Where is the money -S/D by kamilussss

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Witam, zakładałem tu już dziennik na temat swing tradingu lecz to nie dla mnie, kocham s/d, kocham grać intraday po prostu czuję się w tym najlepiej, chciałbym żeby ten dziennik posłużył mi do usystematyzowania gry, o ile radze sobie całkiem nieźle z kreśleniem po wykresie lecz mam bardzo duży problem z emocjami, po prostu nie potrafię pozostać poza rynkiem, np. rusujeęsobie strefke zawieram transakcję wszystko ok. stop już na be no i wystopowany wtedy re enter bo rynek złośliwy chce nas wyrzucić i polecieć bez nas, znowu stop i znowu re enter, potrafię zaliczyć 20 sl w ciągu londynu.
Zapraszam więc do dyskusji.

Na pierwszy ogień całkiem fajne miejsce do zajęcia pozycji na edku.
itxmlff.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Rozwiązanie jest proste... przestan przestawiać BE...
Jeśli tak lubisz te strefy to powinieneś wiedzieć, że rynek albo je za respektuje albo zje.... Ustaw SL za strefą i nie dotykaj, tak długo, aż chociaż rynek nie obije się od przeciwnej strefy na tym samym TFie.

Jeżeli po reakcji na strefe przeciwną rynek wywali Ci BE to chyba jasna informacja że lepiej nie miec już tego zlecenia skoro się pchają w te stronę...

Rynek nie jest złośliwy, tylko wraca, bo jest popyt na dan walutę i tak powinieneś odczytywać te informacje z wykresu.... Między wierszami to swego rodzaju ostrzeżenie-z jakiegoś powodu tam się wiercą i próbują przepchnąć cene.
Jesli robią to po raz enty to lepiej poczekać na rozwój wydarzeń, jutro tez jest dzień...

Pozatym nie bądz frajer... Chyba Twoje słowo jest coś warte i skoro powiesz (sobie), że nie zrobisz tego ponownie na tej strefie, to chyba liczysz się ze swoim zdaniem? Okaż szacunek samemu sobie :)
Pozdrawiam i powodzenia :)
Ostatnio zmieniony 07 paź 2014, 10:57 przez Damfry, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Długa na EURUSD, konfluencja LT i S/D target przed strefą z H4 jakieś 30-35 pips, sl 5 pips, troszkę się spóźniłem łapałem rynek jak już odjeżdżał, teraz pytanie dla czego enter robiłem przed strefą z m1, otóż z moich obserwacji wynika że jeżeli cena podjeżdża co strefy i robi się szpulka z dość dużym korpusem z kolorze trendu wtedy z dość dużym prawdopodobieństwem strefa ta zostanie rozjechana.
lmsbete.jpg
nognckt.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Stop uruchomiony, znowu coś sp........em.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

sl kolejny i kolejny :(
dkihhvr.jpg
mmmrxek.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

grales przeciwko trendowi z wyzszego rzedu i dlatego te sl.
Myśleć i działać jak Goldman !

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Być może, być może, ale spierał bym się lekko, nie tyle o trend co o impuls longtermowy, jak wrzucisz na h4 to jak nic konsola, Inside Bar dobre 70 pips.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Veni

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: Veni »

kamilussss pisze:Być może, być może, ale spierał bym się lekko, nie tyle o trend co o impuls longtermowy, jak wrzucisz na h4 to jak nic konsola, Inside Bar dobre 70 pips.
A long się udał, że się spierasz? D1 down, h4 down, w1 down , m5 czy tam h1 up :569:

Jak się spierasz z rynkiem to sporo SL złapiesz, a emocje same odejdą, potrzeba czasu

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Jeszcze kilka stopów do kolekcji i tak, poszła zagrywka na pierwszej strefie sl -3 pipy trafiony, być może cena wpadnie w następną strefę i dopiero nastąpił odjazd, no cóż błąd.
xgbamyb.jpg
yavrfqn.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Where is the money -S/D by kamilussss

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Być może strefa już zadziałała przez to że obciąłem knocik, załamanie trendu na m1, wejście po prebiciu ostatniego szczytu sl -4 pips pod świecą momo wystopowany nie zaczekałem znowu emocje wzięły górę, re enter w strefie popytu sl -4 pips.
lmksklq.jpg
ktoaoix.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

ODPOWIEDZ