Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
neon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2015, 19:24

Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: neon »

Witam, nawiąże znajomość z traderem z Krakowa w celu nawiązania współpracy, kontakt na email: zarabiam@onet.pl zapraszam
Prostota jest szczytem wyrafinowania.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2304
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej ja też szukam zarabiającego tradera z Poznania. Może zjednoczymy wysiłki. Poszukuję kogoś z okolic ulicy Śniegockiego, konkretnie z numerów parzystych. Kogoś co się zna na aktualnych trendach muzycznych. Niepalący. Biały. Bez nałogów. Było by OK jakby miał czarujący brytyjski akcent bez cookney'owskich nalotów. To podstawy całą listę przedstawie później jak się prześpimy ze sobą oczywiście.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

SEROL666 pisze:Hej ja też szukam zarabiającego tradera z Poznania. Może zjednoczymy wysiłki. Poszukuję kogoś z okolic ulicy Śniegockiego, konkretnie z numerów parzystych. Kogoś co się zna na aktualnych trendach muzycznych. Niepalący. Biały. Bez nałogów. Było by OK jakby miał czarujący brytyjski akcent bez cookney'owskich nalotów. To podstawy całą listę przedstawie później jak się prześpimy ze sobą oczywiście.
Logujesz się tu tylko po to, żeby dojebać wszędzie gdzie się da i każdemu komu się da? Ambitnie.
Wiem, że siedząc tu jakiś czas, człowieka może szlag trafić czytając większość próśb/ofert tutaj, ale po co dolewać oliwy do ognia?

Ktoś szuka to niech szuka. Pewnie odzew był żaden. To Go czegoś też czegoś nauczy.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: profession »

Jeśli chcesz odzewu musisz się z nami podzielić co oferujesz takiej osobie??? :roll: Stanowisko pracy, czy wywiad, czy chcesz go porwać :wink:
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2304
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

chihuahua pisze:
SEROL666 pisze:Hej ja też szukam zarabiającego tradera z Poznania. Może zjednoczymy wysiłki. Poszukuję kogoś z okolic ulicy Śniegockiego, konkretnie z numerów parzystych. Kogoś co się zna na aktualnych trendach muzycznych. Niepalący. Biały. Bez nałogów. Było by OK jakby miał czarujący brytyjski akcent bez cookney'owskich nalotów. To podstawy całą listę przedstawie później jak się prześpimy ze sobą oczywiście.
Logujesz się tu tylko po to, żeby dojebać wszędzie gdzie się da i każdemu komu się da? Ambitnie.
Wiem, że siedząc tu jakiś czas, człowieka może szlag trafić czytając większość próśb/ofert tutaj, ale po co dolewać oliwy do ognia?

Ktoś szuka to niech szuka. Pewnie odzew był żaden. To Go czegoś też czegoś nauczy.
Tak a co nie zauważyłeś że dział humor rozlał się na inne wątki ? I tak poza tym zaraz doje..ć ??? toć to sarkazm. Ostatnia broń w takich przypadkach, których jest sporo w różnych działach ? Ten koleś zadał to samo pytanie pewnie po wszystkich możliwych forach ? Nie napisałbym tak do kogoś co ma jakiś staż na forum a tu dwa pościki. Mój ulubiony dział to reklama tam się dzieje sprzedaż szkoleń bez znaczenia, przepisywanie książek i odsprzedaż za ciężką kasę to mój konik.Tak więc zastanawiam się ile razy nie ostrzegę młodszych kolegów z forum przed naciąganiem i innym formami, które bazują na naciągactwie i niewiedzy. Reasumując nie ma sensu rozwiercać lepiej jak to piszesz "dojebać"
"If music is dying musicians are killing it" - MP

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Serol,

rozumiem, ale nie zawrócisz kijem Wisły :)
Większość ludzi i tak nie posłucha, że nie należy wkładać palca do ognia. Tak to było, jest i będzie skonstruowane. Na tym żerują wszyscy w każdej branży. Żeby mieć w czymkolwiek jakąś świadomość trzeba siedzieć w temacie minimum pół roku.
Po tym czasie mija pierwsze zadawanie głupich pytań i łykanie każdego bzdetu jak pelikan. Tego się nie przeskoczy.

Z tym "dojebaniem" wyszło tak dlatego, że powoli specjalnością tego forum jest podział na leszczy pytających o dziwne sprawy i pozostałych, którzy już nawet nie odpowiadają tylko od razu walą im cios na szczękę. Ani leszcz się w ten sposób nie zmieni, ani weteranowi w ten sposób nie przybędzie, a na forum zostanie syf. I tak masa tego syfu jest, więc niedługo każdy się w nim utopi. Jest to forum jeszcze forexowe, nie ma sensu robić forum hejterów, bo jest to bardzo zaraźliwe.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
Pawel44
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 paź 2010, 13:22

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: Pawel44 »

Z tym "szukam zarabiającego na forex" jest podobnie jak "zrób zdjęcia na moim ślubie do portfolio". Niby dlaczego?

Dobre ;)

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Szukam zarabiającego tradera z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Fajny wątek :D
Nie zaglądałem do offtopicu od lat, a tu takie zabawne kawałki. :)
Tak na poważnie to rozumiem, że ktoś może szukać zarabiającego gracza na forexie. Jakby ktoś sporo zarabiał to sam bym go chętnie poznał :lol:
Pytanie tylko na co liczy ktoś kto szuka. Przecież jeśli ktoś tłucze miesiąc w miesiac po ileś tam procent na plus to nie szuka wspólnika/ów, którzy nie potrafią zarabiać. A jeśli chodzi o zarządzanie czyimś kapitałem to niestety w Polsce nie jest to legalne. Nawet mając licencje maklera i DI nie można jako osoba prywatna robić takich rzeczy.
Oczywiście jak dla mnie to bzdura, bo licencja maklera i/lub DI nie oznacza, że ktoś potrafi zarabiać na giełdzie tylko, że zdał egzamin z durnych przepisów. Znałem kilku maklerów i wszyscy bez wyjątki wtapiali na FW20.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ