VSA indicator journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: VSA indicator journal

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

irmentruda pisze:
JAREK67 pisze:
sureshot pisze:TxT wezcie sie do roboty, manualne backtesty i nauka na demo tego co dziala i jak dziala, ..................to zmudna katorga,w moim przypadku wieloletnia, ......................... kazda sytuacja jest inna, sprawdzcie je sami, ........................... niech ktorys zalozy dziennik rozegra z 1000 razy kapitanowy setap ............................. ale to wymaga niestety duzych nakladow czasu i pracy ,tak to tylko gadanie i narzekanie............................... skad ludzie chca czerpac wiedze o trejdingu jesli opanowac podstaw ang i tlumaczyc im sie nie chce?? najlepiej, zeby ktos inny wszystko zrobil, a kasa sama wpadala do kieszeni.
"Obiema rencami" się pod tym podpisuję. Teraz to już jest normalnie na tym forum jakaś plaga albo inna stonka malkontentów i amatorów szybkich pieniędzy. I nie wytłumaczysz takiemu, ze robotem za 19,99 USD kupionym w sieci żadnego brokera nie ogra. On wie lepiej ;)
A jeśli chodzi o VSA to oczywiście działa. Jak każdy inny sposób na handel.
Najbardziej działa u tego, który sprzedaje wiedzę i soft z VSA powiązany. :)
Słuchajcie, mnie nie chodzilo o to, ze ktos nie chce mi za darmo dac super wiedzy o tym jak ograc brokera i ja mam jeszcze o to pretensje. Chodzilo mi o to, ze jak czytam o lapaniu kur w kurniku przez lisa vel. banksterke to mam wrazenie, ze autor albo byl dobrze nahajcowany albo zbratal sie z Mickiewiczem lub innym grafomanem. Mnostwo teorii typu "szukaj dolkow i tam wchodz".
Nie pisałem o tobie. Raczej o ogólnie panującym nastawieniu.

Zablokowany