Market makerzy od kuchni

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
tbpl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 17 sty 2015, 11:19

Market makerzy od kuchni

Nieprzeczytany post autor: tbpl »

Trójka byłych pracowników polskich market makerów odsłania kulisy wysysania graczy detalicznych:

http://www.inwestortv.pl/film/praktyki- ... 102015,124

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Market makerzy od kuchni

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czubek góry lodowej. Szkoda, że wypowiadają się tylko sprzedawcy (tzw. łowcy jeleni), którzy siedzieli na słuchawce, bo prawdziwe "jaja" to potrafią się dziać w innym dziale ;). Więc albo niewiele wiedzą, albo mało chcieli o tym powiedzieć. I niestety te niuanse z wstrzymywaniem wypłat itd. to jak już domena tych bardzo lichych brokerów MM pokroju Markets, Iron itd.

Jestem trochę rozczarowany :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Market makerzy od kuchni

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

raposo pisze:Czubek góry lodowej. Szkoda, że wypowiadają się tylko sprzedawcy (tzw. łowcy jeleni), którzy siedzieli na słuchawce, bo prawdziwe "jaja" to potrafią się dziać w innym dziale ;). Więc albo niewiele wiedzą, albo mało chcieli o tym powiedzieć. I niestety te niuanse z wstrzymywaniem wypłat itd. to jak już domena tych bardzo lichych brokerów MM pokroju Markets, Iron itd.

Jestem trochę rozczarowany :).
Hej
Dokładnie mówią o tzw. nowych klientach bo ja nie wyobrażam sobie aby mnie doradzał pracownik broka... w jakimś kolwiek temacie.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ