Wasze propozycje strategii MM

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Nieprzeczytany post autor: TARKIN »

ja sie skłaniam do strategi że z załozonego mm otwieram pozycje podzielona na 3 części:
- pierwsza cześć pozycji ma ustawione "nieprzesuwalne" TP
- druga część pozycji to "kroczący" TP
- trzecia część pozycji - zamykanie zawsze z palca
- wszystkie pozycje ten sam stały SL
Procent podziału pozycji na części to już musisz sam dopasować do swojego systemu. Tak samo jak zmianne TP w przypadku drugiej pozycji. Zamykanie z palca pozwoli łapać duże ruchy i może podatkowo wiele nauczyć.
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Ramzes pisze:wchodzisz na prawdziwa kase i pytasz o strategie. dziwne to troche .
Właśnie.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

jest na forum troche wątków na temat MM , w ktorych byla zagorzała dyskusja
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ocb

Nieprzeczytany post autor: ocb »

ja po prostu staram sie mieć przy otwartej pozycji zabezpieczenie na poziomie >1000%, więcej specjalnych zasad nie mam ;)

inso
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 07 maja 2010, 11:16

Nieprzeczytany post autor: inso »

klonmarcin pisze:Witam, związku z tym, że niedługo zamierzam wejść na real
z calym szacunkiem kolego, rozumiem, ze Twoje przejscie na real jest poparte wynikami z innego konta demo niz te w stopce?

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Nieprzeczytany post autor: psV »

klonmarcin nie słuchaj ich. Lepiej uczyć się na mikrolotach na realu niż marnować czas na demo. Wg mnie demo jest dobre do nauki platformy i poznanie instrumentów. Prawdziwa nauka jest na realu bo tu są emocje. Musisz poczuć co to znaczy stracić ciężko zarobione pieniądze i tak samo jak coś zarobisz, to koniecznie wydaj to na przyjemności i poczuj jak to jest zrobić pieniądze z niczego.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

hehe fajnie jest zarobic pieniadze z niczego.
Ale juz stracic z niczego to np bardzo dziwne uczucie :D
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

Awatar użytkownika
bigben
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 18 sie 2009, 13:54

Nieprzeczytany post autor: bigben »

Wynik w pipsach ma niezły. Kiespki MM lub psychikę.

inso
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 07 maja 2010, 11:16

Nieprzeczytany post autor: inso »

psV pisze:Lepiej uczyć się na mikrolotach na realu niż marnować czas na demo
Oczywiscie, ze lepiej. Tylko jesli ktos nie robi zadnych wynikow na demo to czy bedzie zarabial na real? Cos tutaj nie tak... Nie wnikam, Marcin pewnie wie co robi.

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

psV pisze:klonmarcin nie słuchaj ich. Lepiej uczyć się na mikrolotach na realu niż marnować czas na demo. Wg mnie demo jest dobre do nauki platformy i poznanie instrumentów. Prawdziwa nauka jest na realu bo tu są emocje. Musisz poczuć co to znaczy stracić ciężko zarobione pieniądze i tak samo jak coś zarobisz, to koniecznie wydaj to na przyjemności i poczuj jak to jest zrobić pieniądze z niczego.
emocje emocjami ale najpierw trzeba zgrać system...
gdzieś na forum czytałem taką fajną rade - ze jeśli przez 3 miesiące z rzedu bedziesz wychodzł na + na demie wtedy dopiero mozesz przejsć na real...

ODPOWIEDZ