Nowa strategia 60% miesięcznie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
szafran
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:54

Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: szafran »

Witam,
zajmuję się zagadnieniem forexu profesjonalnie i napisałem własną strategię która zarabia... zachęcam do śledzenia mojego profilu "szafran" na myfxbook.com gdzie są dostępne statystyki kont "real" które obsługuję.

http://www.myfxbook.com/members/szafran

Pozdrawiam
Szafran

Mpapiez

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Z takimi drawdown'ami to szczerze wątpie czy ta strategia zarabia.
Robot z 20% obsuwami by mnie raczej przeraził.

Swoją drogą dlaczego niektóre konta mają 3k PLN a inne już 100k PLN ?
Nie wiem czemu ale coś mi to jedzie ściemą ;).

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

20 % dd spoko znajdzie chętnych... ja bym poczekał na dłuższy okres
ale nie liczyłbym na sukces jak robot nie ma sl i nie zamyka start

edit

jakieś tam straty zamyka...

teraz widzę, że jak wierzyć myfxbook to wrzuciłeś łącznie depozyt ok 700000 :shock:
albo nie kumam, albo żle patrzę, albo jesteś gruba ryba i masz dużo klijent, albo big cohones

szafran
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:54

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: szafran »

Proponuję śledzić statystyki, po co opowiadać że coś jest dobre albo złe. Cyfry nie kłamią a konta które pokazuję są realne.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

Nie taka nowa ta strategia jak podaje tytuł, chyba że dla autora.
dokładanie pozycji gdy idzie w przeciwną stronę i zwiększanie przy tym wolumenu to strategia stara jak sama spekulacja

szafran
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:54

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: szafran »

Dla Ciebie może i stara, dużo pracy musiałem włożyć bo aż 2-lata żeby osiągnąć obecny poziom. Trudno mi spekulować czy to jest długo czy krótko... ważne że cel został osiągnięty i bardzo się cieszę. Udostępniam statystyki bo to jest jedyne wiarygodne źródło pokazania tego co dzieje się na rachunku. Klientów przybywa i takie było założenie. Jak klient zarobi to i ja zarobię...
Mam pytanie do użytkownika forexsowicz91 - czy możesz udostępnić swoje statystyki ? bardzo jestem ciekaw jakiego rodzaju systemu używasz i może wymienimy się swoimi uwagami co wpłynie na poprawę naszych systemów.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

Moja strategia nie daje 60% miesięcznie, więc nie ma się z czego uczyć :wink:

piszesz że klientów przybywa... ale co robisz, sprzedajesz sygnały? sprzedajesz cały system? bo nie napisałeś.

szafran
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:54

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: szafran »

nie sprzedaję sygnałów ani strategii, mam już własne serwery i wyłącznie na nich świadczę usługi. Za swoje usługi pobieram 20% miesięcznie wyłącznie od wypracowanych zysków na co wystawiam fakturę VAT.
Usługa polega na opłacie licencyjnej za program który stanowi moją własność.
Dużo będzie się działo na koncie ONL2 bo w dniu wczorajszym włączyłem na 3-parach autoLoty. Będzie to widoczne po znaczących przychodach ale i po zaangażowaniu kapitału.

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

szafran pisze:nie sprzedaję sygnałów ani strategii, mam już własne serwery i wyłącznie na nich świadczę usługi. Za swoje usługi pobieram 20% miesięcznie wyłącznie od wypracowanych zysków na co wystawiam fakturę VAT.
Usługa polega na opłacie licencyjnej za program który stanowi moją własność.
Dużo będzie się działo na koncie ONL2 bo w dniu wczorajszym włączyłem na 3-parach autoLoty. Będzie to widoczne po znaczących przychodach ale i po zaangażowaniu kapitału.
wszystko to fajnie w teorii wygląda - ale jakoś albo nie potrafię sam tego znaleźć albo coś się nie zgadza - możesz wyjaśnić moje wątpliwości ? będę wdzięczny , bo może się mylę

1pytanie -napisałeś:
Witam,
zajmuję się zagadnieniem forexu profesjonalnie i napisałem własną strategię która zarabia... zachęcam do śledzenia mojego profilu "szafran" na myfxbook.com gdzie są dostępne statystyki kont "real" które obsługuję.
Proponuję śledzić statystyki, po co opowiadać że coś jest dobre albo złe. Cyfry nie kłamią a konta które pokazuję są realne.

--- dlaczego żadne z tych kont nie jest zweryfikowane ?
konta niezweryfikowane maja prawie zerową wartość jeśli chodzi o wiarygodność - zrób to będzie lepiej


2pytanie - dlaczego konto które jako jedno z nielicznych ma profit / HAK / już nie jest aktualizowane od 3 lutego ? wygląda dziwnie brak aktualizacji - warto poprawić

i 3 pytanie - tytuł brzmi
"Nowa strategia 60% miesięcznie"
60% miesięcznie od czego liczone ?

no bo na ten moment mamy tak / pomijam HAK bo nieaktualizowane /
STS wpłata 20k aktualnie 19.1 k
GAL wpłata 20k aktualnie 21.4 k
JSZ wpłata 100k aktualnie 94.7 k
ONL2 wpłata 320k aktualnie 258 k plus wypłata 60k = 318 k
ALŁ wpłata 40k aktualnie 42.4 k
AUC wpłata 253 k aktualnie 191k plus wypłata 52k = 243 k
HUB wpłata 40k aktualnie 38.5 k
NAD wpłata 196k aktualnie 129k plus wyplata 68k = 197k

no to mamy globalnie minus plus jedynie na minimalnym plusie 3 konta - ale trudno to nazwać wielkim zyskiem
gdzie zatem szukać tych 60% ? jak to ma klient liczyć ?
wiem że miesiąc się nie skończył - ale gdzie tu jakaś systematyczność ?
czy to może działa tak że z 30 dni 29 bedzie na minusie a zysk 60% pojawia się w ostatni dzień ?

chyba że źle coś liczę to jak możesz to wyjaśnij

pozdrw

szafran
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 20:54

Re: Nowa strategia 60% miesięcznie

Nieprzeczytany post autor: szafran »

Odp pytanie 1
specjalnie dla Ciebie konta dzisiaj zostały zweryfikowane, czy to coś zmieniło ?

Odp pytanie 2
konto HAK już nie jest obsługiwane - ten klient widnieje teraz pod nazwą "HUB" - wszystkich klientów musiałem przenieść od brokera IRONFX do HOTFOREX co widać w zakładce GENERAL. Konto "HAK" zostanie usunięte 10-go marca.

Odp pytanie 3
wszystkie konta są na plusie co widać na zarysie graficznym, zysk jaki wygenerowała strategia jest widoczny w PLN zakładka PROFIT. Dodatkowo wszystkie otwarte i zamknięte pozycje są publikowane w zakładce Trading Activity. A w zakładce Monthly Analytics buduje się słupek który pokazuje wypracowany zysk za miesiąc bieżący.

Jeśli będziesz potrzebował dalszych wyjaśnień napisz na priv to podam Ci numer Tel kom i wyjaśnię bardziej szczegółowo.

ODPOWIEDZ