Wielki Wybuch

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Jones »

Płaski pisze: (mój rekord w trzy tygodnie z 1000 było 77k), ale z dużej zrobić dużą, bo im wyżej tym trudniej, bo broxy po przekroczeniu danej kwoty co 100k-150k podwyżaszją depozyty (zmienjszają dzwignię) i to w dziwny sposób.
no to graty wynik kosmos
powiem Ci że ja sporo lewaruje ale nie wyobrażam sobie jak można tyle ugrać w tak krótkim czasie
nie to że nie realne tylko jakim sposobem na czym takie ruchy ?

co do depozytu to zazwyczaj tak jest że się zmienia od wysokości salda
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Jones »

highend pisze:
czy zdąży? ;) nie wiem - nie ma paniki jak przegram zakład z Kususem. Luzik.
ja się tak nie pieklę i nie zaklinam wykresu, że ma spadać czy rosnąć.
edek musi wywalić 1.146 górą i dopiero wtedy wpadnie w trwały już trend wzrostowy. Tyle wiem.
Do tego momentu niestety sytuacja jest niejasna.
.
no tak nie ma parcia rozumiem
ja postanowiłem coś kupić na wyrysowanym wsparciu zobaczymy ?
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

sp500

dax nadal w dół. Płaski milionerem będziesz :d :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

Czy czeka nas krach na indeksach?
a jeśli tak - oto DAX wizja na krach ;)

do kolegi Płaski: jak się spełni to będzie kosztowało więcej niż dobra butla :d :d :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

A jakie podstawy miałby mieć ten krach na S&P500, jeśli można spytać?

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

Pablo90 pisze:A jakie podstawy miałby mieć ten krach na S&P500, jeśli można spytać?
Tego jeszcze nie wiem.
Na razie to czyste gdybanie.
Generalnie patrze na Apple jesli chodzi o ameryke.
Dax nadal spada i zwrotu nie widac.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No tak, Daxowi się dostaje za Grecję pewnie, ale póki co z Ameryki dane coraz lepsze, i nic nie zapowiada zwału koniunktury. Wychodzę z założenia, że nigdy nie ma ceny zbyt niskiej lub zbyt wysokiej, ale ciekaw jestem jak długo jeszcze S&P pociągnie XD

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Płaski pisze:@mpapież-te trejdy które pokazuję u highend'a to są z początkowego depo 100k...
Nie problem zrobić dużą kasę z małej (mój rekord w trzy tygodnie z 1000 było 77k), ale z dużej zrobić dużą, bo im wyżej tym trudniej, bo broxy po przekroczeniu danej kwoty co 100k-150k podwyżaszją depozyty (zmienjszają dzwignię) i to w dziwny sposób.
Przykład - jak miałem 390k na liczniku mogłem otorzyć w sumie 16 lotów na FDAX, teraz mam lekko powyżej 400K i mogę otworzyć tylko 8 lotów. Trochę lepiej jest na walutach ale jak się skupiasz na indeksach to już jest lipa, nie mówiąc o akcjach...
@zastępczyten wsk to neuro forex
@freakout to jak najbardziej konto REAL i jak dojdę do celu (czyli otworzę drabinkę) albo nie to pokażę wszystke wejścia...
@highend-jak dobiję do celu to dobrą butlę postawię ;)
Nie jest mozliwe to co piszesz. Nie da sie zrobic 77k z 1000 zl w 3 tygodnie. Jesli by sie dalo to to by oznaczalo ze jestem idiotą.... Bo ja nigdy nie potrafilem pomnozyc swojego dwpo nawet o polowe w 3 tygodnie i nie wazne czy mialem na koncie 1000zl czy 50.000zl.

Jesli jest to mozliwe to pokaz mi jak jak, udowodnij a potem ja wplace ci na konto za ten system 50 tys.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Kusus pisze:
Płaski pisze:@mpapież-te trejdy które pokazuję u highend'a to są z początkowego depo 100k...
Nie problem zrobić dużą kasę z małej (mój rekord w trzy tygodnie z 1000 było 77k), ale z dużej zrobić dużą, bo im wyżej tym trudniej, bo broxy po przekroczeniu danej kwoty co 100k-150k podwyżaszją depozyty (zmienjszają dzwignię) i to w dziwny sposób.
Przykład - jak miałem 390k na liczniku mogłem otorzyć w sumie 16 lotów na FDAX, teraz mam lekko powyżej 400K i mogę otworzyć tylko 8 lotów. Trochę lepiej jest na walutach ale jak się skupiasz na indeksach to już jest lipa, nie mówiąc o akcjach...
@zastępczyten wsk to neuro forex
@freakout to jak najbardziej konto REAL i jak dojdę do celu (czyli otworzę drabinkę) albo nie to pokażę wszystke wejścia...
@highend-jak dobiję do celu to dobrą butlę postawię ;)
Nie jest mozliwe to co piszesz. Nie da sie zrobic 77k z 1000 zl w 3 tygodnie. Jesli by sie dalo to to by oznaczalo ze jestem idiotą.... Bo ja nigdy nie potrafilem pomnozyc swojego dwpo nawet o polowe w 3 tygodnie i nie wazne czy mialem na koncie 1000zl czy 50.000zl.

Jesli jest to mozliwe to pokaz mi jak jak, udowodnij a potem ja wplace ci na konto za ten system 50 tys.
Z 1k zrobić 77k w trzy tygodnie to też mało możliwe mi sie wydaje, ale 50% czy nawet 100% w 3 tygodnie da się :d
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: freakout »

100% to da się i w 1 dzień zrobić ;) weź 16 par walutowych, otwórz na każdej z nich po 2 trejdy i zamknij każdy z nich z 3% zyskiem i gotowe :P proste, prawda? :d

ODPOWIEDZ