technikaichimoku.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
ATMAN
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2016, 18:27

technikaichimoku.pl

Nieprzeczytany post autor: ATMAN »

Witam,

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w szkoleniu Marka Marcinowskiego z bloga www.technikaichimoku.pl. Przeszukałem forum na ten temat ale nic nie znalazłem, historia bloga robi wrażenie- czy ktoś był może na tym szkoleniu i mógłby opisać swoje wrażenia?

Pozdrowienia dla wszystkich

fdsafsafdasfa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 13 gru 2016, 11:06

Re: technikaichimoku.pl

Nieprzeczytany post autor: fdsafsafdasfa »

ATMAN pisze:Witam,

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w szkoleniu Marka Marcinowskiego z bloga http://www.technikaichimoku.pl. Przeszukałem forum na ten temat ale nic nie znalazłem, historia bloga robi wrażenie- czy ktoś był może na tym szkoleniu i mógłby opisać swoje wrażenia?

Pozdrowienia dla wszystkich
Grałem trochę ichimoku. Zdecydowanie nie potrzebujesz szkolenia z obsługi wskaźnika. W każdej platformie mt4 jest ten wskaźnik w standardzie. Włącz sobie go i graj.

jackub

Re: technikaichimoku.pl

Nieprzeczytany post autor: jackub »

ATMAN pisze:Witam,

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w szkoleniu Marka Marcinowskiego z bloga http://www.technikaichimoku.pl. Przeszukałem forum na ten temat ale nic nie znalazłem, historia bloga robi wrażenie- czy ktoś był może na tym szkoleniu i mógłby opisać swoje wrażenia?

Pozdrowienia dla wszystkich
Całe Tony materialow o Ichimoku jest na youtubie

ATMAN
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2016, 18:27

Re: technikaichimoku.pl

Nieprzeczytany post autor: ATMAN »

Znam Ichimoku dość dobrze, przynajmniej na tyle dobrze na ile pozwalają opracowania książkowe i wiedza z internetu, posługuję się nim na co dzień. Jednak nie chodzi o samo Ichimoku, przeglądając historię bloga można być pod wrażeniem sygnałów dawanych PRZED tym zanim się coś wydarzyło. Chciałbym poznać metodologię która pozwala z taką dokładnością zajmować pozycję i skutecznie ją prowadzić.

Posiadam własne techniki po prostu podejście autora tego szkolenia bardzo mnie intryguje i zastanawiam się czego jeszcze mógłbym się dowiedzieć bo po przeczytaniu chyba wszystkich najważniejszych książek i zapoznaniu się z wiedzą z internetu jego zagrania naprawdę wzbudzają podziw- problem tylko taki że praktycznie nie da się znaleźć nikogo kto by coś powiedział o tym szkoleniu (poza blogiem cudofix'a i jednej recenzji na jakimś innym blogu).

Jestem również ciekaw czy lista mailingowa do której ma się dostęp po szkoleniu jest bardzo przydatna - póki co dowidziałem się że jest dodatkowo płatna i to mnie bardzo rozczarowało ale może jest tego warta..po prostu chciałbym spytać o opinię kogoś kto już uczestniczył w tych szkoleniach i miał okazję przetestować tę wiedzę.

ODPOWIEDZ