Mechanika rynku forex[PORADNIK]

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
bllixu
Gaduła
Gaduła
Posty: 142
Rejestracja: 29 sty 2014, 12:57

Mechanika rynku forex[PORADNIK]

Nieprzeczytany post autor: bllixu »

Napisałem poradnik specjalnie dla osób zaczynających przygodę z forexem , jeśli ktoś jest zainteresowany cena 50zl.
W poradniku zawarte jest wszystko co potrzebne aby zacząć uczyć się od tej dobrej strony , opisana została mechanika rynku, zasady działania popytu i podaży oraz strategia stosowana przez banki i największe instytucje oparta między innymi na Supply i demand.

Jak najbardziej rozumiem wasze odpowiedzi , pierwszy cel posta został osiągnięty - zainteresowanie tematem.
Jednak nie potrafię w pełni odpowiedzieć na pytania czy w poradniku znajdziecie coś czego nie wiedzieliście do tej pory z prostego powodu , nie znam was ani waszej wiedzy. Jednak pozostając obiektywnym mogę śmiało powiedzieć że przeczytałem wiele poradników , tych płatnych oraz tych darmowych , zwiedziłem wiele for o giełdzie jednak nigdzie nie znalazłem nic wartościowego , czegoś co mogłoby poszerzyć moją wiedzę PRAKTYCZNĄ, rozwiązanie tego problemu jest tylko jedno - 1000 godzin spędzonych przed wykresem , obserwacja , wyciąganie wniosków.W poradniku opisałem na co zwracać uwagę. Nie jest to złoty Gral jednak mało mu do tego.Opisane zostały podstawy działania rynku takie jakie supply demand dla początkujących , myślę wszyscy zgodzimy się z tym że bez podstawowej wiedzy na ten temat nie zajdziemy zbyt daleko.Na dodatek został przedstawiony mechanizm działania rynku , opisane zostały decyzyjne punkty zwrotu trendu, jak wyglądają , które są prawdziwe , której to fejki, kiedy powinniśmy wejść w pozycje, jak długo możemy pozwolić sobie na powiększanie zysku, kiedy powinniśmy zamknąć i zabrać zysk, jak wygląda potwierdzenie kierunku. Dobra rada jeśli nadal ktoś korzysta ze wskaźników polecam poczytać o supply demand, od zawsze popyt i podaż kierują cena , nie tylko na giełdzie , w sklepach , w branży kosmetycznej. Najprostszy przykład jaki przychodzi mi do głowy, wyobraźmy sobie że pomarańcza jest naszą parą walutową , czy potrzebne są nam wskaźniki do ustalenia w naszym sklepie kiedy podnieść ich cenę a kiedy ją zmniejszyć? Nie powiedzie nam to popyt na nie oraz podaż tak samo jest z rynkiem tylko że na większą skalę.Do pełnego zrozumienia o czym mówię polecam mojego mentora Sama Seidena, co mogę o nim powiedzieć, hmm najlepsza rzecz jaka przytrafiła mi się w nauce tradingu.Zdjęcia przedstawiające historie rachunku mijają się z celem no bo kto uwierzy że zdjęcie jest moje , prawda?
Cena poradnika jest adekwatna do wiedzy w niej zawartej, poświęconego czasu oraz możliwości finansowych dlatego pozostaje bez zmian.
Czekam na wasze komenatrze.

Awatar użytkownika
MagilaGorila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 18 paź 2014, 08:04

Re: Mechanika rynku forex[PORADNIK]

Nieprzeczytany post autor: MagilaGorila »

Ludzie, to jest oszust!
Widziałam jego posty i przeczytałam wszystkie.
On pokazuje ludziom taki statement:
http://www.forum.forexcity.pl/viewtopic ... t=30#p4208

A patrzcie co pisał tutaj:
http://www.forum.forexcity.pl/viewtopic ... t=90#p4271

Zresztą i na nawigatorze też:
http://forex-nawigator.biz/forum/search ... &start=140

Kerad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2012, 14:19

Re: Mechanika rynku forex[PORADNIK]

Nieprzeczytany post autor: Kerad »

bllixu pisze:Napisałem poradnik specjalnie dla osób zaczynających przygodę z forexem , jeśli ktoś jest zainteresowany cena 50zl.
W poradniku zawarte jest wszystko co potrzebne aby zacząć uczyć się od tej dobrej strony , opisana została mechanika rynku, zasady działania popytu i podaży oraz strategia stosowana przez banki i największe instytucje oparta między innymi na Supply i demand.
Rozumiem, że byłeś pracownikiem banku inwestycyjnego lub hedge fundu, że wiesz jaką stosują strategię. Tylko taka wiedza za 5 dych? :509:

ODPOWIEDZ