firma FxOnUs

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »


Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Obecny prezes FxOnUs jest byłym pracownikiem IronaFX.

woody
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2014, 01:17

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: woody »

FxOnUs nie wypłaca środków, blokują konta, pojawiają się zwodzace tłumaczenia o zmianach strategii itp. Nie wplacajcie tam ani złotówki bo nie oezyskacie tak jak było z ironem.

-- Dodano: 03 lut 2017, 12:08 --

Czy ktoś jeszcze ma problemy z wypłatą środków z fxonus?

Awatar użytkownika
Forex Calendar Club
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 16:31

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: Forex Calendar Club »


AdamKFX
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:37

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: AdamKFX »

jamesfisher pisze:Obecny prezes FxOnUs jest byłym pracownikiem IronaFX.
Tak, nazywa sie Piotr Szul. Podobno toczą się przeciwko niemu jakieś postępowania prokuratorskie, być może jeszcze za tematy związane z Iron FX. W necie też można zlaleźć info które to sugeruje. Przeciwko FXOnus toczy sie postępowanie w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie za prowadzenie działalności maklerskiej bez zezwolenia, chodzi pewnie o te telefony i naciąganie na strategie.

Trzeba też uważać na te tzw. grupy traderskie jak FXWolves Żelaznego bo to nic innego jak biznes pod IB i zarobki brokerów. Żelazny teraz promował FXOnus przecież, bo wszyscy członkowie grupy mueisli mieć tam rachunki. Wiem o czym mówię bo byłem członkiem grupy jakiś czas temu jak jescze działali z IronFX.

fiboman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:37

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: fiboman »

Cześć Adam, chyba cię kojarze z grupy, zdaje się działałeś jeszcze zanim powstała ta nowa FXWolves. Potwierdzam wszystko co piszesz. Ta cała grupa istnieje tylko po to żeby ciągnąć kasę z IB. Po kilku miesiącach sam zrezygnowałem i wtedy zacząłem zarabiać na fx. Żelazny narzuca swój styl i wchodzenie w pozycje z m30 i m5 przy SL 10 pips. To nie może się skończyć dobrze w większości przypadków. Tym bardziej że ostatnio krążą wieści że sam nie handluje. Za moich czasów tez nie pokazał nigdy żadnej transakcji na swojej platformie ani żadnego statementu, wrzucał tak jak teraz tylko 2 razy na tydzień wybrane transakcje na bloga.

robertmajor
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2017, 17:44

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: robertmajor »

Czytałem bloga nie raz i muszę przyznać , że jestem pod olbrzymim wrazeniem . Chociaż czasami myślę , czy to możliwe miec takie celne pozycje ? Bardziej byłoby to wiarygodne , gdyby nieudane pozycje tez były pokazywane a nie tylko te profitowe . Tak to wygląda jak jedno wielkie przechwalnie się . Wielu traderów pokazuje swoje "głupoty" , wtedy czuje ze nie jestem sam . Wszystko wygląda ładnie , ale ładne opakowanie to nie wszystko . Za ile pozycje są odpalane ? nie wiadomo. Kiedy sa stratne ? nie pokazuje . Wygląda jak człowiek robot .

fiboman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:37

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: fiboman »

"Tak to wygląda jak jedno wielkie przechwalnie się"

no właśnie, chodzi i przynęte żeby łapac świeżaków do grupy, to zwierzyna łowna :)

kulfon22
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:30

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: kulfon22 »

woody pisze:FxOnUs nie wypłaca środków, blokują konta, pojawiają się zwodzace tłumaczenia o zmianach strategii itp. Nie wplacajcie tam ani złotówki bo nie oezyskacie tak jak było z ironem.

-- Dodano: 03 lut 2017, 12:08 --

Czy ktoś jeszcze ma problemy z wypłatą środków z fxonus?

Szkoda, że wcześniej nie trafiłem tutaj.
Jestem w FxOnUs od miesiąca z kontem "Internal Hedging". Po miesiącu handlu zakończonym, o dziwo, zyskiem chciałem wypłacić pieniądze. Wysłałem zlecenie wypłaty i... nic. Przyszła tylko automatyczna wiadomość, że "twoje zlecenie wypłaty jest przetwarzane" i tyle. Nikt tam nie odbiera telefonów. Dzisiaj zobaczyłem, że dalej bezczelnie handlują moimi pieniędzmi (pomimo wysłania zlecenia wypłaty środków). Nie wiem, czy jest na co czekać. Dojrzewam do pójścia do prokuratury...

Kika1204
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2017, 09:30

Re: firma FxOnUs

Nieprzeczytany post autor: Kika1204 »

Witam

Zostalismy oszukani przez FX ON US, moze sa osoby, ktore zostaly tez oszukane. Jak bysmy zebrali sie razem i poszli do prokuratory to moze zaczeliby ich szukac i cos robic. Pojedynczo nic nie zdzialamy.

ODPOWIEDZ