Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

I co ? Nie wyszło... ;-) zapraszam na mojego bloga o dupach i kosmosie na stronę ...
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

SEROL666 pisze:I co ? Nie wyszło... ;-) zapraszam na mojego bloga o dupach i kosmosie na stronę ...

Wyszło wyszło :) i idzie w jak najlepszym kierunku :)
Przerwa związana z wakacjami :)


Powstał nowy dział "Trading Live" gdzie będa pokazywane pozcyje wejścia, wyjścia oraz opis podjetej decyzji.

https://forexallday.wordpress.com/categ ... ding-live/

Zapraszam !!!!!!!
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Powodem wejścia w pozycję było schematyczne wychodzenie z pozycji krótkich inwestorów na koniec tygodnia. Po bardzo dużej wyprzedaży Euro inwestorzy realizowali zyski. W takiej sytuacji cena poszybowała ponad 10 pipsów w górę. Dobierając dużą ilość lotów można powiekszyć swój kapitał przed zamknięciem notowań.
Poświęciłem chwilę na czytanie kilku wpisów. Powiedz szczerze czy sam chciałbyś czytać ten bełkot, który piszesz?
Te wpisy są niczym komentarze walutowe "analityków" na bankierze czy money. Siedząc trochę w tym biznesie mogę spokojnie powiedzieć, że to co da się powiedzieć, da się powiedzieć jasno.


Złote rady i złote myśli w stylu
W dniu dzisiejszym dolar amerykański umocnił się w stosunku do złotego. Powodem osłabienia waluty polskiej są nadchodzące wybory parlamentarne, które odbędą się 25 października w niedzielę. Inwestorzy wyprzedają złotówkę obawiając się przejęcia władzy w państwie przez główną opozycję obecnego rządzącego ugrupowania politycznego. Wygrana partii Prawo i Sprawiedliwość wiekszością głosów osłabi walutę polską na wszystkich parach walutowych. Powodem przejęcia inicjatywy przez podaż jest nastawienie polityczne ugrupowania na rynki zagraniczne. W swoich programach przedwyborczych PiS zaznacza zaciśnięcie polityki zagranicznej oraz skupienie większych środków publicznych dla krajowych inwestorów. Sondaże jednak wskazują na zdecydowaną porażkę obecnie rządzącej Platformy Obywatelskiej. Według wyników partia otrzymałaby o połowę mniej głosów niż Prawo i Sprawiedliwość. Poprawą sytuacji na kursie złotego byłaby wygrana po raz trzeci ugrupowania PO.

Na drugim biegunie stoi jednak dobra kondycja gospodarki amerykańskiej, która winduje kurs dolara podpierając się dobrymi odczytami z kraju. Dzisiejsze dane z USA z sektora budowlanego za miesiąc wrzesień odebrane były pozytywnie, co wpłynęło na umocnienie waluty:

pozwolenia na budowę domów: 1 103 tys. (prognoza: 1 170 tys.),
rozpoczęte budowy domów: 1 206 tys. (prognoza: 1 150 tys.).

W nadchodzących dniach warto zwrócić uwagę na dane zza oceanu oraz odczyty z gospodarki polskiej, a także oczekiwać na wyniki głosowań wyborów parlamentarnych.
świadczą tylko o tym, że tracisz czas swój i czyjś.
Poczytaj sobie bloga Fx Monstera, Aurora Tradera, Giełdowego Racjonalisty czy jeszcze kilka innych.

I wierz mi, że o tym czy ktoś ma o tym realne pojęcie można stwierdzić po kilku wpisach czy nawet jakości kilku zdań. Ci ludzie nie muszą do tego używać mega skomplikowanych słów. Poważnie brzmiące słowa służą głównie urabianiu leszczy widzących "rajdy 10 pipsowe".
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Hehe poprawiasz mi humor :) , kolego chihuahua, nie mierz wszystkich swoją miarą. Może dla Ciebie to są zbyt ładnie ułożone zdania, które nie znajdują się w Towjej codziennej wymowie, analizy nie przedstawiają rekomendacji tylko moje spojrzenie na rynek, w jaki sposób inwestuje aby zgarnąc troche grosza.
Co do układania zdań staram sie żeby to było na wysokim poziomie a nie bełkot internetowy. Nie musisz tam wchodzić ale sprawdź sobie skuteczności mojego 'bełkotu' :] powodzenia
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Kolego szczudło, cieszę się, że mogłem coś dla Ciebie zrobić.
To nie są dla mnie zbyt ładnie ułożone zdania jak na mój poziom - nie postarałeś się z tą próbą obrazy mnie. To są bełkotliwe zdania na podstawie newsów zerżniętych ze stron typu kalendarz FF czy forexlive. Przetłumaczone i streszczone tak, żeby nie powiedzieć realnie nic ponadto co można sobie przeczytać w oryginalnym źródle pewnie jakieś 5 godzin wcześniej.
Oprócz tej małej uciechy muszę Cię też zmartwić, bo sam potrafię tworzyć taki bełkot. I wcale nie czuję się z tego powodu ani lepszy, ani dumniejszy.

Pamiętaj, że to Ty tworzysz ten blog dla kogoś. A jeżeli chcesz go reklamować to rób to tak, żeby akcja toczyła się w komentarzach na blogu, a nie tu, o blogu.

Skuteczność sprawdza się poprzez wstawienie rachunku podpiętego pod wiadomo co, a nie przez pisanie po fakcie o rajdzie na 10 pipsów i o tym, że wcześniej po drodze można było gdzieś wejść.

A pisanie o dobrej kondycji amerykańskiej gospodarki w ostatnim czasie, w obliczu najgorszych od 7 lat Non-Farm Employment Change odczytów w październiku zostawię bez komentarza.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Przyjacielu chihuahua, nie miałem zamiaru Cię urazić. Moje posty ułożone są na podstawie zebranych informacji z codziennych wiadomości o rynku. Osoby wchodzące na mój blog mają już wybrane te najciekawsze z pośród szumu informacyjnego. Nie każdy tak jak Ty, wie gdzie szukać najważniejszych informacji. Blog jest stworzony dla początkujących i osób które chcą uzupełnić swoją wiedzę.

Hehe poprawiasz mi humor :) nie mam zamiaru tutaj chwalić się wynikami a analizami, źle zrozumiałeś przekaz. Nowy dział został otwarty dopiero w sobote więc jeszcze raczkuje, daj mu troche czasu :)

Ty widzisz inaczej kondycje gospodarki ja inaczej, każdy ma swoje spojrzenie na rynek dlatego zapewne często stajemy po różnych stronach transakcji, ktoś z nas zarabia. Ja nie narzekam na swój profit z transakcji :)

'Jeśli mogę pozwól mi' tworzyć moje dzieło i przekazywać wiedzę dalej i nie hejtować odrazu wszystkiego co przeczytasz, a może ktoś się z tego coś nauczy lub podpatrzy strategie.

Pozdrawiam
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Kolego szczudło, mnie też trochę poniosło. Niestety to forum ma taki klimat, że człowiek często używa zbyt mocnych i niepotrzebnych słów.
Jedyne co bym doradził, to wstawianie w nim większej ilości własnych przemyśleń, niekoniecznie pisanych językiem formalnym.

Powodzenia :564:
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Dzięki analizom uświadomisz sobie, jak inwestować !!!

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

HEJ!
Nie sprzeczajcie się bo rynek i tak wszystko zweryfikuje.Powodzenia !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ