webskitrader w realu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Dlatego chetnie tu zaglądam i czytam jak ci idzie. Już dawno zostałem "wyleczony" z M1 czy M5 ;).
Widać zdroworozsądkowe podejście kolegi do spekulacji na forex.

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Mój docelowy trading to S&P500 na CME w Interactive Brokers. Niestety tam minimalny wjazd na konto to 10k $.

Poza tym obecnie działam na etacie i pozostaje mi tylko Polski broker na D1. Mam już wszystko opracowane.
Strategia, System, Money Management, Trade Management, codzienna organizacja tradingu, podejście mentalne, sposób analizy... wszystko.

Brakuje mi tylko kapitału. Obecnie go zbieram i zajmie mi to jeszcze kilka lat. Ale grunt to cel i konsekwentnie go realizuję.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Są inni, godni zaufania brokerzy futures gdzie możesz otworzyć konto z mniejszą ilością pieniędzy (AMP już chyba od 500 $) więc może nie ma co odwlekać tego o kilka lat jedynie dla zalet posiadania konta u wspaniałego brokera, jakim niewątpliwie jest Interactive Brokers ;) (Zwlaszcza że oni podobno lubią robić problemy klientom z Polski i nie otworzyć im konta ot tak, dla przyjemności)

No chyba że potrzeba Ci ogólnie tak dużego kapitału, wtedy przepraszam, źle Cię zrozumiałem.

EDIT: No albo możesz pykać po prostu na CFD które też niewątpliwie mają dużo zalet (lepsze zarządzanie kapitałem, konto w złotówkach). Ja w Admiralu gram CFD na DAX, FTSE i S&P (konto połowa tego co potrzeba żeby zacząć w IB) i uważam że to bardzo dobre wyjście ;)

Pzdr

Nieśmiertelny Trader

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

webskitrader pisze:Mój docelowy trading to S&P500 na CME w Interactive Brokers. Niestety tam minimalny wjazd na konto to 10k $.

Poza tym obecnie działam na etacie i pozostaje mi tylko Polski broker na D1. Mam już wszystko opracowane.
Strategia, System, Money Management, Trade Management, codzienna organizacja tradingu, podejście mentalne, sposób analizy... wszystko.

Brakuje mi tylko kapitału. Obecnie go zbieram i zajmie mi to jeszcze kilka lat. Ale grunt to cel i konsekwentnie go realizuję.
Masz udokumentowane wyniki sprzed co najmniej 3 miesięcy in plus z przyzwoitym DD? Jeśli tak to wysyłasz cv wraz ze statementem do pewnej firmy i może dostaniesz w zarządzanie 50k euro. Zakładam jednak ze jesteś marzycielem. Bo tekst ''gdybym miał kapitał'' jest już tak oklepany...:)

Po za tym co za problem polecieć na północ na 3 miechy i przywieźć 10k $?

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Nieśmiertelny Trader pisze: Po za tym co za problem polecieć na północ na 3 miechy i przywieźć 10k $?
Dla wielu to jednak jest problem, szczegolnie jak odprowadzasz dziatwe do przedszkola, szkoly itp. i nie ma cie kto zastapic.
Albo jak lecisz na te 3 miechy, wracasz i widzisz nie swoja golarke w lazience :P

jackub

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: jackub »

irmentruda pisze:wracasz i widzisz nie swoja golarke w lazience :P
może to "damska" golarka...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nieśmiertelny Trader pisze:Masz udokumentowane wyniki sprzed co najmniej 3 miesięcy in plus z przyzwoitym DD? Jeśli tak to wysyłasz cv wraz ze statementem do pewnej firmy i może dostaniesz w zarządzanie 50k euro.
Możesz coś więcej napisać o tym. Jakie są typowe warunki i na jakiej zasadzie dostajesz pieniądze w zarządzanie? Poza tym co ja z tego będę miał, ile tej prowizji jest przykładowo przy 50k EUR? To jest zależne od tego jakie wyniki będę miał z tej kwoty i z tego procent idzie dla mnie? Poza tym jest jakieś wytyczne odnośnie DD i jeśli kwota spadnie do tego poziomu to wtedy koniec współpracy. I najważniejsze co jeśli stracisz część pieniędzy albo całość? Możesz coś więcej napisać, masz jakieś doświadczenia w tym albo znasz doświadczenia innych którzy wzięli w zarządzanie czyjś kapitał ( Jakieś historie z tym związane innych osób ) ?

Nieśmiertelny Trader

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

-rookie- pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Masz udokumentowane wyniki sprzed co najmniej 3 miesięcy in plus z przyzwoitym DD? Jeśli tak to wysyłasz cv wraz ze statementem do pewnej firmy i może dostaniesz w zarządzanie 50k euro.
Możesz coś więcej napisać o tym. Jakie są typowe warunki i na jakiej zasadzie dostajesz pieniądze w zarządzanie? Poza tym co ja z tego będę miał, ile tej prowizji jest przykładowo przy 50k EUR? To jest zależne od tego jakie wyniki będę miał z tej kwoty i z tego procent idzie dla mnie? Poza tym jest jakieś wytyczne odnośnie DD i jeśli kwota spadnie do tego poziomu to wtedy koniec współpracy. I najważniejsze co jeśli stracisz część pieniędzy albo całość? Możesz coś więcej napisać, masz jakieś doświadczenia w tym albo znasz doświadczenia innych którzy wzięli w zarządzanie czyjś kapitał ( Jakieś historie z tym związane innych osób ) ?
Napisałem dziesiątki postów na ten temat, nawet kilka w twoim temacie więc jak widać czytasz nie te które powinieneś. Bo gdybys czytal juz dawno bys sobie odpuscil bo nie masz szans z tak marnym kapitalem a o reszcie nie bede wspominal. (Moja stopka mowi wszystko.) Chyba ze dla beki. Tak wiec radze Ci wyslij cv do najwiekszych firm prop w polsce jak i na swiecie to sobie pozarzadzasz 1mln funtow na start o ile przebrniesz przez 4h interview. Przy okazji zobaczysz jakie wyniki procentowe robia najlepsi traderzy w polsce jak i na swiecie. Grubo sie zdziwisz. Poszukaj a znajdziesz. To bardzo latwe. Potrafisz marnowac czas calymi dniami przed kompem a nie potrafisz poswiecic paru godzin na rzetelne info w temacie? :)

Awatar użytkownika
graczpospolity
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 10 lut 2016, 11:51

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: graczpospolity »

Nieśmiertelny Trader pisze:Przy okazji zobaczysz jakie wyniki procentowe robia najlepsi traderzy w polsce jak i na swiecie. Grubo sie zdziwisz.
Czyżby 15-30% rocznie przy DD ok 4-6%? Wszystko przez kaganiec nałożony przez Risk Managerów? I nie piszę o indywidualnych traderach...

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: webskitrader w realu

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

graczpospolity pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Przy okazji zobaczysz jakie wyniki procentowe robia najlepsi traderzy w polsce jak i na swiecie. Grubo sie zdziwisz.
Czyżby 15-30% rocznie przy DD ok 4-6%? Wszystko przez kaganiec nałożony przez Risk Managerów? I nie piszę o indywidualnych traderach...
W bardzo prosty sposób trzymając niski Risk zrobisz o wiele więcej. Tutaj moje wyniki od początku roku. Kłują każdego w oczy, a mam od 3 lat cały czas regularne zyski. Metody nie zamierzam zdradzać, bo zwykły spekulanto-hazardzista to patrz mój podpis. Robię średnio 7-8x konto miesięcznie przy lewarze 1:100 i kapitale 30-90koła EUR, a przy większych kwotach ponad 100koła EUR około 40-50% miesięcznie na lewarze 1:20.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

ODPOWIEDZ