Za darmo pouczę....

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Za darmo pouczę....

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Jw. Jesli ktoś chętny i ma "problem" jak @Sierota jutro 22 jestem online przed kompa i można skype na pw podesłać...

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: Za darmo pouczę....

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Wybacz, że się podpinam ale widząc dobre chęci od Ciebie to i ten post może nie przeszkodzi.

Nie szukam Graala, nie szukam systemu - szukam osoby, która by mnie w jakiś sposób zmotywowała do usystematyzowania tradingu/z którą mógłbym w jakiś sposób potrejdować/ a w sumie najbardziej - kogoś kto jest w stanie nakierować człowieka na właściwy tor(nie tylko na forex). Prawdę mówiąc większe znaczenie ma dla mnie psychika.

Gdy zaczynałem swoją przygodę na forex - wiedziałem, że nie jestem gotowy na to. Teraz chyba powoli dojrzałem do tego.

Nie oczekuje, że będzie to darmowe - czas to pieniądz którego ludziom często brakuje.
Gdyby ktoś miał jakaś propozycję - priv.

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Za darmo pouczę....

Nieprzeczytany post autor: ltk »

Każdy dobry fx player wie, że zarabiać można każdym systemem bez naciąganych szkoleń i jak kuresko ważna jest psychika, ja ostatnio cierpię na lenistwo, jak już otworze laptopa z zamiarem tradingu, to tak mi się nie chce, ale tak mega nie chce, na niczym nie mogę się skupić, znikam gdzieś na facebookach youtubach i innych rozpraszaczach, nawet cudzych analiz nie czytam z lenistwa :) dzisiaj wtorek, a ja nie wiem co z edkiem bo ikona platformy gdzieś się zapodziała, zazwyczaj w sobotę wieczorem byłem gotowy na kolejny tydzień, dobrze że chociaż rachunki popłaciłem.... a idę się położyć.

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: Za darmo pouczę....

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

dobryfxplayer pisze:Ja jestem gotów cena to 900zł za godzine. Przewiduje 5h dziennie. Wykładów będzie 1300 dni. Możliwość płacenia ratami.
Każde Twoje zdanie mówi mi tylko o tym, że chcesz kasę ale chyba sam nie wiesz za co.

Zakładam, że należysz do największego grona tego forum(chociaż mogę się mylić) - frustraci forexowi.

Dla jasności - nie musi ta osoba nawet zarabiać na forex.
ltk pisze:Każdy dobry fx player wie, że zarabiać można każdym systemem bez naciąganych szkoleń i jak kuresko ważna jest psychika, ja ostatnio cierpię na lenistwo, jak już otworze laptopa z zamiarem tradingu, to tak mi się nie chce, ale tak mega nie chce, na niczym nie mogę się skupić, znikam gdzieś na facebookach youtubach i innych rozpraszaczach, nawet cudzych analiz nie czytam z lenistwa :) dzisiaj wtorek, a ja nie wiem co z edkiem bo ikona platformy gdzieś się zapodziała, zazwyczaj w sobotę wieczorem byłem gotowy na kolejny tydzień, dobrze że chociaż rachunki popłaciłem.... a idę się położyć.
Myślę, że nie trzeba być wcale dobrym "playerem" żeby to wiedzieć. Chciałbym żeby to było lenistwo u mnie.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Za darmo pouczę....

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Temat jest jasny i klarowny "Za darmo". Nie chce mi się tu w zbędne polemiki wdawać dlatego zakończę tak jak zacząłem. Jeśli ktoś chce pomocy to pw. Tyle.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Za darmo pouczę....

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

@dobryfxplayer Przeslij skype i sam się przekonaj :) Bo widzę, że flustracja wylewa mi się z Twojej strony aż na biurko :) Moge Ci parę godzin poświęcić i pokazać fajne rzeczy. Jestem jutro od 22 jak co :twisted:

ODPOWIEDZ