Protrader pytanie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
arthureoss
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2016, 18:46

Protrader pytanie

Nieprzeczytany post autor: arthureoss »

Witam czy ktoś może powiedzieć jaki inny polski broker korzysta z platformy protrader poza alior bank?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Protrader pytanie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W Polsce nikt inny poza Aliorem.

Za granicą nawet trudno znaleźć ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

arthureoss
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2016, 18:46

Re: Protrader pytanie

Nieprzeczytany post autor: arthureoss »

a poza granicami pl? mm odpada ecn/stp/mtf najlepiej żeby były też mikroloty bo głównie oto mi chodzi alior jest dla mnie idealny poza tym że nie ma mikrolotów i z tego co pytałem dzis na infolini kobieta mówiła że nic nie wie na ten temat. Korzystałem z demo LMAX Exchange/FXCM ale spread tam euro/usd to 2-5 pips. Prosze o jakieś propozycje.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Protrader pytanie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

LMAX i spread 2-5 pips? Mylisz zapewne z 0.2-0.5 pips :). Średnio w LMAX jest 0.3 pips. W FXCM zapewne podobnie Ale co do ProTradera...
https://protrader.org/brokers

Tyle, że musisz sobie samodzielnie dodać brokera wg ich instrukcji, czyli na przykładzie właśnie LMAX-a:
https://protrader.org/forum/ptmc-broker ... xchange-67

Nie ma tu gotowej platformy do instalacji z logiem brokera itd. itp. jak u Aliora.

I tym sposobem masz mikroloty, i protradera, i przy założeniu konta przez Forex Club niższą prowizję :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ