Walczyc ze swoja psycha?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

Marcifx pisze:Equity juz ponad 500 euro :D Na czuja grasz czy masz jakis system?
Wstawilem wykresy
Czy to jest na czuja ????
Jak uwazasz?

Awatar użytkownika
elcin2
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2013, 15:31

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: elcin2 »

w jaki sposób przelewasz pieniądze do peperstone, to jest chyba australijski broker?

Nieśmiertelny Trader

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Marcifx pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Wtf? Jestem tu 7 lat i czegos takiego jeszcze nie widzialem. To jakis zart? Jakas anomalia? :D
Dołączam sie do słów overall. WTFJH
Spontfx widziałem twoje komentarze tu i tam w różnych zakamarkach forum. Ale nie sądziłem ze tak wymiatasz. :564:
Powiesz co to za strategia? W ogóle masz strategię czy po tylu latach na rynku smigasz na czuja?

Wpadł taki i wku... ludzi :) Nawet w najlepszej formie nie robiłem takich wyników. To jest niepojęte jak spontfx wykorzystujesz dźwignię. Ewenement na skale światową. Jestem ciekaw jak z powtarzalnością. Aż chce się wrócić do lewara 1:500 ;) ale jako nowy klient chyba bez szans na dostanie takowej ?

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

elcin2 pisze:w jaki sposób przelewasz pieniądze do peperstone, to jest chyba australijski broker?
Poprzez karte Visa
Srodki mam doslownie w sekunde.
Wyplata nastepuje najpierw na karte do wysokosi wplat,a resze,uruchamia sie dostep do przelewu na konto.
Na koncie mialem na drugi,srodki ze zwrotu ktore byly przelewane poprzez karte mialem po 2 dniach

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Marcifx pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Wtf? Jestem tu 7 lat i czegos takiego jeszcze nie widzialem. To jakis zart? Jakas anomalia? :D
Dołączam sie do słów overall. WTFJH
Spontfx widziałem twoje komentarze tu i tam w różnych zakamarkach forum. Ale nie sądziłem ze tak wymiatasz. :564:
Powiesz co to za strategia? W ogóle masz strategię czy po tylu latach na rynku smigasz na czuja?

Wpadł taki i wku... ludzi :) Nawet w najlepszej formie nie robiłem takich wyników. To jest niepojęte jak spontfx wykorzystujesz dźwignię. Ewenement na skale światową. Jestem ciekaw jak z powtarzalnością. Aż chce się wrócić do lewara 1:500 ;) ale jako nowy klient chyba bez szans na dostanie takowej ?
dostalem bez problemu

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Odpalisz kopiarke przez MQL5? Założę się ze miałbyś dziesiątki subskrybentów (napewno mnie i overalla :D ) Niska wpłata początkowa max ryzyko i widmo fajnych zysków to jest magnes na takich jak ja :D
Plus miałbyś dodatkowo 20 USD miesięcznie od każdego subskrybenta. Niby nie dużo ale jak masz 100 osób to robi sie całkiem przyjemnie.
Więc jak będzie? :D

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

A ja założę się, że nie będzie dziesiątki subskrybentów.
Po Ci kopiować jak możesz sam sobie tak poszaleć i szanse będziesz miał takie same.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Gosciu ma wyczucie ja nie. Zobacz jak wczoraj elegancko zagral zloto. Wzial caly zysk przed odbiciem w gore.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Wow, owieczki już się nakręcają XD Gratuluję wyniku autorowi.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

pablo - jeszcze 5 takich i bedzie hiperinflacja a minister zero zazada komisji sledczej bo biedni brokerzy upadaja.

ODPOWIEDZ