Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
magdelaine
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2016, 12:04

Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: magdelaine »

Po wielu poszukiwaniach zyskownego sposobu na handel automatyczny forex, znalazłam wreszcie system,
którym jestem absolutnie zachwycona:)
Jest to strategia Arbitrażu w zaawansowanej technologii opracowanej przez Westernpips.
Stworzony przez nich system do otwarcia zlecenia korzysta z sygnałów z czterech najszybszych źródeł danych :
RITHMIC, Limax Exchange, Saxo Bank i CQG, gdzie aktualna cena par walutowych i innych instrumentów finansowych zmienia się szybciej niż u wielu innych brokerów. Program rejestruje różnicę w cenie w stosunku do naszego brokera,
a następnie automatycznie otwiera i zamyka transakcję.

Do tego, Westerpips zapewnia od teraz bezpłatny dostęp do danych z kont Live Limax i RITHMIC,
więc nikt nie musi sam otwierać konta realnego na Limax czy RITHMIC !

Jest to handel o wysokiej częstotliwości, który jest jednocześnie najbardziej zyskowny i bezpieczny.
Naprawdę imponujące, zobaczcie:
Arbitrage EA

Z kompletnego programu można korzystać poprzez platformę transakcyjną MT4, MT5 oraz cTrader.

Instalacja jest łatwa do zrozumienia nawet dla tych, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z innymi robotami Expert Advisor .

Firma Westernpips istnieje na rynku forex od 2007 i jest wiarygodna.
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nimi sam - na pewno niezwłocznie otrzymasz odpowiedź.
Jak dla mnie kontakt z supportem jest po prostu wspaniały, zawsze bardzo szybko dostaję odpowiedź poprzez skype.
Bardzo polecam:
westernpips
Bezpośredni kontakt skype: group.westrenpips

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Ta ... "znalazłaś" jasne ....

a podpis "group.westrenpips"

Nie ma to jak reklama.
Green
Obrazek
Obrazek

magdelaine
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2016, 12:04

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: magdelaine »

Właśnie, że akurat znalazłam i nie mam z tym problemu, żeby coś dobrego zareklamować:)
A przecież ten dział forum dotyczy reklamy.

To nie podpis, tylko bezpośredni kontakt dla osób zainteresowanych.

Chciałabym sprostować moje drobne literówki:
LMAX - nie Limax

kontakt Skype do Westernpips : group.westernpips

jackub

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Zawsze będzie budziło u mnie przekonanie o przekręcie sprzedawanie za bezcen technik przynoszących miliony .....
I to zróżnicowanie, dla każdego coś miłego, np.standard 750 USD za "zwykłe miliony" i PRO 2000 USD za "PRO miliony"
A co jeśli za takimi reklamami stoją (a pewnie stoją) ludzie w stylu "lubiedziewczyny?
Jestem również pełen uznania dla magdelaine, że w poszukiwaniu "złotego grila" dotarła na Nawigatora dopiero teraz , jak już go znalazła, i z wielka radością nam go "ofiarowuje", co za dobre serce musi mieć ta osobna, zupełnie jak ostatnie reklamy na ONECIE o pięknej bezrobotnej która już po dwóch tygodniach od odkrycie sekretu jeździ własnym Lambo.....

Ps. przepraszam za literówkę .... graala oczywiście miałem na myśli....

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Jackub: przeklinam głównego admina forum za brak możliwości dawania plusów czy lajków do trafnych wypowiedzi. Trafione w sedno.
Droga magdelaine: ten dział dotyczy reklamy, a nie kryptoreklamy. Jak napiszesz: "Dzień dobry, jestem przedstawicielem firmy x i chciałabym państwu zaproponować... " to nikt się nie przywali.
Przez to forum już przeszła kiedyś spora burza w wyniku odkrycia dziesiątek przedstawicieli brokerów udających zwykłych userów, polemizujących samych ze sobą, robiących shitstorm u konkurencji, itp, więc mamy lekkiego hysia na punkcie transparentności. Masz ochotę coś zareklamować to zrób to jak biali ludzie, a nie jak w reklamie parabanku.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Płoć
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 24 wrz 2011, 14:11

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: Płoć »

Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego firma po wykryciu możliwości zarobku na arbitrażu zwyczajnie sama nie zarobi na transakcji, tylko "oddaje" je swoim klientom? 8)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Płoć pisze:Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego firma po wykryciu możliwości zarobku na arbitrażu zwyczajnie sama nie zarobi na transakcji, tylko "oddaje" je swoim klientom? 8)
Pewnie dlatego, że pewniejsza kasa jest ze sprzedaży automatu (klient płaci i niech spada) niż z samej gry (gdzie jak wiadomo można zarobić ale równie dobrze można stracić).
Green
Obrazek
Obrazek

kwiatkowskiFOREX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 kwie 2016, 16:15

Re: Arbitraż w handlu automatycznym ! Warte uwagi !

Nieprzeczytany post autor: kwiatkowskiFOREX »

green7 pisze:
Płoć pisze:Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego firma po wykryciu możliwości zarobku na arbitrażu zwyczajnie sama nie zarobi na transakcji, tylko "oddaje" je swoim klientom? 8)
Pewnie dlatego, że pewniejsza kasa jest ze sprzedaży automatu (klient płaci i niech spada) niż z samej gry (gdzie jak wiadomo można zarobić ale równie dobrze można stracić).

Święte słowa. Pewnie chcą też dać możliwośc wzbogacenia się biednym i potrzebującym.

ODPOWIEDZ