Wielki Wybuch

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

hhhllllh pisze:hahahaha to teraz trejduje sie o wiare ? a wiara to taka forma nadziei czyli macie nadzieje ze kiedys zarobicie wiecej jak drobne 0.01 tutaj coraz zabawniej xD xD xD

krystian jest cos jeszcze dalej
Ja tak poczytałem twoje wypowiedzi i przepatrzyłem generalnie twoje posty z tego forum, to jedna rzecz mnie dość mocno zastanawia:

Czy Ty jesteś zawodowcem, który rzuca na rynek tłuste loty i dziennie zarabia paredziesiąt tysięcy złotych, czy może najzwyklejszym zakompleksionym trollem który się próbuje wyładować na tym forum ?

Patrząc na gimnazjalny styl twoich wypowiedzi i kpiący stosunek do ludzi obstawiam to drugie, bo podejrzewam że każdy zdrowo myślący człowiek zaczynałby właśnie od mikrolotów, a wątpie że ktoś kto przeszedł ciężką drogę do zawodowego tradera, śmiałby się z czyjejś wielkości pozycji.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

ja jak przeglądam wypowiedzi różnych ludzi to dopóki nie dotyczą mnie to mam to w nosie.
Ale naprawdę polecam opcję ignore - święty spokój :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

btw - popatrzcie:

http://life.forbes.pl/cenniejsze-od-zlo ... 6,1,1.html

złoto wiadomo... platyna... ale niektórych nie znałem.... ciekawe czy ktoś ma CFD na kokaine haha ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

highend pisze:btw - popatrzcie:

http://life.forbes.pl/cenniejsze-od-zlo ... 6,1,1.html

złoto wiadomo... platyna... ale niektórych nie znałem.... ciekawe czy ktoś ma CFD na kokaine haha ;)
Myślisz, że to też surowce? :)
http://www.polskatimes.pl/artykul/35479 ... l?cookie=1

Awatar użytkownika
c.ajto
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 18 kwie 2015, 11:52

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: c.ajto »

Witam wszystkich, starych i nowych userów.

Przeglądam ten journal od początku i widzę tu niezłą jazdę w obie strony, niestety, nie miałem możliwości obejrzenia na screenach wyznaczania Fibsa w wydaniu HE (na poprzednim moim koncie ban permanentny), stąd moje ponowne zarejestrowanie się aby zobaczyć o co tyle szumu.

Po przejrzeniu X screenów i przeczytaniu całego dziennika najwartościowszą rzeczą jest pokazanie przez kolegę HE, że Fibo można wyznaczać na dowolnych świecach, impulsach, itp, ale najważniejsze jest pokazanie co się dzieje na poszczególnych poziomach - 161, 261, 423. To jest właściwie całe merytoryczne clou tego dziennika i szczerze powiedziawszy HE należy się pochwała za pokazanie że można inaczej niż w książkach piszą, że warto samodzielnie myśleć i analizować, nie tylko patrzeć jak koń w klapkach na to co jest ogólnie wiadome.
Strasznie mnie śmieszą zdania (wypowiadane niekiedy nawet przez userów z wieloletnim stażem) typu:
- Fibo nie działa
- poziomy Fibo, S/R, itp są tylko w głowie tradera
- nie ma sensu grać klasycznego fibo, ponieważ wszyscy wiedzą jak je wyznaczyć, więc wiadomo że nie będzie działać

To tylko kilka perełek (to nie są cytaty, ale wystarczy przejrzeć dziennik, żeby odnaleźć oryginały), które pokazują że tak naprawdę niewielka część tego forum (patrząc fraktalnie -niewielka część ogółu traderów) rozumie czym w ogóle jest analiza techniczna, a jeśli nie wiemy co to jest, to czy możemy w jakikolwiek racjonalny sposób poprawnie tego używać, a co dopiero myśleć o długotrwałym zarabianiu pieniędzy na FX?
Oczywiście moja konkluzja ogółowi się nie spodoba, bo tutaj co drugi jest tym wyjątkowym który jeśli jeszcze nie zarabia, to lada moment zacznie, a już na pewno żaden mondry nie będzie mu mówił co i jak z AT :wink:

Co do osoby HE - chłopak ma cały czas parcie na wiedzę i nie boi się myśleć i działać poza utartymi schematami, za to plus i życzę powodzenia na FX.
Niestety, w tym journalu nie ma tego co najważniejsze - wejść LIVE z komentarzami dlaczego tak, a nie inaczej, gdzie TP, gdzie SL, jak się prowadzi pozycję, kiedy się przeskakuje na BE, kiedy z TP1 na TP2. Są za to co chwile zdania typu "jak działa moje fibo" - niestety, zdecydowana ich większość jest post factum! To nie jest żadna sztuka na historii rozciągnąć jakikolwiek wskaźnik i tryumfalnie obwieścić światu że to działa, zrobi to każdy kto trochę liznął FX. Popatrz na MPapierza - chłopak zaprzągł to do swojego systemu i wrzuca screeny z momentu wejścia i z momentu wyjścia. Czy ktoś mu zła złowo powiedział że robi to na demo? Nie, bo prowadził jeden z bardziej poczytnych dzienników w ostatnim czasie operując na środkach realnych. Jak sam stwierdził musi przemyśleć kilka kwestii swojego tradingu zanim znów wróci na real. To jest bardzo w porządku postawa, on niczego nie koloryzuje, mówi jak gra, a my widzimy (dzięki jego screenom) że tak jest rzeczywiście. I za to szacunek.
A co u ciebie? Ciągłe zasłanianie się presją, mowa o kilkudziesięciu k w grze i praktycznie każdym dniu na +, tylko konkretów które by to potwierdzały... ZERO
Więc nie dziw się Kususowi (pozdrawiam fana kangura :wink: ) i reszcie że na tobie psy wieszają, ale sam sie o to prosisz swoim stylem prowadzenia tego dziennika. Zawsze miałeś dość irytujący styl wypowiedzi, ale mówienie o regularnym zarabianiu bez udokumentowania tego, to jak włożenie kija w mrowisko i dziwieniu sie że nas mrówki oblazły. Trzeba trzymać język za zębami, albo przedstawiać dowody na potwierdzenie swoich słów (vide MP), inaczej to dziecinada.

Reasumując, gratuluje świetnej roboty z pokazaniem jak można korzystać ze zniesień zewnętrznych fibo, ale sam dziennik... wyżej już napisałem.
Życzę ci powodzenia w skutecznym i dochodowym tradingu.

PS. Wystąpiłem o pochwałę dla ciebie, myślę że należy ci się za pracę jaką wykonałeś. :564:

hhhllllh
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:28

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: hhhllllh »

Mpapiez pisze:
hhhllllh pisze:hahahaha to teraz trejduje sie o wiare ? a wiara to taka forma nadziei czyli macie nadzieje ze kiedys zarobicie wiecej jak drobne 0.01 tutaj coraz zabawniej xD xD xD

krystian jest cos jeszcze dalej
Ja tak poczytałem twoje wypowiedzi i przepatrzyłem generalnie twoje posty z tego forum, to jedna rzecz mnie dość mocno zastanawia:

Czy Ty jesteś zawodowcem, który rzuca na rynek tłuste loty i dziennie zarabia paredziesiąt tysięcy złotych, czy może najzwyklejszym zakompleksionym trollem który się próbuje wyładować na tym forum ?

Patrząc na gimnazjalny styl twoich wypowiedzi i kpiący stosunek do ludzi obstawiam to drugie, bo podejrzewam że każdy zdrowo myślący człowiek zaczynałby właśnie od mikrolotów, a wątpie że ktoś kto przeszedł ciężką drogę do zawodowego tradera, śmiałby się z czyjejś wielkości pozycji.
a co mnie obchodzi opinia na moj temat ubolewam ze tracisz swoje zycie na czytanie historii moich postow naprawde lepiej po jajach sie podrapac niz az tak sie wkrecac w cos na czym i tak nie zyskasz a raczej zglupiejesz i oczywiscie ze zdrowo myslacy czlowiek zaczynal by wlasnie od mikrolotow ale zdrowo myslacy czlowiek nie okazywal by swgo przerosnietego ego w tysiacach postow kiedy to ego nie ma pokrycia w kiermanie i na dodatek wypisuje na biezaco ze tu potrzebna jest wiara... wiara ? a moze ta wiara zniknie kiedy nabierzesz swiadomosci ? przestan sie skupiac na mnie bo i tak nic poza styl zakompleksionego trola z gimnazjum odemnie nie przeczytasz a budujesz otoczke czlowieka oczytanego inteligentego ktorego idiotyzm w tych ladnie zbudowanych zdaniach razi tak ze :563:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale zeby troche Cie uszczesliwic to nie zarabiam po paredziesiat tysiecy zlotych a w marcu parenascie tysiecy stracilem... lepiej Ci juz ? czy dalej bedziesz rozkminial to kim jestem a co w niczym ci nie pomoze koleszko
hahaha

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

hhhllllh - z mojej strony ignor, nr 2, zaraz po Kususie. Ktoś chętny na nr 3? :)
powód: bezsensowne pisanie, zrypana forexem psychika, próba wyładowania frustracji na forum. I to nawet nie tutaj tylko ogólnie jak czytałem wątki Wuzy czy inne gdzie się udzielałeś to uznałem, że coś jest nie halo. No ale tyle. Nie musisz nawet odpisywać bo i tak nie przeczytam :) Od kiedy Kususa dodałem do ignorów to jest naprawdę miło i przyjemni jak już zdaje się Mr D napisał. I jeśli szanowny Kusus dalej mi dogryza i docina to mam to serdecznie gdzieś i po prostu nie odpisująć sprawiem, że nie prowokuje go do dalszych działań.

Taka prosta nauka w zasadzie powinna wyjść już ze szkoły podstawowej: "jak jakieś dziecko Cię zaczepia to mu nie odpowiadaj, a tym bardziej nie odpyskowywuj, nie dokazuj i nie denerwuj się - po prostu zignoruj i nic nie rób" - zadziała. I działa.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Mpapiez

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Jak to mówią, uderz w stół a nożycie się odezwą.
Jak widać nic a nic się nie pomyliłem :roll:.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

Piosenka z dedykacją dla wszystkich szukających gotowca i tych, którym się nie chce do niczego samemu dochodzić:

https://www.youtube.com/watch?v=YVhUfpF ... u.be&t=826

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Twój dzinnik kojarzy mi się bardziej z tą melodią:)
https://www.youtube.com/watch?v=1a26LqBrcAc

ODPOWIEDZ