Grupa wsparcia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Rafal112233
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, 16:38

Grupa wsparcia

Nieprzeczytany post autor: Rafal112233 »

Zapraszam chętne osoby do nawiązania współpracy do wspólnej gry na rynku forex. Celem moim jest stworzenie czegoś w rodzaju grupy wsparcia. Każdy przynajmniej raz po wykupieniu pozycji na rynku poznał uczucia strachu i zawahania i wielu kłębiących się myśli czy dobrze czy na pewno dobrze jak długo ją trzymać czy zamknąć ją z niewielkim zyskiem czy pogłębić stratę itd. Itd.. w momencie tym na pewno niejednokrotnie dostałeś chwilowego zaćmienia a później analizując wykres mówiłeś wiedziałem to no wiedziałem. Problemy te często są wynikiem braku wiedzy i planu. Jestem przekonany że na takich spotkaniach zmniejszysz te uczucia zyskasz pewność siebie, doradzisz innym a i sam się czegoś dowiesz. Zasada będzie tylko jedna każdy gra własnym dowolnym kapitałem na własny rachunek i jest w 100% odpowiedzialny za decyzje jakie podejmie. Zysk będzie tylko jego zyskiem a ewentualna strata będzie jego stratą. Każdy z nas ma wiedze ale mało kto jest 100% omnibusem. Przed nawiązaniem kontaktu musisz wiedzieć o tym że spotkania te nie będą szkoleniem tylko konstruktywną dyskusją a więc mile widziana minimum podstawowa wiedza na temat rynku i jego instrumentów.
Grupę taką max 6 osobową chce zorganizować na terenie trójmiasta inne miasta też zachęcam do skrzyknięcia się. Osoby chętne do wzięcia udziału zapraszam do kontaktu forex104@wp.pl

ODPOWIEDZ