Vipro Markets - STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
16
59%
Poza paroma minusami są ok
4
15%
Przeciętny
1
4%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam:
5
19%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

ja mam ciągle jakieś zastoje przed dużymi ruchami gdy zajmę zgodną pozycję i to u każdego brokera w przeszłości

Poniedziałek 2 Stycznia to jakiś świąteczny dzień że Vipro mt4 nie działa?
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Kiedy Vipro rusza z handlem? Skasowałem meila z informacją od nich.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
ViproMarkets
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 02 lut 2016, 15:22

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: ViproMarkets »

Witamy w Nowym Roku :)

Handel na wszystkich instrumentach rusza dziś o 23 czasu polskiego.

https://www.vipromarkets.com/company-ne ... -schedule/

Handel nie jest dostępny dziś ze względu na to, że dużo krajów ma dziś święto in nasi LP nie streamują kwotowań:

http://www.forexfactory.com/calendar.php
Spread od 0.0 pips | Darmowe wpłaty i wypłaty | Błyskawiczny support | Brak rekwotowań
Sprawdź nas | Forum | WWW w profilu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jakby kogoś to martwiło... Od północy zakres wahań na EUR/USD to 15 pips więc nic nie tracicie... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: mryko »

dzięki za informacje
pozdrawiam
Sky is the limit

dariko
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2012, 23:04

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: dariko »

raposo pisze:Jakby kogoś to martwiło... Od północy zakres wahań na EUR/USD to 15 pips więc nic nie tracicie... :)
Powiedz to tym co mają shorta na daxa ze stopem na 11488 np . Jak ktoś załadował pod korek to ma prawie po depo bo rynek jest 100 € wyźej a do północy jak wykręcą więcej to i saldo ujemne moźe się pojawić :563:

jackub

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: jackub »

dariko pisze: Powiedz to tym co mają shorta na daxa ze stopem na 11488 np . Jak ktoś załadował pod korek to ma prawie po depo bo rynek jest 100 € wyźej a do północy jak wykręcą więcej to i saldo ujemne moźe się pojawić :563:
Zapytaj "tych", po co tak ryzykowali

dariko
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 04 kwie 2012, 23:04

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: dariko »

jackub pisze:
dariko pisze: Powiedz to tym co mają shorta na daxa ze stopem na 11488 np . Jak ktoś załadował pod korek to ma prawie po depo bo rynek jest 100 € wyźej a do północy jak wykręcą więcej to i saldo ujemne moźe się pojawić :563:
Zapytaj "tych", po co tak ryzykowali
To dyskusja o brokerach nie o strategiach więc ... moźe na temat . 20 paru broków u których mam konta real lub demo kwotuje . Niektórzy od 23 inni od 8 , Vipro nie kwotuje . Raposo nie widzi problemu ja zauwaźyłem i czepiam bo mam ( miałem ) tam konto , nie twierdzę źe cokolwiek gram .

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: brg »

dariko pisze: Powiedz to tym co mają shorta na daxa ze stopem na 11488 np . Jak ktoś załadował pod korek to ma prawie po depo bo rynek jest 100 € wyźej a do północy jak wykręcą więcej to i saldo ujemne moźe się pojawić :563:
Przecież jeszcze przed świętami maila słali, że dziś rynki nie będą otwarte. Nie tylko Vipro nie kwotuje zresztą, na City Index też mi od rana DAX stoi. Okres międzyświąteczny nie jest dobry do grania i zawsze go unikam, a jak ktoś tuż przed końcem roku i tuż przed zamknięciem rynku ładuje pod korek pozycje na DAX to pozostaje jedynie pogratulować :) Przecież tam może normalna luka weekendowa wykosić, co dopiero przy Nowym Roku, gdzie płynność jest znikoma i rynki dużo bardziej niestabilne.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie. Była wcześniej informacja, i nieprawdą jest, że wszyscy normalnie kwotują. XTB np. na DAXie miało dziś problemy z handlem, niektórzy włączyli później, potwierdzam też, że na realu w City DAX stoi. Widziałem też, że u tych, którzy kwotują ludzie skarżą się na skoki spreadów (np. mForex) i tym sposobem też odpuszczają sobie handel.

Wszystko zmierza do tego samego wniosku :). Niestety ale taki okres nie sprzyja tradingowi więc zwyczajnie najlepiej zrobić sobie wolne. Szkoda nerwów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ