Scott Carney w Polsce 13 marca - wstęp FREE !

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Inwestor Na Etacie

Scott Carney w Polsce 13 marca - wstęp FREE !

Nieprzeczytany post autor: Inwestor Na Etacie »

Witam,

Chciałbym poinformować wszystkich forumowiczów interesujących się chociaż trochę Harmonic Tradingiem, że 13 marca Scott Carney organizuje darmowy warsztat, na temat stosowanych przez niego metod oraz narzędzi w codziennym handlu.

Partnerem tego szkolenia jest polska grupa inwestycyjna FiboTeamSchool. Warsztaty będą zawierać m.in.:

1) Wykład Scotta:
- Najskuteczniejsze układy harmoniczne,
- Odpowiednia struktura rynku,
- Position management (od otwarcia do zamknięcia pozycji).

2) Wykład FiboTeamSchool:
- Jednosesyjny monitoring rynku z wykorzystaniem prostych narzędzi Fibonacciego,
- Ukryta geometria na rynku walutowym,
- Transakcje Traderów z Fibonacci Team z użyciem zaawansowanych mierzeń.

3) Sesje pytań.

Wstęp jest darmowy. Nie ma żadnych gwiazdek. Należy tylko zarezerwować sobie miejsce przez formularz, bo jest tylko 200 miejsc. Szczegóły można sprawdzić tutaj: http://harmonicforex.pl/. W razie pytań można pisać na: kontakt@harmonicforex.pl

P.S. To nie jest reklama. Sam prywatnie wybieram się na te spotkanie, więc pomyślałem, że ktoś też będzie chętny, ponieważ nie trzeba płacić za wstęp i uczestnictwo.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Scott Carney w Polsce 12 marca - wstęp FREE !

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

nic nie jest za darmo. Pewnie na spotkaniu będzie nagonka na jakieś szkolenia

Inwestor Na Etacie

Re: Scott Carney w Polsce 12 marca - wstęp FREE !

Nieprzeczytany post autor: Inwestor Na Etacie »

Nie będzie. Pytałem już o to w e-mailu, bo sam jestem przezorny. Dostałem info, że każdy dostanie za darmo pakiet do oprogramowania, z którego Scott na co dzień i bedzi e-konkurs z nagrodami m.in. z książkami. Myślę, że warto sprawdzić.

P.S. w nagłówku zrobiłem błąd. 13 marca jest spotkanie. Przepraszam.

ODPOWIEDZ