Forex trading with pending orders

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Witam. Zapraszam do oglądnięcia i do kontaktu chętnych

https://youtu.be/YZ4t7zvJJEE

Awatar użytkownika
Forex Calendar Club
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 16:31

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: Forex Calendar Club »

Przez jeden dzień broker pozwoli na taką zabawę, a pózniej nie zdążysz zamknąć żadnej pozycji z zyskiem, już widać poślizgi na twoim filmiku...to co będzie pózniej:)

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Witam. - Jest tam screan z procentowym zwrotem kapitału.
- poślizgi były zawsze i będą, taki urok tradingu na danych
- ea ma tsl który aktywuje się gdy nasza pozycja plusuje na 1 pips 2 3 4 ....
- może służyć do skalpingu np na dax o godz 9.00
Rozumiem, że nie każdy lubi patrzeć na wykres przy danych jak ostro kołysze.
- później "niczego nie będzie"
Pozdrawiam

Na tym kanale są opublikowane inne filmy z handlu na makro na przestrzeni kilku miesięcy i jest to świetny przykład ze się da ...że można....

Awatar użytkownika
Forex Calendar Club
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 16:31

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: Forex Calendar Club »

Proszę przesłać link do swojego profilu na myfxbook, oczywiście z konta real...skoro tak pięknie działa to pewnie przez kilka lat ma Pan dobre wyniki i wystarczy podłączyć swoje konta MT4 pod myfxbook i pokazać wszystkich swoje wyniki.

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Witam. Oj coś czepliwi jesteście .... screen przedstawiony na filmie oraz w załączniku przedstawia zrzut z myfxbook. Myślę że wiecie jak to wygląda pierwsza strona profilu z listą rachunków...prawda...
Rachunek 1st HFT Brokers -start 8-01-2015r. taki przykład.
Wszystkie tranzakcie dokonywane są na kontach real widać to na nagraniach.
Nie widzę potrzeby większego wywnętrzania - działanie i skuteczność można samemu sobie ocenić czy warto...
Handel na newsach manualny jest trudniejszy znacznie - też jest to na filmach

Ps. Naprawdę fajny kalendarz - i to nie jest sarkazm.

Nie wiem skąd tyle złośliwości skoro nie jesteście zainteresowani i macie swoje zabawki.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

magiclong pisze:Witam. Zapraszam do oglądnięcia i do kontaktu chętnych

https://youtu.be/YZ4t7zvJJEE
No otwierac pozycje na 10 lotów na DAX to gratuluje :). Ciekawe czy kolega wie chociaż jak dużą pozycje otwiera :)

-- Dodano: pt 24-03-2017, 12:13 --
magiclong pisze:Witam. Oj coś czepliwi jesteście .... screen przedstawiony na filmie oraz w załączniku przedstawia zrzut z myfxbook. Myślę że wiecie jak to wygląda pierwsza strona profilu z listą rachunków...prawda...
Rachunek 1st HFT Brokers -start 8-01-2015r. taki przykład.
Wszystkie tranzakcie dokonywane są na kontach real widać to na nagraniach.
Nie widzę potrzeby większego wywnętrzania - działanie i skuteczność można samemu sobie ocenić czy warto...
Handel na newsach manualny jest trudniejszy znacznie - też jest to na filmach

Ps. Naprawdę fajny kalendarz - i to nie jest sarkazm.

Nie wiem skąd tyle złośliwości skoro nie jesteście zainteresowani i macie swoje zabawki.

Pozdrawiam
A kolega to oczekuje poklasku czy chce "sprzedać" system? Bo zastanawia mnie pierwszy post z informacją, że czeka na kontakt. Czyj i w jakim celu?

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Kolego tyle postów masz ..... i nie wiesz że jest to 10 kontraktów na DAX / nie lotów. "Jaka pozycja...." nie, kompletnie nie wiem ...... ty to pewnie masz "DAX w ECN" ...na pewno.

Zastanawia mnie czy wiesz w jakim dziale jesteś. Post nr 1 jest dla ciebie coś mało zrozumiały? Naprawdę?

Poklask - nie, ale prawie 4K wyświetleń 10 filmów i 39 subskrypcji cieszy oko.
Proponuję zrób screen ze swoich kont i zamieść wyniki z ostatnich np 2 lat - masz podobne....
Skoro jesteś w tym dziale i nie dajesz ogłoszenia /reklamy to jesteś nadal szukającym..... nadal

Przekaz z pierwszego postu jest jasny i zrozumiały - przynajmniej dla tych którzy się skontaktowali.

Dziwie się tej złośliwości ...dlaczego "...bo mi nie idzie a komuś tak ..."

Mimo wszystko pozdrawiam

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Handlować podczas danych makro to nie sztuka ;) Daj mi brokera bez poślizgów na zleceniach oczekujących typu sell stop i buy stop to możemy zrobić pojedynek kto więcej wyciśnie :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

magiclong pisze:Kolego tyle postów masz ..... i nie wiesz że jest to 10 kontraktów na DAX / nie lotów. "Jaka pozycja...." nie, kompletnie nie wiem ...... ty to pewnie masz "DAX w ECN" ...na pewno.
To może kolega jeszcze nie wie, że wielu brokerów w szczególności MM jako jednostkę wolumenu w stosunku do CFD używa 1 lota jak i jego dziesiąte i setne częsci. Np. 0,1 lota albo 0,05 lota dla CFD na DAX. Podobnie na cukier, rope itp.
W przypadku STP i ECN to prawda, że jednostką jest 1 kontrakt ale w historii rachunku występuje jednostka 1 lot. Tak że nie jest zawsze oczywiste jaką wielkość wolumen określa. Bo może kolega sie mocno "zdziwić" co do wielkości pozycji ;)
Jeśli chodzi o motyw prezentowania filmiku a konkretnie o zabieganie o polubienia to życze ich wiele. Bo temat inwestowania na publikacje nie jest niczym odkrywczym i temat był poruszany na tym forum wielokrotnie. Jak kolega ma czas to niech poszuka sobie pare wątków w tym temacie. Temat był dość mocno "wałkowany. Nie śledze juz bo było to kilka lat temu.
A jeśli koledze udaje się w ten sposób zarabiac to gratuluje. Ja ten "etap" mam za sobą ;). I na koniec rada. Statystyki podają, że prawie wszyscy inwestorzy inwestujący ze zbyt dużym ryzykiem skończyli w smutny sposób. Proponuje poczytać dzienniki chociażby z tego forum

magiclong
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 15 wrz 2014, 19:47

Re: Forex trading with pending orders

Nieprzeczytany post autor: magiclong »

Kolego Cblondyn. Nie wiem czemu się tak spinamy czy nie spinamy. Trading i rachunki są mojej żony która w ten sposób wyszukała sobie sposób na "doskubanie" $$$$. A jak zobaczysz filmy (Lub nie mogą być dla ciebie banalne) wiesz fajne $$$ wpadał a jak się handluje brokerowym $$$$ to i ryzyko można większe włączyć.
HFT wrzucało trady na Facebooka i tak się rozdmuchało i poszło.

Żona handluje od 2 lat i zarabia .... jak widać.... a pomysł sprzedaży EA ..... do tego jest ten dział a my się tu naciągamy i bijemy pianę ... no po co.

Darujmy sobie uszczypliwości z etapami bo pamięcią sięgam moich początków w 2007/08 i pamiętam jaki wtedy był kurs Kabla ...... a Ty pamiętasz ...bez przewijania mt4 :)

Proponuję ...luz i bez spiny bo nie oto chodzi. Post w odpowiednim wątku. Jak ktoś chce zapytać o szczegóły to pyta...

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ