca roku dla nowych klientów jest promocja polegająca na zwrocie prowizji do wysokości pierwszego depozytu (max 600 AUD). Trzeba zrobić depozyt na min. 200 AUD. Promocja wygasa 60 dni po pierwszej transakcji.

-- czw 10-09-2015, 8:06 --

Broker wprowadził możliwość wpłat przez PayPal. Do 30.09 nie pobiera opłat (standardowo 2,5%) za wpłaty przez PayPal.

-- śr 30-09-2015, 9:19 --

Przed chwilą dostałem od nich mailing:

"we have just introduced two new funding methods which make the account setup and funding process as simple as possible – Verified by Visa and MasterCard SecureCode.

Both of these options provide a much faster and more secure way to fund your Pepperstone account with NO FEES. You don't need to upload an image of your credit card and you'll save up to 3% in transaction fees."

Zasilenie kartami VISA i Mastercard było do tej pory obarczone prowizją 3% (nadal jest o tym info na stronie), więc nie wiem czym to się różni :)

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

na skrill płacą bez zarzutu , ale warto zobaczyć jak ta sprawa się skończy , póki co sygnał ostrzegawczy


http://www.forexpeacearmy.com/community ... ney.42385/

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Przedłużono promocję wpłat przez Paypal bez opłat (2,5%) do końca roku 2015.

Awatar użytkownika
JUN
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 26 gru 2010, 08:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: JUN »

DanielFX jakie są opcje wypłaty u tego broka?

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

JUN pisze:DanielFX jakie są opcje wypłaty u tego broka?
W załączeniu przesyłam opłaty za zasilenie konta różnymi metodami - osobiście korzystałem z metody PayPal - prowizja 0%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ