SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Krzymajster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2013, 00:19

SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: Krzymajster »

Witam wszytskich. Wiem ze wiele razy kazdy z was widzial szerzace sie reklamy jak to szybko mozna zarobic 3000,4000 tysiace dziennie na grze czy to forex czy to opcjach binarnych. Ludzie ktorzy pisza ze nie da sie na tym zarabiac wprowadzaja was w blad. Mozna na tym zarabiac tylko jak w kazdej dziedzinie nie wszytsko odrazu spada z niebia. inwestujac 100, 200 zl nie jestes w stanie zarobic kilku tysiecy dziennie. Lecz majac strategie ktorej trzymasz sie jak male dziecko nogi rodzica z czasem osiagniesz takie wyniki. ChCe wam zaoferowac szkolenie ktore nie bd polegalo na tym jak wiekszosc szkolen. Nie bd zawracal wam glowy jakimis opisami z czego zbudowany jest wykres? jakie cechy powinien miec prawdizwy inwestor? jak dziala ten wskaznik? jak rysowac jakies glupie trojkaty, linie itp? Nie, nie bede wam tych glupot mowil. Moj deal jest czysty. Ty placisz ja przyjezdzam do Ciebie spedzamy kilka godzin grajac moja strategia live. Po odbyciu szklenia mamy kontat telefoniczny, skype bd Ci mowil co jak puszczac gdybys wolal miec konsultacje. Uwierz ze nie bedziesz potrzebowal godzin aby zrozumiec moja strategie nawet jak nigdy nie miales stycznosci z gra na forex czy opcjach binarnych. Moja strategia pozwala zarabiac na opcjach binarnych jak i forex. Moje doswiadczenie w grze to ponad 4 lata. Prawie 2 lata dochodzilem do swojej strategii. Teraz majac ja i wiedzac ze pozwala zarabiac chce dzielic sie nia z innymi. Pomyslisz jak koles moze dzielic sie czyms co daje stale zyski? Moze bo jezeli to dziala i ludzie to zobacza to bd tego chcieli i ja na tym bd mial rowniez zysk jak i oni.

zainteresowanych prosze o kontakt na email zip1991@interia.pl bo$$ :564:

Krzymajster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2013, 00:19

Re: SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: Krzymajster »

Witam wszystkich dzieki za wasze emaile tak jak niektorzy prosili aby pokazac jak sprawuje sie moja strategia pomyslalem ze bd wysylal wam zdjecia z transacji ktore przeprowadzam z moimi podopiecznymi. Jest to moje konto live na ktorym gram najnizszymi stawkami w celu pokazywania kiedy wchodzic a kiedy nie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Krzymajster

Pokaż jakieś wyniki. Serio piszę. Np. ostatnie 3 miesiące z jakiegoś konta.
No i na czym handlujesz DAX czy waluty, czy jeszcze coś innego ropa ???
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Krzymajster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2013, 00:19

Re: SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: Krzymajster »

Szwajcar pisze:Krzymajster

Pokaż jakieś wyniki. Serio piszę. Np. ostatnie 3 miesiące z jakiegoś konta.
No i na czym handlujesz DAX czy waluty, czy jeszcze coś innego ropa ???


Wybacz ale nie udostepnie wynikow ze swojego prywatnego konta. Jeden tydzien w miesiacu poswiecam na gre z osobami ktore podjely sie szkolenia ze mna. Bede wrzucal tutaj zdjecia z sesjami z nimi. Minimalizuje czas gry jak tylko sie da bo cenie sobie czas prywatny :564: Gram jedynie na dwoch parach EUR/USD i EURJPY.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Dużo leszczy już się nacięło na te Twoje marne szkolenia? Naciąganie ludzi na szkolenia to jedyna opcja jaka jest dla Ciebie możliwa do realizacji w życiu? Smutne XD Tym bardziej, że w wieku 25 lat powinieneś być po jakichś studiach czy coś i pracować na swoją karierę ;) Ale tak to jest jak się idzie na socjologię, psychologię czy inne przydatne kierunki. Po tym to zostają już tylko szkolenia forex ;)

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Krzymajster

Jeśli nie pokażesz to nie pisz, że masz powtarzalne wyniki. Wolisz wstawiać jakieś wybrane zagrania, a to każdy może zrobić.

Piszesz "bez ściemy" to pokaż choć jedno konto z zyskiem np. od 5koła do 20koła i będziesz wiarygodny. Inaczej to nadal ściema. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i będziesz jechany za takie bajki niby "bez ściemy" z wszelką stanowczością :563:

.........................................
poza tym to na EU i EJ zmienność jest marna od 2 miesiący, zmienią się warunki rynkowe i będzie trzeba zmienić system, każdy to wie kto już dłużej spekuluje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

tolits

Re: SZKOLENIE BEZ SCIEMY (OPCJE BINARNE, FOREX)

Nieprzeczytany post autor: tolits »

jak mozna nauczyc kogokolwiek zarabiac w kilka godzin ? przeciez to kutwa nie mozliwe !!!,minimum 3 miesiace,a optymalny czas szkolenia tradera to 18 miesiecy.

ODPOWIEDZ