Scalp 8-12 pips dziennie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Forex Scalp 7
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2017, 11:00

Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: Forex Scalp 7 »

Witam.
Uważam, że zamieściłem temat w dobrym dziale, jeśli nie proszę o przeniesienie.
Temat założyłem aby uzyskać odpowiedź na pytanie:

Czy byłbyś/byłabyś zainteresowana sygnałami na EURUSD, gdzie SL max 5 pips a TP max 10 pips?
Jeśli tak, ile mógłby/mogłabyś zapłacić za 1 pips?

Gra jest w wybranych godzinach, pozycja cały czas pilnowana, reagowanie na to co robi cena, np. pozycja ma + 5 pips to nie zamknę tej pozycji ze stratą. Dzienny cel 8 - 12 pips zysku. Sygnał byłby przez podgląd rachunku. Gram tym systemem od 4 miesięcy i jest dobrze. Jeśli chodzi o szczegóły systemu - nie zdradzam ich, więc można sobie odpuścić pytania. Jedyne co mogę powiedzieć to para tylko EURUSD oraz interwał M1 ale patrze na wyższe interwały czasowe.
1 pips - czwarte miejsce po przecinku.

Zapraszam do dyskusji, na forum oraz priv.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: brg »

Zacznijmy od podstaw - co możesz pokazać? Konto na którym grasz to real czy demo? Dajesz podgląd do konta przez hasło inwestora, myfxbooka czy coś podobnego? 4 miesiące to niestety bardzo krótki okres czasu, przydałoby się więcej. Jaki jest w ogóle zysk z tego Twojego systemu bo "jest dobrze" niewiele mówi.

Dalej - jak widzisz to od strony technicznej? Kopiowanie scalpu jest niestety kłopotliwe ze wględu na poślizgi, które mogą wypaczyć wyniki systemu. To takie pytani na początek.

Uprzedzając twierdzenie, że się czepiam - mam 10-15 rachunków prowadzonych przez innych traderów na podstawie sygnałów, PAMM itd. To są podstawowe pytania od strony inwestora.

Forex Scalp 7
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2017, 11:00

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: Forex Scalp 7 »

Witam.
Rachunek real w MT4. Zyski tak jak wspomniałem 8 - 12 pips dziennie.
Oczywiście poślizgi mogą się zdarzyć. Nie gram przed ważnymi danymi ale wiadomo że duże ruchy nie występują tylko na danych.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

czyli same konkrety :mrgreen: podaj jeszcze minimalną kwotę do wpłaty, i numer IB :mrgreen:
TAK - TO SARKAZM!
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

robeg
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 04 wrz 2008, 16:33

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: robeg »

A jeszcze z innej beczki postaw się w sytuacji osoby zainteresowanej i czy na podstawie przekaznych informacji byłbyś zainteresowany?
Jak dla mnie to jest to warte 1PLN.

W przypadku strat pokrywasz 100% zainwestowanej kwoty w rozliczeniu tygodniowym/miesięcznym?

Forex Scalp 7
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2017, 11:00

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: Forex Scalp 7 »

Czy ja byłbym zainteresowany? Z ciekawości, żeby zobaczyć co "gość" robi pewnie tak. Od razu pewnie nie podpiąłbym tego na swój rachunek realny.

Forex to inwestycje wykorzystujące dźwignię finansową, która może spowodować utratę zainwestowanego kapitału. W związku z tym decyzję o podjęciu ryzyka i rozpoczęciu inwestowania należy poprzedzić oceną swojej zdolności finansowej oraz poziomu wiedzy i umiejętności. W żadnym wypadku nie należy inwestować pieniędzy, na utratę których nie możemy sobie pozwolić. Informacje podawane na portalu mają charakter informacyjny, a autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za transakcje użytkowników.

PPeFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:48

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: PPeFX »

Odpowiedni dział to: "Ciekawe linki, reklamy"
Proponuje przenieść.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

robeg pisze: Jak dla mnie to jest to warte 1PLN.
A jak dla mnie to musiałby mi dopłacić abym w to wszedł :lol:
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Scalp 8-12 pips dziennie

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

jeżeli nie umiesz się zabezpieczasz to do wyczyszczenia konta coraz bliżej
https://t.me/pump_upp

ODPOWIEDZ