recyclix

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

recyclix

Nieprzeczytany post autor: ltk »

Witam,
czy ktoś z forumowiczów sprawdzał https://recyclix.com ? wszysto tak proste, że szkoda czasu na forex skoro tam podobno zarabie 14% na miesiąc bez wysiłku, a może to jakaś piramida z której nigdy nie wypłace zysków?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ltk pisze:Witam,
czy ktoś z forumowiczów sprawdzał https://recyclix.com ? wszysto tak proste, że szkoda czasu na forex skoro tam podobno zarabie 14% na miesiąc bez wysiłku, a może to jakaś piramida z której nigdy nie wypłace zysków?
Bardziej bym sie skłaniał ku tej piramidzie :). Wygląda zbyt pięknie. Skoro taki super interes nie rozumiem braku gotówki. Każdy Bank chętnie udzieli kredytu przy takiej dochodowej inwestycji

Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

Na tym forum już zostało sporo napisane na temat tej firmy/programu:
http://www.hyipforum.pl/index.php?/topi ... 4%99cznie/

Po przejrzeniu 28 stron wątku nadal nie mam pewności czy to ponzi/scam, czy prawda.

Niby są jakieś potwierdzenia wypłat, nawet zdjęcia fabryk (tylko zrobione przez samą firmę).
No i podobno byli na jakimś expo w Niemczech.

Można się zarejestrować i zobaczyć. Jak minimalna wpłata to 20EUR, to jeszcze nie ma tragedii.
Ważna kwestia, niby dają 20 EUR bonusu, żeby można było zobaczyć jak to działa i teoretycznie reinwestując te 20 EUR i zyski z tego da się coś zarobić (raczej to inwestycja długoterminowa), ale jak się nie wpłaci własnej kasy, to po 60 dniach dezaktywują konto.

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: ltk »

do Łomży mam daleko i raczej się nie wybieram w tamte rejony sprawdzić czy to faktycznie istnieje fizycznie, a i tak nie da mi to pewności, "ambergold" też miał swoją siedzibę fizyczną.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Chciwość...
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

Ja będę jechał na Mazury, to może zahaczę o Łomżę, ale z drugiej strony rzeczywiście, nawet jak jest tam jakiś zakład, to nie jest to żaden powód, żeby wpłacać większą kasę. Więc nic mi takie potwierdzenie nie dało, chyba nawet nie opłaca się zjeżdżać z trasy:P Raczej sprawa do zabawy (tym bardziej, że jest tam jakaś maksymalna wartość inwestycji).

No, ale jak na ponzi czy inne rzeczy tego typu mają dobrą podkładkę. Jestem w stanie uwierzyć, że ktoś obrabia odpady i tyle na tym zarabia (sprawdziłem ceny polipropylenu, który niby tam robią, to wychodzi nawet 1.2 EUR za kilo, im można odsprzedać za 0.6 EUR, więc tu niby wygląda full legit). W każdym razie jest to lepsza podkładka niż to, że ktoś zarabia miesiąc w miesiąc super % na forexie albo na jakiejś innej formie spekulacji jak ambergoldy, exentiale i inne bajkowe stworzenia.

W sumie ten wątek zainspirował mnie do dokładniejszemu przyjrzeniu się kwestii przeróbki odpadów/ścieków. To może być złota branża:P

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Parę faktów, które każdy może w 5 minut sprawdzić w sieci:
- Recyclix Sp. z o.o.ma kapitał zakładowy 5 tys. PLN
- prezesem jest litwin Aleksandr Šuronovas
- poprzednia nazwa firmy to Franeks Sp. z o.o.. Zarejestrowana na adres al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
- ten powyższy warszawski adres to adres wirtualnych biur w Warszawie
- firma jak widać preferuje wpłaty w Bitcoin. Waluta to zacna, zwłaszcza że niemożliwe jest śledzenie przepływów pieniężnych.

Reasumując - jeśli chcecie "inwestować" w firmę obiecującą 150% zysku rocznie działającą jako sp. z. o.o. z minimalnym wymaganym kapitałem, wirtualnym biurem, wirtualną walutą, gdzie działalnością jest w zasadzie klikanie na stronie (nie mające raczej wiele wspólnego z realnym przetwarzaniem śmieci) to moim zdaniem sami prosicie się o kłopoty.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

No tak, te parę faktów to jedno, chociaż to jeszcze nie jest moim zdaniem gwóźdź do trumny.
Ale ogólny odbiór strony/przedsięwzięcia rzeczywiście podejrzany. Również te limity transakcji kartami i bezlimitowe wsparcie bitcoina jest dziwne. Fajnie jakby gdzieś był wykaz firm uprawnionych do przetwarzania odpadów. Informacji co mają wpisane w PKD nie znalazłem.

Więc bardzo prawdopodobne, że jest to jakiś wałek. Aczkolwiek niewykluczone, że rzeczywiście dostaje się te 14% miesięcznie (w sensie można to wypłacić). Na pewno nie jest to wiarygodne na tyle, żeby wpłacać tam jakąkolwiek większą kasę, jak dla mnie.

Ale swoją drogą sprawdziłem pobieżnie ceny plastiku na skupie no i ceny tego polipropylenu i rzeczywiście, to co jest pokazane na stronie recyclix jest całkiem prawdopodobne (nawet ich ceny są zawyżone przy zakupie i dużo zaniżone przy sprzedaży).

Awatar użytkownika
schwede
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 gru 2006, 15:54

Re: recyclix

Nieprzeczytany post autor: schwede »

Recyclix to dobry ponziak, są ludzie, którzy preferują inwestycje w takie przedsięwzięcia i wychodzą na swoje. To co wiąże się z tymi programami to promowanie ich w zamian za prowizje od osób poleconych bez zapoznawania osób z ryzykiem i robieniem wody z mózgu papką marketingową jak w przypadku trafficmonsoon czy ostatnio polskiego hitu futurenet ad pro.
Giełda to gra o sumie dodatniej, gdy ktoś traci to ktoś inny zarabia-Punkt widzenia brokera. Giełda to gra o sumie ujemnej dla stron otwierających pozycję i dodatniej dla brokera. Mój punkt widzenia.
brak otwartej pozycji to też pozycja


ODPOWIEDZ