Walczyc ze swoja psycha?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: jackub »

rookie,
Nigdy życiu, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielki negatywny wpływ na trejding ma wychodzenie nago przed tłum ... ludzie są różni, jednych jara ekshibicjonizm inni czują się skrępowani. Rób to co dla ciebie dobre... a nie co dobre dla innych.
Popatrzyłem na te trejdy i to co on robi to jeszcze większe wariactwo niż to co do tej pory widać było w dzienniku Danbo.
Zwróć uwagę że spontfx na początku jechał z ryzykiem w wysokości 0,05% na pipsa aby w końcowej fazie swojego eksperymentu (tuż przed upadkiem) dojść do 6% za pipsa .. O czym to świadczy? Sprobuj odpowiedzieć o czym to świadczy......
Spontfx wykorzystywał margines jaki dawały mu otwarte dochodowe w danym momencie trejdy, można powiedzieć że lewarował lewar......
Albo jest genialny albo jest hazardzistą, obstawiam to drugie..... genialni ludzie po prostu zdarzają się niezwykle rzadko a hazardziści są dość powszechni. Spontfx, nie mam zamiaru cię obrażać i z góry przepraszam jeśli poczułeś się dotknięty .. ale tak ja to widzę...,
nie wykluczam również że robi sobie z nas niezłą zabawę ....

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Jakub myślisz, że spontfix udawał ze nie ogarnia myfxbook a potem podrobil w jakiś sposób wyniki? Tylko po co miałby to robić?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ostatnio też mu zarzucali że jest szarlatanem jak pisał że zrobił z 4k 92k w tydzień. Potem wyczyścił konto. Ale z 30 euro do 7000 w 2 dni?! Ma fantazje. Ja bym tego tak nie wymyślił nawet, a co dopiero w praktyce to zrobić.

jackub

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Marcifx pisze:Jakub myślisz, że spontfix udawał ze nie ogarnia myfxbook a potem podrobil w jakiś sposób wyniki? Tylko po co miałby to robić?
poczytaj jego posty, najlepiej od pierwszego wpisu... kilka minut roboty...
po co? pojarać się z leszczy

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Rzuciłem okiem na jego posty od 2012. W sumie to na trola nie wygląda. Wplaca małe sumy i leci bez trzymanki na ile lewar pozwala.
Ale z drugiej strony wynik z myfxbooka jest nieprawdopodobny. Sam nie wiem co o tym myśleć...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

I jeszcze jedno mnie zaciekawiło. juszjuszmilion policzył, że na początku zszedł do 1,1 euro, więc od tego zaczął rajd. Kiedy czyścił wczoraj konto to też do końca walczył, nie dopłacał nic, tylko zmniejszał lewar i dalej próbował. Ciekawe to wszystko... Daje do myślenia.

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

KOLEDZY
Ze jest weekend pozwolilem sobie na chwilke dosiasc do kompa.Ale zaraz wieczorek i kieliszek sie pochyli
No wiec
Na nikogo sie nie obrazam niech kazdy mysli co chce
Udowodnilem sobie (moze nie wszystko ) ze tak,tak mozna z malej kwoty zrobic duza
Błedem bylo otwieranie pozycji w piatek obiecalem sobie ze tego robic nie bede a jednak chciwosc zadzialala.
Zostawilem ( teraz nie pamietam chyba 1600 euro )a przed 10.30 mielem przez chwile 3000 noi polecialo
Polecialo bo juz lecialem z telefonu w pracy itd. rozkojarzenie totalne
Postaram sie tutaj wkleic historie transkacji zeby nie bylo
w sumie z 30eur wypalcilem 5640 eur.
w czym jest problem ???
Milego weekendu i analizowania

P.S od poniedzialku bedzie 20 eur ale to juz na spokojne tradowanie
Pozdrawiam

jackub

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Po pierwsze problem w tym że to nie ja wypłaciłem te 5k Euro che, che ...
rookie, poziom equity nigdy nie był na poziomie 1 Euro bo już miał inne trady zarobione, myfxbook pokazuje kolejność zamykania tradów, jak ustawisz je w kolejności otwierania to wszystko będzie jasne... grał już zarobionymi pieniędzmi ... jak mówię lewar z lewara...

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

Obrazek

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Tak tylko sobie głośno myślimy.

"W sumie z 30eur wypalcilem 5640 eur.
w czym jest problem ???"

problemu nie ma żadnego chodzi o to że jesteś pierwszym gościem na świecie który powielil konto kilkadziesiąt razy w dwa dni. Ciężko w to uwierzyć..
Czekamy na poniedziałek jeżeli zaczynasz od 1600 euro to do piątku bańka powinna wpaść
Zdrówko :564:

ODPOWIEDZ