Wszyscy mają pamiętniki mam i ja

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Morlok
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 30 cze 2015, 14:06

Re: Wszyscy mają pamiętniki mam i ja

Nieprzeczytany post autor: Morlok »

flogum pisze:
Testuję teraz tą strategię

następnie zainteresuję się Ichimoku

z wcześniej testowanego systemu

zagrałem pozycję na podstawie nowej strategii
i jeszcze to:
flogum pisze:
za bardzo na siłę

za bardzo chciałem wejść w cokolwiek.

tak trochę na granicy znowu

jakoś nie mogłem się powstrzymać

Patrząc z boku mogę dać Ci jedną radę: olej szukanie strategii, wybierz jedną która jest prosta - może nawet nie musi być wydumana i zyskowna, i zacznij realizować setupy zgodne z tą strategią - bez względu na wynik.
Postaw sobie za cel trzymać się setupów, olej wynik, liczy się tylko zgodność założeń.
Jak już to opanujesz to weź pod lupę jakąś prostą metodę wchodzenia z price action która daje przewagę.
Skakanie po strategiach bez trzymania się zasad może zająć całe życie i nie da rezultatów.
Pozdrawiam

flogum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 02 lis 2013, 15:21

Re: Wszyscy mają pamiętniki mam i ja

Nieprzeczytany post autor: flogum »

Witam :) Dzięki za zainteresowanie. Może się trochę wytłumaczę :p Z pierwszej zrezygnowałem tylko dlatego że godziny były niesprzyjające i nie mogłem ani dobrze ustawić zleceń ani prowadzić pozycji itp. :) Wyjaśniłem to w którymś poście :)

Co do drugiej to faktycznie pierwsze wejście było zdecydowanie złe :) Natomiast "tak trochę na granicy znowu" to było poprawne tylko nie idealne :) Zgadzało się z założeniami strategi :) Dlatego napisałem tak na granicy bo mogło być "idealniejsze" :p

W każdym razie dzięki za dobre rady. Masz rację we wszystkim co piszesz. Mam nadzieję, że nie będę już robił żadnych głupich wejść :)

Pozdrawiam

flogum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 02 lis 2013, 15:21

Re: Wszyscy mają pamiętniki mam i ja

Nieprzeczytany post autor: flogum »

Wczoraj się już nic ciekawego nie wydarzyło więc wszystkie pozycje zostały otwarte na weekend.

EURUSD (sell) +72p
USDCAD (buy) +165p
EURJPY (buy) +12p

ODPOWIEDZ