Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
jackub

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: jackub »

CR04 pisze:
Większość brokerów do weryfikacji wymaga poza ID, potwierdzenia adresu zamieszkania. Chcą w tym celu rachunki lub wyciąg z konta. Problem jest taki, że nie płacę rachunków, a na koncie bankowym mam wpisany inny adres (już uaktualniony, ale na e-wyciąg trzeba dwa miesiące czekać). Co można alternatywnie podesłać na drugi poziom weryfikacji, lub jak inaczej ją przejść?
Obawiam się że nie przeskoczysz tego roblemu ... związany jest on jak sądze z regulacjami dotyczącymi walki z praniem brudnej kasy

santo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 717
Rejestracja: 27 lip 2014, 06:37

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: santo »

jak masz dostęp do e-kont w bankach to wygeneruj sobie w wyciąg za dzień/tydzień wydrukuj i zrób fotę.... bo pdfów nie lubią ;)
Nauka nauka nauka....... :564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9998
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: raposo »

CR04 pisze: Większość brokerów do weryfikacji wymaga poza ID, potwierdzenia adresu zamieszkania. Chcą w tym celu rachunki lub wyciąg z konta. Problem jest taki, że nie płacę rachunków, a na koncie bankowym mam wpisany inny adres (już uaktualniony, ale na e-wyciąg trzeba dwa miesiące czekać). Co można alternatywnie podesłać na drugi poziom weryfikacji, lub jak inaczej ją przejść?
Dokładnie tak jak kolega napisał. Wygeneruj sobie PDFa lub nawet wykonaj jakiś przelew i wygeneruj jego potwierdzenie. Niestety może się zdarzyć, że taki dokument zostanie odrzucony, bo niektórzy wymagają dokumentu wystawionego w formie fizycznej (w placówce) - wtedy najlepiej skontaktować się ze swoim bankiem, aby przesłali pismo, iż jesteś właścicielem rachunku w danej instytucji. Zazwyczaj jest to darmowe.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

CR04
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 24 sty 2015, 22:29

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: CR04 »

Pani Magdalena z XM mówiła przez telefon, że PDF wyciągu jak najbardziej u nich przejdzie, aczkolwiek XM nie jest moim jedynym rachunkiem. W takim razie dzięki za odpowiedzi!

HTR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:31

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: HTR »

Cześć,
mam takie pytanie- 'trejduje' na ropie brent, oczywiście demo. Na razie z niezłym skutkiem.
Jakim lotem powinienem 'grać', żeby wartość 1 pipsa wynosiła 10 zł? Zakładamy cenę 60 USD
Cholerka, starałem się to przeliczyć, ale nie dość, że konto jest w dolarach, to jeszcze gdzieś w tej matematyce - przyznaję się- gubię.

Tzn. chodzi mi o kalkulator -przelicznik jakiś wartości pipsa.

I jeszcze jedna sprawa- Jeśli na koncie u broka zdeponuję 1000 zł, wartość 1 lota ropy (wymagane zabezpieczenie) to 60 USD, czyli jakieś 180 zł to wychodzi na to, że maksymalnie mógłbym otworzyć pozycję 4 loty?? (MC przy 30%). Oczywiście wykosiłby mnie każdy ruch nie w tę stronę, ale teoretycznie pytam.

Dzięki serdeczne za pomoc.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9998
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: raposo »

HTR pisze:Cześć,
mam takie pytanie- 'trejduje' na ropie brent, oczywiście demo. Na razie z niezłym skutkiem.
Jakim lotem powinienem 'grać', żeby wartość 1 pipsa wynosiła 10 zł? Zakładamy cenę 60 USD
Cholerka, starałem się to przeliczyć, ale nie dość, że konto jest w dolarach, to jeszcze gdzieś w tej matematyce - przyznaję się- gubię.

Tzn. chodzi mi o kalkulator -przelicznik jakiś wartości pipsa.
Twój broker może mieć na stronie kalkulator. Jeśli go nie ma to na pewno ma tabelę specyfikacji instrumentów finansowych, gdzie takie dane są zawarte.

Jak nie chce Ci się szukać to otwórz pozycję, zrób screenshota. Kalkulator do ręki i dzielisz bilans pozycji w walucie (jaki by nie był) przez ilość pipsów. Voila - masz wartość jednego pipsa. Kursy walut masz obok w terminalu więc możesz to sobie przeliczyć na dowolną walutę.
HTR pisze: I jeszcze jedna sprawa- Jeśli na koncie u broka zdeponuję 1000 zł, wartość 1 lota ropy (wymagane zabezpieczenie) to 60 USD, czyli jakieś 180 zł to wychodzi na to, że maksymalnie mógłbym otworzyć pozycję 4 loty?? (MC przy 30%). Oczywiście wykosiłby mnie każdy ruch nie w tę stronę, ale teoretycznie pytam.
Praktycznie tak. Teoretycznie dałoby i 5 lotów ale jeszcze musisz mieć margin na koszty.

Demo jest od testowania. Więc nie bój się tam nabruździć, naklikać, stracić wszystko i otworzyć zaraz nowe - po to ono jest. To zdecydowanie szybsze niż napisanie postu na forum i poczekanie aż ktoś odpowie - tym bardziej jeśli np. mnie nie ma :D.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

HTR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:31

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: HTR »

raposo pisze: To zdecydowanie szybsze niż napisanie postu na forum i poczekanie aż ktoś odpowie - tym bardziej jeśli np. mnie nie ma :D.
Fakt- błyskawica jesteś -))
Dzięki!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Szukam opcji binarnych z bonusem od każdego depozytu minimum 100% ;]
fajnie jakby akceptowali MoneyBookers obecnie Skrill
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Witam, może ktoś mi wytłumaczyć jak sprawdzić jaką maksymalną liczbe lotów mogę wykorzystać ?? tzn jak mam 5000 zł. to przy dżwigni 1:100 mogę otworzyć max 5 lotów tak ?, tak to wcześniej rozumiałem jednak grając na koncie demo podczas hedgowania pozycji w sumie we wszystkich pozycjach miałem 7,5 lotów.

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1522
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Wszystkie pytytania dozwolone-Dla początkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: personov »

Zależy na jakim instrumencie. Zawsze za ten parametr jest odpowiedzialna wartość pierwszej waluty w parze ( waluta bazowa ).
Solą życia jest kasa.

ODPOWIEDZ