Greg Secker w Polsce

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
PatrykKrupinski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2016, 18:39

Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: PatrykKrupinski »

"Milioner zdradza zwykłym ludziom sekrety zarabiania na Forex - już 30 stycznia w Warszawie"
Odbierz darmowe wejście na konferencję o wartości 47 zł, dodatkowe informacje o Gregu i samym wydarzeniu, a także poradnik "Sekrety bogactwa prawdziwych rekinów biznesu"

https://gregsecker.pl/zapisy?source=patrykk

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Drogo

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

kolejne wcielenie maxa idzika i "wiedzy wartej miliardy dolarow chinskich"!
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

PatrykKrupinski pisze:"Milioner zdradza zwykłym ludziom sekrety zarabiania na Forex - już 30 stycznia w Warszawie"
Odbierz darmowe wejście na konferencję o wartości 47 zł, dodatkowe informacje o Gregu i samym wydarzeniu, a także poradnik "Sekrety bogactwa prawdziwych rekinów biznesu"

https://gregsecker.pl/zapisy?source=patrykk
To aventador ? czy mi się widziało czy wam też ??? żółte zaciski tarczy hamulcowych na żółto ? Shit to pedalskie jakieś... widać na 0:04 oblecha jakaś normalnie... a późnej to klasyczna ściema ale co tam. Nikt na NFS w życiu by nie dał takiej kombinacji a tu proszę - i tak pewnie nie jego bo jak ściemniać to po całości... koleś mówi coś tam o 20 - letnim doświadczeniu dzięki któremu Ty dasz radę w ciągu.... chu...wie jakim i zarobisz miliony.. boom i to wszystko. Poljecam ;-)
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ten Pan współpracował z Maxem Idzikiem, jest to właściciel firmy K2A, w której wcześniej pracował Idzik. Każdy ma swój rozum, ale polecam poczytać opinie na temat K2A, głównie pochodzące od ludzi, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze.

Jak to mówi moja babcia: "Gdzie Max nie może, tam Grega pośle".

Dobry_Czlowiek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2016, 13:36

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: Dobry_Czlowiek »

INTERESUJACE ILE W POLSCE JEST IDIOTOW KTORZY SA WSTANIE ZAPLACIC ZA SAMO SLOWO - ZAPLACICE MI 1000 EURO A JA WAS NAUCZE JAK ZAOSTAC MILIONEREM I ZARABIAC PO 20 000 EURO MIESIECZNIE.

OTO KROTKI OPIS SEMINARIUM LEARN TO TRADE - GREG SECKER - 30 STYCZNIA 2015 W WARSZAWIE W HOTELU GROMADA:

1. SPOTKANIE ZACZELO SIE GODZINE POZNIEJ - GREG NAWET NIE PRZEPROSIL ZA OPOZNIENIE

2. PO 2 GODZINACH OPOWIADANIA (PRANIA MOZGOW) PRZEZ GREGA SECKERA JAK TO KAZDY - OD SPRZATACZKI PO WIESNIAKA NA FILIPINACH KTORY JESZCZE KOMPUTERA NIE WIDZIAL - MOZE ZOSTAC MILIONEREM IWESTUJAC NA FOREX, GREG SECKER ZAPREZENTOWAL JEDEN SLAJD NA KTORYM POKAZAL CENE ZA 2 DNIOWY KURS ROBIACY Z KAZDEGO MILIONEGRA - 7000 EURO + VAT HEHE!

3. WOW 7000 EURO + VAT ZA 2 DNIOWY KURS DZIEKI KTOREMU NAUCZYMY SIE ZARABIAC 20 000 EURO MIESIECZNIE! TOZ TO SUPER OKAZJA MOZNA POMYSLEC...

4. UWAGA, ALE TYLKO DZISIAJ PRZEZ 20 SEKUND PIERWSZE 50 OSOB KTORE WYKUPI KURS ZAPLACI TYLKO 997 EURO + VAT ! WOW AZ NIE DO UWIERZENIA JAKA NISKA CENA..

5. NO I POLACY - IDIOCI RZUCILI SIE DO PLACENIA PO 997 EURO + VAT:) ZA CO??? ZA 2 DNIOWY KURS INWESTOWANIA NA FOREX.

6. A CO NA TYM KURSCIE DOPLADNIEJ BEDZIE, ILE GODZIN BEDZIE, NIEWAZNE - WAZNE ZE ZA 997 EURO + VAT:) GREG SPECKER NAUCZY ICH JAK ZARABIAC 20 000 EURO A POTEM I NAWET 150 000 EURO (BO TYLE GREG SECKER ZARABIA NA JEDNYM TRADE JAK TO MOWIL NA SEMINARIUM).

7. IDIOTOW JAK WIDAC NIE BRAKUJE A GENIUSZEM BO NA PEWNO NIE OSZUSTEM JEST GREG SECKER Z AKADEMI LEARN TO TRADE KTORY POTRAFI W 3 GODZINY NAMOWIC SETKI POLAKOW NA ZAPLACENIE PO 997 EURO + VAT:)

8. POLECAM OSOBISCIE KSIAZKE O FOREX ZA OKOLO 50-100ZL MOZNA KUPIC KILKA KSIAZEK...

9. CZY KSIAZKA ZA 50ZL O FOREX CZY 2 DNIOWY KURS ZA 997 EUR0 + VAT JEST LEPSZY POZOSTAWIAM CZYTELNIKOM DO ZADECYDOWANIA.

10. GRATULUJE TYM CO PO TYM KURSIE BEDA ZARABIAC 20 000 EURO MIESIECZNIE, GRAJAC NA FOREX I PIJAC KAWKE .

OJ POLSCY IDIOCI.

soby
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2016, 11:19

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: soby »

No no mocne.
Muszę jednak przyznać rację. Jak dla mnie to jest mistrz ale sprzedaży.
A te 50 osób to według mnie ściema. Zapisali każdego kto w zębach przybiegł z 1000 Euro.
Ciekaw jestem losów tej "szczęśliwej" >50 w kolejnych tygodniach po szkoleniu.

soby
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2016, 11:19

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: soby »

tak

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Dobry_Czlowiek - dobry wpis.
Można ich spokojnie nazwać idiotami, swoją drogą ciekawe co sobie myśli taki Secker gdy mówi 1000eur tylko teraz, dla 50 osób i ... po minucie ma zarobione 50tyś eur :D
Mam wrażenie że takie szkolenia sprzedają się najlepiej w krajach biedniejszych jak np Polska, biednych i 3 Świata czyli wszędzie tam gdzie bieda, ubóstwo i zacofanie. Oni serio wierzą że takie szkolenie ich odmieni, że będą bogaci itd. a Secker tylko żeruje na ludzkiej biedzie, nadziei i chciwości.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Greg Secker w Polsce

Nieprzeczytany post autor: green7 »

A tu artykulik o szkoleniach Seckera:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 13571.html

Ostatnie zdanie to bardzo dobra puenta tematu.
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ