Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
VitalTrading
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2015, 12:30

Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: VitalTrading »

Jeśli rynki finansowe to Twoja pasja i chciałbyś, aby stała się dla Ciebie głównym źródłem dochodu, zapraszamy Cię na organizowane przez nas Seminarium rekrutacyjne.

Oferujemy unikatowy w skali kraju program zatrudnienia, polegający na kompleksowym przeszkoleniu oraz zagwarantowaniu poduszki finansowej w postaci pensji podstawowej.

Nie musisz posiadać wieloletniego doświadczenia ani wiedzy. Wszystkiego Ciebie nauczymy, w zamian liczymy na pełne zaangażowanie.

Zapisy na seminarium odbywają się za pośrednictwem strony: http://www.yesfx.com.cy/hiring-warsaw


Vital Trading Sp. z o.o. wspólnie z YESFX Ltd wiodącą firmą prop-tradingową w Europie Wschodniej ogłasza nabór na stanowisko : FX Trader.

Udział w seminarium jest darmowy. Liczba miejsc ograniczona.

Liczba miejsc pracy: 7

Rekrutacja odbędzie się w Warszawie, w dniach 04/05 czerwca, w DAGO Centrum, Rondo ONZ 1. Nabór rozpocznie się o godzinie 10:30. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca 2016.

Obowiązki:

Zarządzanie realnym kontem tradingowym YESFX – €50 000.
Wykonywanie dziennych analiz na głównych parach walutowych.
Składanie zleceń kupna/sprzedaży na parach walutowych.
Analiza i ocena stosunku ryzyka do zysku poszczególnych transakcji na dostępnych parach walutowych.
Dostosowanie strategii zarządzania kapitałem do podejmowanego ryzyka.
Nauka opracowanego przez YESFX skutecznego systemu transakcyjnego udział w firmowych szkoleniach i spotkaniach.

Wymagania:

Doświadczenie NIE JEST wymagane. YESFX zapewnia niezbędne szkolenia, pozwalające odnieść sukces.
Ambicja i motywacja do pracy w dynamicznym środowisku.
Studia wyższe w dziedzinach Finansów, IT, Matematyki, Statystyki, Inżynierii, Zarządzania lub Marketingu.
Łatwość w rozwiązywaniu problemów oraz znajdowaniu rozwiązań w zmiennym środowisku rynkowym.
Wysoce rozwinięta umiejętność komunikacji.

Proponowane wynagrodzenie:

€1,600 miesięcznie plus 20% z wypracowanego zysku.
Vital Trading - firma szkoleniowo-scoutingowa na rynku Forex.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Pewnie na koniec będzie egzamin za który trzeba będzie zabulić kaske. Że te pasożyty to łatwo nie odpuszczają :)

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Nie Cblondyn tu zdaje się nie bawią w jakieś śmieszne egzaminy, po prostu na początku wpłacasz entry fee o równowartości kilku tysięcy złotych zdaje się :P

Moje pytania do VitalTrading:
1. Czy możecie się jakoś odnieść do tego co jest napisane na tym forum odnośnie firmy YESFX - http://www.trade2win.com/boards/first-s ... -scam.html
2. Szczerze mówiąć pierwszy raz spotykam się, nie tylko w kwestii firm proptradingowych, ale ogólnie, żebym musiał komuś płacić za przyjęcie mnie do pracy.
3. Zarządzanie pieniędzmi - gra się cały czas jednym lotem, bez względu na stosowany SL czy parę walutową? Szczerze mówiąć to raczej mało profesjonalne i nijak się ma do ponoszonego ryzyka na transakcję...
4. Czy głównym źródłem dochodu firmy YESFX są wpłaty od ludzi tam aplikujących, oraz prowizje od zrobionych transakcji z "zaprzyjaźnionym" brokerem?
5. Czy pieniądze dalej przesyłane są na spółkę w raju podatkowym o innej nazwie niż YESFX i o innym profilu wykonywanej działalności (Human Resources)?
6. Od czasu upadku Protradera i założenia Waszej firmy już kilkukrotnie zmienialiście profil działalności. Były już szkolenia forex, obrót metalami szlachetnymi, teraz te nieszczęsne YESFX... Moim zdaniem to nie jest dobry kierunek i powinniście przemyśleć sprawę...

Awatar użytkownika
VitalTrading
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2015, 12:30

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: VitalTrading »

@Pablo90, jeśli chciałbyś zgłębić wiedzę na temat funkcjonowania firm proptradingowych oraz współpracy, to odsyłam do naszego artykuły: http://vitaltrading.pl/proptrading-pier ... fx-trader/

Opłata entre fee/desk fee to jest standard przy tego typu współpracy, niezależnie od rynków, które są rozgrywane (zwłaszcza przy pracy zdalnej). Przede wszystkim nie jest to opłata za zatrudnienie, a za szkolenie, dostęp do kapitału oraz infrastruktury. Każda firma rozlicza to w inny sposób. Najczęściej spotykane jest naliczanie co miesiąc oraz jednorazowe, jak jest u nas.

Jeśli chodzi o współpracę z firmą YESFX to udzieliła ona wystarczającej odpowiedzi w przytoczonym przez Ciebie temacie. Jeśli jest niezadowalająca, serdecznie zapraszamy Cię do Warszawy i porozmawiamy osobiście.

Dziękujemy również za troskę o nasz model biznesowy. Szkolenia nadal prowadzimy, obrót metalami również stanowi znaczący udział w naszej działalności, zamiast słowa zmieniamy - odpowiedniejszym będzie - rozwijamy.
Vital Trading - firma szkoleniowo-scoutingowa na rynku Forex.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No tak się składa, że współpracowałem z 2 tego typu firmami, żadna nie chciała wpłaty na początek... Orientuję się także nieco w kwestii remote tradingu i tam zazwyczaj trzeba wpłacić swój kapitał, nie jest natomiast pobierana żadna tego typu opłata. W związku z tym chciałbym wiedzieć, jaka firma proptradingowa inna niż yesfx pobiera opłatę początkowa? W jednej z firm w której pracowałem rzeczywiście było desk fee ale było odliczane od premii, nie z podstawowej opłaty a już na pewno nie bezpośrednio z kieszeni tradera. Więc proszę mi nie wmawiać, że jest to jakiś standard, bo nie jest. Proszę także o odpowiedź, czy właścicielem konta, na które wpłacane jest desk fee jest firma YESFX, czy też jest to jakaś inna firma, ponieważ ta kwestia nie została rozwiązana w linku, który podałem.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Pablo90 pisze:No tak się składa, że współpracowałem z 2 tego typu firmami, żadna nie chciała wpłaty na początek... Orientuję się także nieco w kwestii remote tradingu i tam zazwyczaj trzeba wpłacić swój kapitał, nie jest natomiast pobierana żadna tego typu opłata. W związku z tym chciałbym wiedzieć, jaka firma proptradingowa inna niż yesfx pobiera opłatę początkowa? W jednej z firm w której pracowałem rzeczywiście było desk fee ale było odliczane od premii, nie z podstawowej opłaty a już na pewno nie bezpośrednio z kieszeni tradera. Więc proszę mi nie wmawiać, że jest to jakiś standard, bo nie jest. Proszę także o odpowiedź, czy właścicielem konta, na które wpłacane jest desk fee jest firma YESFX, czy też jest to jakaś inna firma, ponieważ ta kwestia nie została rozwiązana w linku, który podałem.
Chyba zbyt niewygodne pytania zadałeś :). Ja wszelkiego tego typu firmy "dobry wujek" omijam szerokim łukiem.

Awatar użytkownika
VitalTrading
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2015, 12:30

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: VitalTrading »

@Pablo90 nie będziemy wdawać się w bezpodstawną polemikę. Jeśli uważasz, że desk fee jest tylko naszym wymysłem, aby wyciągać od ludzi pieniądze niech tak będzie (choć opłata, o której wspomniałeś i którą nazwałeś "kapitałem" nie jest właśnie czymś takim?). Proponuje jednak porozmawiać z firmami działającymi w USA, Anglii i dokładnie dowiedzieć się czy nie ma dodatkowych kosztów.

Naprawdę myślisz, że przedstawimy na forum strukturę firm i kont grupy YESFX bo tak sobie zażyczyła osoba, kryjąca się pod nickiem?

@Cblondym, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, ale wyłącznie w merytorycznej dyskusji.

Panowie, zapraszam Was serdecznie do Warszawy, będziecie mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami Vital Trading oraz YESFX, na pewno odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Nie rozumiem natomiast tak negatywnego nastawienia. Bardzo łatwo jest coś lub kogoś ocenić mając do dyspozycji kilka niepotwierdzonych przesłanek.

W Polsce nasza grupa liczy prawie 20 traderów, z każdym spędzamy kilkanaście godzin tygodniowo, aby uczyć spekulacji na rynkach finansowych, przekazujemy nasze pieniądze do zarządzania, ponosimy CAŁE ryzyko. Czy wniesienie jakiejkolwiek opłaty jest czymś aż tak strasznym i niedopuszczalnym? Czy prowadząc swój biznes oczekujesz wszystkiego za darmo, bez ponoszenia żadnych kosztów? W naszym przypadku wnoszona opłata jest dużo niższa niż strata, którą może zrobić trader.

Każdy regularnie zarabiający i doświadczony trader (za takich Panowie na pewno się uważacie) doskonale wie, że nie ma zysków bez poniesionego wkładu.
Vital Trading - firma szkoleniowo-scoutingowa na rynku Forex.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ok, tylko tu nie zakładam własnego biznesu tylko mam być pracownikiem, i pierwszy raz słyszę o czymś takim, żeby za pracę płacić... Na prawdę tego nie rozumiecie?

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

To jest Polska. Tutaj pracę załatwia się inaczej. Płacenie by dostać pracę kojarzy się od początków lat 90-tych XX wieku z oszustwem. Niestety tak to wygląda. Do tego samo ulokowanie spółek też poczucia pewności nie daje w tych czasach. Inna sprawa, że pewnie poszukujecie osób, które potrafią zarabiać. A te wcale nie muszą uważać waszych warunków płacowych za jakoś bardzo atrakcyjne.

Awatar użytkownika
VitalTrading
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2015, 12:30

Re: Seminarium rekrutacyjne 04-05 czerwca w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: VitalTrading »

@Pablo90, chyba doszedłeś do sedna problemu. My nie szukamy pracowników, szukamy partnerów. My zarabiamy kiedy, trader zarabia. Jeśli chcielibyśmy traktować ich jako pracowników, zależałoby nam tylko na obrocie i stabilnym zarobku. Zaskoczę Cię, u nas jest wręcz przeciwnie, nie zrobisz więcej niż 3 transakcje dziennie.

Twoje podejście jest właśnie esencją polskiej mentalności, przejawiającej się w roszczeniowości. Dlatego w Polsce tak trudno jest wprowadzić model wynagradzania za efekty, który pobudza człowieka do aktywnego działania i kreatywnego myślenia, ale to wymaga wysiłku i poświęcenia.

@monikaforexpolska tak jak w ogłoszeniu, doświadczenie NIE JEST wymagane. Podstawa, którą oferujemy ma być szansą na płynne przejście do zawodowego tradingu.

Chciałbym, abyście teraz Wy odpowiedzieli nam na pytanie, macie 2 warianty wynagrodzenia: 1) podstawa 1600 euro + 20% od zysków i trading 1 lotem, czy brak podstawy, podział 50/50 i buying power zwiększany wraz z doświadczeniem, który wybieracie?

Tak jak w ofercie, nie szukamy osób, które chcą popracować od 8-15, zgarnąć wypłatę i pójść do domu. Szukamy osób, które mają pasję, chcą coś w życiu osiągnąć. Mają pokorę do życia i do pieniędzy.
Vital Trading - firma szkoleniowo-scoutingowa na rynku Forex.

ODPOWIEDZ