Darmowe Sygnały Forex

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
ForexSignum
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2016, 21:31

Darmowe Sygnały Forex

Nieprzeczytany post autor: ForexSignum »

Drodzy forumowicze,

Forex Signum jest serwisem oferującym sygnały transakcyjne klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Dzięki TradeCopier każdy użytkownik ma możliwość dostosowania wielkości pozycji do zainwestowanego kapitału dzięki czemu odbiorca sygnałów samodzielnie dostosowuje ryzyko do swoich możliwości.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat inwestując prywatny kapitał na giełdzie wymiany walut połączony z najwyższej klasy technologią przekładamy na wyniki, którymi dzielimy się z klientami.

Sygnały można otrzymać za darmo rejestrując konto z jednym z brokerów, z którymi współpracujemy. Nasz zysk czerpiemy z prowizji, więc zależy nam na jak najdłuższej współpracy i ochronie kapitału każdego klienta.

Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej w języku polskim – http://www.forexsignum.com/pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na info@forexsignum.com

Z najlepszymi pozdrowieniami,

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Re: Darmowe Sygnały Forex

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Czy możecie dać dostęp do wyników na myfxbook?
Przeglądałem zmiany na Waszej stronie na web.archive.org i zauważyłem, że zrzut z myfxbooka kiedyś pokazaliście.
Prosiłbym jeszcze o wytłumaczenie, czemu wyniki pipsowe pokazane na myfxbook, odbiegają od tego co ukazujecie obecnie w tabeli wyników ?

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6622
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Darmowe Sygnały Forex

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

K.Czereśniak pisze:Czy możecie dać dostęp do wyników na myfxbook?
Przeglądałem zmiany na Waszej stronie na web.archive.org i zauważyłem, że zrzut z myfxbooka kiedyś pokazaliście.
Prosiłbym jeszcze o wytłumaczenie, czemu wyniki pipsowe pokazane na myfxbook, odbiegają od tego co ukazujecie obecnie w tabeli wyników ?

pozdrawiam
Prawie 10 000 pips w miesiąc? To ponad 450 pips na dzień. Jak to możliwe? Piramida? Kilka pozycji jednocześnie?

ForexSignum
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2016, 21:31

Re: Darmowe Sygnały Forex

Nieprzeczytany post autor: ForexSignum »

Dziękujemy za zainteresowanie i zadane pytania.

Stworzyliśmy własny skrypt, który pokazuje wyniki w związku z czym nie zachodzi potrzeba publikowania wyników na myfxbook. Przed zmianami, jakich dokonaliśmy w naszym serwisie rezultaty prezentowane były właśnie na w/w portalu. Od tamtego czasu powstało wiele usprawnień zarówno w aspekcie technicznym jak i w strategii, o którą opiera się oferta Forex Signum.

W tej chwili nasze systemy osiągają wyniki bliskie 3000 pipsów miesięcznie w pakiecie VIP oraz blisko 2000 bazując na pakiecie standard, widoczne na naszej stronie w wersji zaktualizowanej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową pod adresem info@forexsignum.com

ODPOWIEDZ