Wielki Wybuch

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

W MT4 chyba jest taka funkcja jak "wykres pierwszoplanowy" wtedy piwoty masz pod świeczkami 8) wykres jest bardziej czytelny.

jackub

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: jackub »

highend pisze:
jackub pisze:Prosze nie zrazaj sie "dziwnymi" komentarzami i kontynuj, chetnie sie dowiem sie czgos nowego..
korzystasz z systemu Niemiaszka :D

spróbuj zawiesić fibo tak jak opisałem - 0 dołek/szczyt, a fibo 100 polecam poeksperymentować ze wskaźnikiem pivotpointsmultiframe. I narysować dwa fiba tak, aby fibo-100 było zawieszone na W_pivot, a drugie na M_pivot.
W zeszłym roku przyglądałem sie trochę trochę systemowi oparemu na dziennych zniesieniach fibo, gdzie codziennnie rysowałem sobie tableki i zaznaczałem poziomy .... ekspansje dzienne i retracementy dzienne, oraz pivots, dawało bardzo ciekawy opbraz, nie rozwinąłem tego, trochę za głupi jestem i nie ogarniałem tego wszystkiego.
W tabelce wstawia się poziomy HLC dzienne i tygodniowe i wszystko się samo wylicza.. znacznie rozbudowana taką tabelę dla wielu par tworzył gościu na FF, były tam równiez prognozy rozkładu elliottowskich fal

Uwaga tabelka nie pokazuje aktualnych poziomów, tylko przykładowe
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2015, 13:06 przez jackub, łącznie zmieniany 1 raz.

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Ja to widzę tak:

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

Platyna - aktualny trend zakończony, dwie eLki (brane w zeszłym tygodniu - na forum DT pisałem) zamknięte.
Teraz wg mnie cena powinna wrócić na F261 - zielona linia, i domknąć lukę weekendową. Na złocie i srebrze też jest luka.

poziom 1185 stanowi bardzo istotny opór.

Generalnie platyna to ciężki instrument na DT (spread kosmos) - za to wart trzymania long term (u mnie nie ma swapu). Ale z uwagi na poziom 1185 zamknąłem. Był on wcześniej solidną podłogą.

Nastawienie jednak pozostaje bycze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Cztery strony zapisane a gdzie jurnal? Liczyłem na relacje live a nie na info po fakcie.

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Wybacz highend ale jak masz tak pokazywać zniesienia fibo to daj sobie spokój, i zamknij dziennik. Jest tu grupa osób która się uczy i będzie powielała twoje błędy, przy wyznaczaniu projekcji Fibo to będzie traciła kasę.
Nie polecam tego dziennika

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

krystian74 pisze:Wybacz highend ale jak masz tak pokazywać zniesienia fibo to daj sobie spokój, i zamknij dziennik. Jest tu grupa osób która się uczy i będzie powielała twoje błędy, przy wyznaczaniu projekcji Fibo to będzie traciła kasę.
Nie polecam tego dziennika
potwierdzam to jakas parodia tradingu ktos sobie jaja robi
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

Lol. To nie czytajcie :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: highend »

MR. D pisze:Cztery strony zapisane a gdzie jurnal? Liczyłem na relacje live a nie na info po fakcie.
Nie zapominaj, ze mamy swieta jeszcze :)
A tu juz marudza, ze zle fibo. Przeciez pisalem jak je wyznaczam i dlaczego. Na platynie w ten sposob zrobionej wpadlo fajnie wiec? Pokazany jest moment wyjscia z pozycji czyli max wyznaczony na f423.

Jesli uwazacie zw dzienniki sa po to by poczatkujacy sie uczyli i zarabiali to chyba cos nie halo? Wiekszosc dziennikow konczyla na MC ;) super wzor.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Wielki Wybuch

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

Ale nie ma żadnego dowodu jak skończy twój dziennik:)
Patrząc na ilość twoich wpisów, napewno ogarniesz jeszcze jakiś tam demowy rachunek (w między czasie)
Na takim podglądzie można wyrobić sobie zdanie o autorze. Pisanie że kiedyś coś tam zawarłem, bo pisałem o tym gdzieś tam niejest wiarygodne, ani twórcze. Trzymam za ciebie kciuki i chętnie nauczę się czegoś.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ