Zarzadzanie kapitałem od dowolnej kwoty

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
KFX
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:33

Zarzadzanie kapitałem od dowolnej kwoty

Nieprzeczytany post autor: KFX »

Szanowni uczestnicy forum,

poniżej udostępniam linki do danych statystycznych przedstawiających styl i umiejętności tradingowe, głównie w skalpowaniu:
https://www.facebook.com/kfxscalper/
http://www.myfxbook.com/members/Kapital ... cp/1426236
http://www.myfxbook.com/members/Kapital ... -r/1431232
www.kfx.one
Dodać należy iż technicznie jest możliwe ustawienie zabezpieczeń na dowolnym poziomie kapitału inwestycyjnego. Dodatkowo scalping z natury jest stylem o krótkim okresie "bycia w otwartej pozycji", a w ponad 95% czasu "na gotówce", co zdecydowanie zmniejsza ryzyko inwestycyjne.

Pozdrawiam

Wiktor Szczerski

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Zarzadzanie kapitałem od dowolnej kwoty

Nieprzeczytany post autor: green7 »

KFX pisze: poniżej udostępniam linki do danych statystycznych przedstawiających styl i umiejętności tradingowe, głównie w skalpowaniu:
No przyznać muszę, że jestem pod wrażeniem i naprawdę się ubawiłem:
- te "dane statystyczne" to jedno konto demo z historią tygodniową.
- drugie konto real z historią.... 3 dni

Bez jaj ...... idźcie i wróćcie za pół roku to może będzie można ocenić Wasze/Twoje umiejętności.
A i jeszcze ....moim skromnym zdaniem ciut trudno nazwać pozycje "skalpującą" jeśli trwa 16 godzin .....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Zarzadzanie kapitałem od dowolnej kwoty

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dodatkowo scalping z natury jest stylem o krótkim okresie "bycia w otwartej pozycji", a w ponad 95% czasu "na gotówce", co zdecydowanie zmniejsza ryzyko inwestycyjne.
Do mnie to trafiło... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Zarzadzanie kapitałem od dowolnej kwoty

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

green7 pisze:Bez jaj ...... idźcie i wróćcie za pół roku to może będzie można ocenić Wasze/Twoje umiejętności.
A i jeszcze ....moim skromnym zdaniem ciut trudno nazwać pozycje "skalpującą" jeśli trwa 16 godzin .....
Witam
Witek nie przejmuj się green7 to znany na tym forum złodziej samochodów ze szczególnym uwzględnieniem mercedesa jak dobrze pamiętam... T-REX Cię docenił

Ale te staty:
- risk of run na koncie SCP mówią że mamy 92 procen szansz na stratę 70% konta po tylko 5 kolejnych stratach?
- spierdolisz to masz 20 lotów na koncie o balance -8700 - jaką tam masz dźwignię ?!!? - DD jedyne 80%
- grasz robotem - zwolnij go - nie myślę o spowolnieniu
- na koncie SCP od 1 do 80 lotów ?? WTF ?!!?!!?

No i teraz pytanie dlaczego konto SCP R, które w dostępnych statach wygląda odwrotnie do SCP - jest okryte tajemnicą ?
Pewnie nam nie odpowiesz ale co tam...

Pzdr
Serol
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ