System do automatycznych analiz giełdowych

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Enzo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2015, 11:40

System do automatycznych analiz giełdowych

Nieprzeczytany post autor: Enzo »

Witam Panów Inwestorów,

słowem wstępu powiem, że jestem wieloletnim obserwatorem forum. I zawsze z wielką pasją czytam wiele interesujących dyskusji. To co zaprezentuje to w dużej mierze owoc wiedzy i doświadczeń jakie uzyskałem właśnie tu na Forex Nawigator. To tu kilka lat temu stawiałem pierwsze kroki w edukacji gry na forex, a później w programowaniu pierwszych strategii pod MT4. Pasja, która została zapoczątkowana kilka lat temu w gronie innych pasjonatów rynku, trwa do dziś. Jest mi miło widząc, że forum jest jak zawsze w świetnej formie, a nowe pokolenia Polskich Traderów są cierpliwe edukowane przez starszych kolegów. Z wielkim sentymentem wspominam długie noce jakie spędziłem na jego przeczesywaniu lub w oczekiwaniu na odpowiedź bardziej doświadczonych kolegów. I pomimo, że dziś patrze na rynek bardziej przenikliwie to ciągłe odkrywam jego nowe sekrety. Idąc drogą analityka-odkrywcy stworzyłem wtedy pierwsze narzędzia do analiz które zaczęły odpowiadać na nurtujące mnie pytania na temat rynku. Ta budowa narzędzi trwa do dziś. Wierzę, że efekt mojej pracy i zespołu zostanie doceniony w środowisku. Dziś też doszliśmy do kulminacyjnego momentu, kiedy potrzebujemy zasilania, aby pchnąć Nasze wspólne dzieło do skali na jaką zasługuje, czyli światowej.

Co stworzyliśmy?


Od dwóch lat wraz z zespołem pracujemy nad projektem systemu do analiz giełdowych opartego o algorytmy analizy wstecznej propagacji błędu tzw. sztucznej inteligencji. Projekt jest na ukończeniu, prototyp działa wraz z mechanizmami monetyzacji. Projekt został przetłumaczony na 14 języków i uruchomiony zostanie w skali światowej. Przedsięwzięcie przewidziane zostało pod kątem obsługi tysięcy użytkowników na dobę. A jego mechanizmy mają szerokie zastosowanie, zarówno w użytku dla osoby z zewnątrz jak i planów bliskiej przyszłości przedsięwzięcia. Tak, zbudowaliśmy również w pełni zautomatyzowany system mogący zawierać transakcje na spółkach GPW i indeksach forex. System analizujący trendy, wsparcia, opory, a nawet formacje fibbionaciego i formacje cenowe. To potężne narzędzie o ogromnym potencjale zysków.

Jakie zagadnienia rozwiązujemy?

90% graczy na giełdzie regularnie traci swoje pieniądze, zaledwie tylko 10% odnosi sukcesy. Nasz pomysł jest
kierowany dla tych 90% graczy, którzy wykonując analizę samodzielnie nie są jej nigdy pewni. Rozwiązanie
jakie dostarczymy pozwoli na wyrównanie szans na rynku. Pozostałe 10% też będzie korzystać aby się upewnić
jakie są szanse na to, co rynek przyniesie jutro. Dostarczamy narzędzie do optymalizacji jakości przeprowadzanych
transakcji inwestycyjnych. Jest to narzędzie, gdzie analizę techniczną użytkownik wykona w oknie terminala MT
na którym dokonuje się transakcji. Zlecenia wykonania analizy dokonywane są przez stronę WWW, a ona pojawia się na wykresie terminala transakcyjnego w MT. Użytkownik doładowuje konto kredytami poprzez PayPal i może je wydawać na analizy. Aktualnie są 3 rodzaje analiz: podstawowa, Pro i Ekspercka. Wkrótce dojdą analizy związane z formacjami cenowymi i fibbionaciego.

Zapewne ktoś zapyta czemu chcemy wykonywać analizy, a nie od razu użyć systemu do automatycznych inwestycji?

Opieramy fundament działalności na zasadzie brokera analiz. Tak jak broker transakcji, będziemy uczestnikiem
transakcji poprzez udostępnianie analiz, wiemy ile na tym zarobimy i nie martwimy się o ryzyko kursowe.

Jak widzimy przyszłość przedsięwzięcia i korzyści finansowe z niego płynące?

Niekończące się udoskonalanie, to motor napędowy rozwoju. Dlatego precyzyjne i szczegółowo określimy sobie cele,
dążymy do nich i przechodzimy do kolejnych zadań.

Wchodząc w przedsięwzięcie teraz, jako udziałowiec masz prawa do:
- zysków z dywidendy,
- zysków ze sprzedaży udziałów/akcji spółki,
- dożywotni dostęp do oferowanych przez spółkę analiz (trzeba posiadać przynajmniej 5 udziałów),
- możliwość udziału jako konsultant w rozwoju nowych metod analitycznych.

Zapraszam do obejrzenia filmu który prezentuje praktyczne zastosowanie opracowanej technologii.
Pracujemy nad możliwością analiz Fibonacciego itp. Film jest niepubliczny, więc mają dostęp do niego wyłącznie osoby z linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=gl2L-NF ... e=youtu.be

Czego poszukujemy i za ile?

Poszukujemy ludzi którzy wesprą przedsięwzięcie, w zamian za udziały w spółce.

Zainwestowane środki zostaną przeznaczone zgodnie z przyjętą strategią (biznesplanem przedsięwzięcia) na:
- promocję,
- rozbudowę serwerowni obliczeniowej,
- utrzymanie powiększonej załogi w początkowej fazie projektu.

Zapraszam do zapoznania się z szczegółami oferty
na http://enzomind.com/investors

Dla zainteresowanych udzielę szerszych informacji związanych z ofertą objęcia udziałów - proszę pisać na priv lub email.

Pozdrawiam
Enzo

investors@enzomind.com

Investment Analytics sp. z o.o.
12-100 Szczytno, ul. Chrobrego 4/28
N: 745-183-83-41, R:280617054, KRS: 0000387722

ODPOWIEDZ