Vipro Markets - STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
16
59%
Poza paroma minusami są ok
4
15%
Przeciętny
1
4%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam:
5
19%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Szczerze to spotykam się ze skrajnie innymi opiniami ;).

No ale jak traktować poważnie stronę, gdzie XTB jest jednym z najgorszych (ocena 1,75, czyli mniej niż IronFX :D ), a XM jednym z najlepszych brokerów? ACFX, które od ponad roku miało zawieszoną licencję, a wczoraj ją straciło na dobre, ma ok. 2,4, czyli lepiej od Interactive Brokers - klasy samej w sobie. Bez komentarza :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

peterd12
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2014, 18:51

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: peterd12 »

W jakiej wysokości są naliczane opłaty dla instrumentu DE30 z tytułu rolowania ?

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: warmia »

Czy jest tu ktoś kto ma szansę zalogować się do swojego panelu klienta w Vipro Markets ?
Ja mam taki kwiatek "An Internal Error Has Occurred" niezależnie od stosowanej przeglądarki.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

peterd12 pisze:W jakiej wysokości są naliczane opłaty dla instrumentu DE30 z tytułu rolowania ?
Rozumiem, że chodzi o swap :). Bo sam DAX nie jest kwotowany w seriach. Nie przetrzymuję pozycji na dzień następny ale wg danych z MT4 jest to ok. -0,84 punkta na dzień dla longa i shorta.
Czy jest tu ktoś kto ma szansę zalogować się do swojego panelu klienta w Vipro Markets ?
Ja mam taki kwiatek "An Internal Error Has Occurred" niezależnie od stosowanej przeglądarki.
Faktycznie, coś długo mieli ale ostatecznie się zalogowało. Godzinę temu działało normalnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: warmia »

raposo pisze:
Czy jest tu ktoś kto ma szansę zalogować się do swojego panelu klienta w Vipro Markets ?
Ja mam taki kwiatek "An Internal Error Has Occurred" niezależnie od stosowanej przeglądarki.
Faktycznie, coś długo mieli ale ostatecznie się zalogowało. Godzinę temu działało normalnie.
Potwierdzam, już działa.
Dziękuję za odpowiedz.

Shifty
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2016, 21:02

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Shifty »

Czy tylko mi zwiększyli spread na daxie? :+)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Shifty pisze:Czy tylko mi zwiększyli spread na daxie? :+)
A do ilu Ci zwiększyli? Teraz widzę 0,8 pips. Fakt faktem wcześniej widywałem 0,7 ale to nadal super tania oferta. Trzeba pamiętać, że ten spread nie jest z góry ustalony "choćby nie wiadomo co" i zawsze będzie wrażliwy na płynność/zmienność.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Shifty
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2016, 21:02

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Shifty »

Tak spread jest nadal atrakcyjny (tym bardziej że jest stały) ale dotąd między 9:00 - 17:30 był 0,7 więc faktem jest że go zwiększyli o 0,1.

peterd12
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2014, 18:51

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: peterd12 »

Wygląda na to, że od dzisiaj spread znowu do góry. U mnie obecnie na daxie 1 punkt.

Monty Python
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2016, 15:53

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Monty Python »

Przedwczoraj 0.7, wczoraj 0.8, dziś 1.0, jutro pewnie 1.3, a za tydzień 7.7. I ani słowa komentarza, nie ma co, fajna polityka informacyjna VM.

ODPOWIEDZ