Dublowanie narzędzi na pasku MT4

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
MarioDraghi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2016, 13:30

Dublowanie narzędzi na pasku MT4

Nieprzeczytany post autor: MarioDraghi »

Jako, że to mój pierwszy post, pozdrawiam i mówię cześć wszystkim użytkownikom.

Mój post dotyczy platformy MT4.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość na pasku z narzędziami w MT4 dublować narzędzia do AT. Przykładowo w standardzie mamy powiedzmy zniesienia Fibo. Czy jest możliwość, aby były one dwa razy na pasku, ale załóżmy z innymi parametrami. To samo może dotyczyć linii trendu, (np. jedną mam ustawioną cienką, drugą grubą). Chciałbym znaleźć takie rozwiązanie, żeby za każdym razem manualnie nie przestawiać parametrów danego narzędzia, którego używam na różne sposoby.
Ewentualnie czy jest możliwość użyć sciągniętego indykatora(który np. jest zwykłym zniesieniem FIBO) i wstawić go w pasek z narzędziami.(tak, aby każdorazowo nie wchodzić we: Wstaw- Wskaźniki- Własne itd.)

Bardzo proszę o pomoc.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dublowanie narzędzi na pasku MT4

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Nie można mieć dwóch ikon z tym samym narzędziem na pasku.

Ale tak, można poniekąd to obejść wyposażając się w dodatkowe wskaźniki, które będą miały zakodowane dane parametry. Wystarczy je potem zdublować z innymi nazwami typu "fibo_cienki", "fibo_gruby" :). Można szybko dodawać własne wskaźniki z okna Nawigator z lewej strony rozwijając "Wskaźniki" (wystarczy przeciągnąć na wykres) lub też dodając im tzw. skróty -> klik prawym na wskaźnik -> Skrót klawiszowy -> ustawiasz w kolumnie "Kontrola" np. CTRL lub ALT i potem jakąś literkę.

Warto dobrze przemyśleć ich dobór, bo np. CTRL + C to kopiowanie tekstu w Windowsie i nie wiem czy obecnie jest przed tym jakieś zabezpieczenie ale kiedyś na pewno nie było i kopiowanie tekstu z np. przeglądarki kończyło się u mnie zamykaniem pozycji (ustawiłem sobie skrypt do zamykania [Close] pod tym skrótem ;) ).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ