Vipro Markets - STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
16
59%
Poza paroma minusami są ok
4
15%
Przeciętny
1
4%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam:
5
19%
 
Liczba głosów: 27

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: brg »

Ja mam teraz na E/J spread 1.1. U każdego broka podczas sesji azjatyckiej rośnie spread, najwięcej między 22 a 23.30 czasu polskiego. O 23, podczas naliczania swapów zawsze u każdego broka spready sie jeszcze bardziej rozjeżdzają.

W Vipro masz rynkową egzekucję, więc nie ma szans dostać rekwoty. Sprawdź w logu jaki miałeś błąd albo najlepiej wrzuć log tutaj.

Awatar użytkownika
ViproMarkets
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 02 lut 2016, 15:22

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: ViproMarkets »

Drogi Nnm82

Już raz, w poście http://forex-nawigator.biz/forum/vipro- ... ml#p813512 zarzucił nam Pan, że samy zamykamy niekorzystnie pozycje. Poprosiliśmy wtedy o numer rachunku, zlecenia itd i do tej pory nie otrzymaliśmy tego od Pana.

Spread na rynku Forex zależy od wielu czynników, jednym z nich jest aktualna godzina. Podczas sesji EU i USA, gdy płynność jest najwyższa, spready są najniższe. Na końcówce sesji w USA i podczas sesji azjatyckiej spready są wyższe. Tak jak Brg napisał, podczas naliczania swapów, w przedziale 23.00-23.15 można spodziewać się najwyższych spreadów. Dużo brokerów z tego powodu w tym czasie w ogóle zawiesza handel, my zdecydowaliśmy się go utrzymać.

Średni, aktualny oraz archiwalny spread można sprawdzić na portalu www.myfxbook.com. Poniżej bezpośredni link do spreadu na parze EURJPY:

http://www.myfxbook.com/forex-broker-sp ... ead/3067,7

Po sprawdzeniu wczorajszych wartości okazuje się, że spread maksymalnie osiągnął wartość 7,3 pipsa, natomiast średni spread na EURJPY podczas sesji azjatyckiej to 1.5 pipsa.

Jeśli faktycznie miał Pan problemy z zamknięciem zlecenia (na co log z pańskiego rachunku nie wskazuje), ponownie prosimy o przesłanie reklamacji, najlepiej wraz z logiem i numerem zlecenia na adres pomoc@vipromarkets.com. Prosimy również o nie nazywanie nas złodziejami, gdyż jest to zupełnie bezpodstawne i godzi w nasz wizerunek. Pozdrawiamy!
Spread od 0.0 pips | Darmowe wpłaty i wypłaty | Błyskawiczny support | Brak rekwotowań
Sprawdź nas | Forum | WWW w profilu.

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

To jest jakiś przygłup. Poprosiłem go o przesłanie zdjęcia aby pokazał, że spread mu się tak rozszerzył to nie potrafił tego zrobić. Od razu wiedziałem, że z u niego z głową coś nie tak . Niech ktoś z moderacji forum usunie jego bezpodstawny wpis.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: brg »

Pytanie do Forex Club - mam teraz rachunek pod waszym IB i tą zniżkę 50%. Do kiedy trwa ta promocja?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

brg pisze:Pytanie do Forex Club - mam teraz rachunek pod waszym IB i tą zniżkę 50%. Do kiedy trwa ta promocja?
Mieliśmy sporo podobnych zapytań. W związku z tym zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję -50% prowizji do końca września. Przedłużenie rabatu obowiązuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Przypominamy, że prowizja promocyjna wynosi tylko 0,0010% :).

Po okresie promocyjnym automatycznie wejdzie w życie stały rabat -10%, czyli będzie obowiązywać stawka 0,0018%.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Canooo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2016, 13:41

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Canooo »

Mam pytanie odnośnie kont Classic i ECN Pro. Nie wiem które wybrać. Co jest bardziej korzystne, spread czy prowizja? Wiem, że wygodniejsze jest widzieć różnicę na wykresie niż liczyć prowizję, ale z punktu widzenia opłacalności które w dłuższym czasie wypada lepiej? Typ gry daytrading i ewentualnie przetrzymanie pozycji kilka dni.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Canooo pisze:Mam pytanie odnośnie kont Classic i ECN Pro. Nie wiem które wybrać. Co jest bardziej korzystne, spread czy prowizja? Wiem, że wygodniejsze jest widzieć różnicę na wykresie niż liczyć prowizję, ale z punktu widzenia opłacalności które w dłuższym czasie wypada lepiej? Typ gry daytrading i ewentualnie przetrzymanie pozycji kilka dni.
ECN Pro wyjdzie Cię taniej, a prowizję nauczysz się szybko sobie 'dokalkulowywać' ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
arsenio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: arsenio »

raposo pisze:
brg pisze:Pytanie do Forex Club - mam teraz rachunek pod waszym IB i tą zniżkę 50%. Do kiedy trwa ta promocja?
Mieliśmy sporo podobnych zapytań. W związku z tym zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję -50% prowizji do końca września. Przedłużenie rabatu obowiązuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Przypominamy, że prowizja promocyjna wynosi tylko 0,0010% :).

Po okresie promocyjnym automatycznie wejdzie w życie stały rabat -10%, czyli będzie obowiązywać stawka 0,0018%.
Fajnie by było jakby to była stała promocja dla nowych klientów np. przez pierwsze trzy miesiące. Wtedy każdy nowy trader mógłby z niej skorzystać bez względu na to kiedy zakładał konto i tak by było bardziej sprawiedliwie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

arsenio pisze:
raposo pisze:
brg pisze:Pytanie do Forex Club - mam teraz rachunek pod waszym IB i tą zniżkę 50%. Do kiedy trwa ta promocja?
Mieliśmy sporo podobnych zapytań. W związku z tym zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję -50% prowizji do końca września. Przedłużenie rabatu obowiązuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Przypominamy, że prowizja promocyjna wynosi tylko 0,0010% :).

Po okresie promocyjnym automatycznie wejdzie w życie stały rabat -10%, czyli będzie obowiązywać stawka 0,0018%.
Fajnie by było jakby to była stała promocja dla nowych klientów np. przez pierwsze trzy miesiące. Wtedy każdy nowy trader mógłby z niej skorzystać bez względu na to kiedy zakładał konto i tak by było bardziej sprawiedliwie.
Masz rację, wg mnie tak też byłoby lepiej ale niestety z tego co wiem jest to nierealne lub przynajmniej bardzo kłopotliwe po stronie samego MT4. Ale nie wykluczamy powtórzenia tej promocji np. w przyszłym roku :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
arsenio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 04 cze 2012, 21:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: arsenio »

ViproMarkets pisze:
Udostępniliśmy również naszym klientom znany i lubiany program One Click Trader, dzięki któremu otwieranie oraz zarządzanie pozycjami jest dużo łatwiejsze. One Click Tradera kompatypilnego z platformą Vipro można pobrać tutaj:

http://vipromarkets.com/wp-content/OneC ... arkets.exe

Czy nadal udostępniacie One Click Tradera bo kliknięcie w linka przenosi na nieaktualną już stronę?

ODPOWIEDZ