Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Julia__88
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2013, 19:25

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Julia__88 »

„Harmonic Trading – Precyzyjna strategia inwestycyjna od otwarcia do zamknięcia pozycji na rynku Forex” autorstwa Macieja Żelaznego to innowacyjna książka praktyczna.

Dzięki publikacji:

- Poznasz metodę wyprzedzającą ruchy na rynkach finansowych
- Nauczysz się rozumieć rynek i będziesz się po nim prawidłowo poruszać
- Osiągniesz niesamowitą precyzję inwestycyjną
- Uzyskasz statystyczną przewagę
- Nauczysz się podejmować decyzje krok po kroku nie znając przyszłości

Zamów książkę już dziś i poznaj strategię osiągania sukcesu!
Szczegóły na: http://www.harmonictrading.com.pl

Awatar użytkownika
Julia__88
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2013, 19:25

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Julia__88 »

Opinie/recenzje przesyłane na blog autora http://www.harmonictraders.pl/:

Pan Adam:
"Tam gdzie walczy się o pieniądze, można spotkać jeszcze ludzi, którzy pomagają innym. Trader Maciej jest jednym z niewielu...Polecam jego książkę i jego styl...zaprowadzi Was naprawdę daleko. Cenię go jako wybitnego tradera oraz mocnego człowieka z zasadami"

Pani Wioletta:
"Maćka poznałam poprzez jego bloga, jak i kanał na skype. Sposób używania Fibo przez Maćka otworzył mi oczy na zminimalizowanie ryzyka, jak i pewne, niemal bezstresowe tradowanie. Żaden z wcześniej poznanych systemów (a było ich tyle, że nie zliczę) nie dawał mi takiej pewności siebie. Mam nadzieję, że Wam także Macieja metoda pozwoli odważnie i z rozsądkiem tradować"

Pani Justyna:
"Zawsze chciałam być niezależna, pracować z pasją, podróżować, spełniać swoje marzenia. Harmonic Trading stał się kluczem do tego wszystkiego. Macieja poznałam, kiedy jeszcze razem pracowaliśmy. Jego odejście z pracy i zajęcie się tradingiem było dla mnie dowodem odwagi, pewności siebie i ogromnej wiedzy. Kocha to co robi i słychać to w każdym jego słowie"

Pan Rafał:
"Witaj Macieju, Co do samej książki jest ona bardzo dobra i myślę że większość rzeczy potrzebnych nam do zajęcia pozycji i wyjścia z niej jest szczegółowo wyjaśniona i pokazana. Pozostaje teraz tylko śledzić Twojego bloga i poprawiać swój trading"

Pan Jerzy:
"Piszę do Pana tuż po analizie tego zagrania, forex chyba nie mógł sprezentować lepszej recenzji do Pana książki. Pana książka i ten układ NIESAMOWITE. Wręcz idealny punkt D i ten pinbar na 5M w pierwszym obszarze oporu. Szkoda mi tych początkujących traderów, którzy nie trafią na Pana publikację. Trzeba ją rozpropagować koniecznie"

Pan Jerzy:
"Panie Macieju już przez jedną dobę mam Pana książkę i jestem pod wrażeniem .Logicznie zbudowany ciąg problemów, które Pan pokazuje, co w efekcie daje prosty i skuteczny system inwestycyjny. Ale co najważniejsze system, który Pan stosuje SKUTECZNIE na forexie .Czytając Pana książkę czuje się, że stworzył ją praktyk, nie ma rzeczy zbędnych, zwykłego szumu, jest to co jest potrzebne, aby stosować skuteczny system inwestycyjny i zarabiać. Gratuluję i dziękuję, że ta książka powstała"

Pan Przemek:
"Dzisiaj z racji tego że miałem luźniejszy dzień, potradingowałem sobie. Zastosowałem wskazówki z książki, gdyby nie kompletny plan, pewnie zamknął bym pozycje po pierwszym pinbarze a były aż trzy, a tak zamknąłem przy 161,8% odcinka BC. SL początkowy był 3pipsy stosunek końcowy 6:1. Po tym zagraniu zakończyłem dzień z uśmiechem:)"

Pan Przemek
"Wyciągnąłeś naprawdę dużą armatę z swojego arsenału. Po przeczytaniu trading wydaje się jak budowa cepa. Książka pozwoliła mi usystematyzować dotychczasową wiedzę. Świetnie wyjaśniono każdy element systemu. Widać pismo praktyka a nie teoretyka..."

Pan Sebastian:
"...Jak zawsze miło poznać kogoś kto bezinteresownie pomaga innym w dojściu do wytyczonych celów. Blog to kopalnia wiedzy jednak jak zawsze trzeba umieć go wykorzystać; filtr. Bardzo fajna książka. Bez podstaw raczej trudno, ale pomysł rewelacja"

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Ma już ktoś tą książkę? Zastanawiam się czy to naprawdę kompletna strategia inwestycyjna - statystyki na podst. odpowiedniej ilości wejść, oczywiście wejścia jasno zdefiniowane itd. Czy może kolejne "odkrycie" na poziomie Danielewicza.

beyond

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: beyond »

Skoro p. Żelazny jest tak skutecznym traderem, z RR często powyżej 1:5 na pewno chętnie podzieli się historią swoich transakcji (oczywiście poważny trader ma taką historię przynajmniej z jednego roku), najlepiej na myfxbook.

Sam brak takich zbytecznych konkretów jak Statement nie biorę oczywiście za branie klientów za głupków, łykających socjotechnikę jak stado baranów, a zwyczajne niedopatrzenie, które zostanie z pewnością szybko naprawione.

Awatar użytkownika
Julia__88
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2013, 19:25

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Julia__88 »

Publikacja dostępna w maklerskiej: http://www.maklerska.pl/harmonic-tradin ... -2124.html

-- Dodano: 23 sty 2014, 19:02 --

Komentarze z http://www.maklerska.pl:

pawro: Książka jest ZNAKOMITA. Takiej książki mi brakowało. Pozycji na rynku opisujących FX są setki, jednak ta jest WYJĄTKOWA. Gratulacje twórcy tej książki należą się za to, że w PRECYZYJNY i co bardzo ważne w PRAKTYCZNY sposób pokazuje wiarygodną i działającą metodę inwestycyjną na FX. Mam dość czytania książek, w których przedstawiana jest tylko teoria, teoria i jeszcze raz teoria. Później jak przychodzi co do czego, to nie wiadomo jak tej wiedzy użyć. Dlatego uważam, że niniejsza książka jest REWELACYJNA. Opisuje cały proces inwestycyjny, od samego początku, począwszy od obserwacji rynku, po zajęcie pozycji i zarządzanie nią, Wszystko to przedstawione jest na licznych wykresach, ze szczegółowym opisem. Pokazane jest praktyczne podejście do spekulowania na giełdzie walutowej. POLECAM.

MarcinŁ Ta pozycja jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą poważnie o inwestowaniu na rynku FOREX.
Książka, która wydaje się być skryptem z prawdziwego szkolenia, jest napisana w bardzo przystępny sposób, również początkujący nie będą mieć problemów ze zrozumieniem zawartych w niej zagadnień. Autor prowadzi za rękę i pokazuje miejsca, na które należy zwrócić szczególną uwagę.
Przez odpowiedni sposób prezentacji materiału uczy czytelnika inwestowania w warunkach zbliżonych do rzeczywistych, czego nie spotkacie w innych pozycjach.
Ponadto wartością dodaną jest blog autora, na którym dokumentuje on swoje transakcje, co pokazuje, że strategia opisana w książce po prostu działa.
Stosunek jakości informacji zawartych w książce do ceny, jaką trzeba za nią zapłacić jest równie wysoki, jak stosunek zysku do ryzyka w transakcjach zawieranych po jej przeczytaniu.
POLECAM SERDECZNIE!

Rafał Urbański Książka rewelacyjna!!!!!!!!!
Zawiera pełen opis systemu transakcyjnego,od otwarcia pozycji,aż po zamknięcie.
System wg mnie bardzo dobry,dokładny,pozwalający na stawianie wąskich SL-ów(do 10 pipsów),przez co stosunek zysku do ryzyka jest bardzo korzystny.
Autor całą metodologię w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia oraz pokazuje na załączonych zdjeciach.
Da się wyczuć,że jest to osoba,która rynkiem forex zajmuje się od wielu lat.
W dodatku nie jesteśmy pozostawieni sami sobie,bo wszystkie zagrania autora można śledzić na blogu http://www.harmonictraders.pl na którym prawie codziennie zamieszcza swoje trady i w razie niejasności można pytać(dodam,że odpowiada bardzo wyczerpująco :)).
Osobiście właśnie takie podejście najbardziej mi odpowiada,aby wyszkolić się z jednego systemu porządnie niż z dziesięciu po łebkach,dlatego też poszedłem tą drogą.
Cena książki wg mnie śmieszna do tego czego możemy się z niej nauczyć i przyswoić.
Także jak najbardziej POLECAM.

jerzy 211
Książka HARMONIC TRADING Pana Macieja Żelaznego jest pozycją tak naprawdę oczekiwaną przez szerokie rzesze indywidualnych inwestorów na rynku FOREX , twierdzę tak na podstawie licznych kontaktów z innymi inwestorami.To co nowego w tego typu literaturze i bardzo pozytywnego to precyzyjnie i w prosty sposób przedstawiony od a do z system inwestycyjny na rynku forex.Tak jak Pan Paweł Danilewicz z książką "Geometria Fibonacciego" pokazał nam przed laty nowe wymiary tradingu szczególnie na kontraktach terminowych i nie tylko,tak Pan Maciej Żelazny w perfekcyjny sposób w swojej książce odniósł się do rynku FOREX.Proszę zauważyć -praktyk ,na co dzień realizujący skutecznie transakcje wg.tego systemu dzieli się wszechstronną wiedzą i w sposób przystępny pokazuje cały proces inwestycyjny.Łatwo powiedzieć korektę identyfikujemy na 30M,ale ileż testów i pracy autor musiał poświęcić,aby dać nam gotowy system.Już na podstawie pierwszych wyników inwestycyjnych z czystym sumieniem polecam tę książkę . Pozycja ta jest przydatna dla inwestorów doświadczonych ,ale też początkujących ,co świadczy o klasie autora.POLECAM.

-- Dodano: 23 sty 2014, 19:08 --

Nie ma lepszej rekomendacji od opinii zadowolonych posiadaczy książki :)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Komentarze to akurat można sobie napisać samemu. Zakładam się, że autor nie udostępni historii realnego konta (ze stażem ponad pół roku, z ilością trejdów przekraczającą 100), a to oznacza tylko jedno....
Nie ma gorszej rekomendacji niż brak podglądu na realne konto.

Powiedzmy sobie uczciwie - jeżeli ktoś opisuje system, który jest zyskowny, twierdzi że zarabia a nie może tego w żaden sposób udowodnić - to jest to zwykłe lanie wody. Na podstawie tego forum można napisać i ze 100 książek. Ale nie nazywajmy tych publikacji czymś, po czym odniesie się sukces.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Panowie, to nie jest książka tylko cieniutka książeczka. Za stówkę możecie się dowiedzieć że po impulsie następuje korekta zazwyczaj abc, tudzież abcd, oraz co to jest Fibo, kilka formacji odwrócenia typu doji, dwie średnie 100-tka i 200-setka do określenia trendu oraz takie tam trele-morele. Nie ma tam żadnych motyli, żadnych konkretów odnośnie zarządzania pozycją, money managmentu, praktycznie niczego co by nosiło cechy kompleksowej strategi. Nie..... no - wróć, autor coś wspomina o TP1, TP2 czy RR 5:1 ale w sposób niewystarczający. I tu ciejawostka, zamiast trading planu adoptuje "kata" znane z technik karate. Podsumowując krótko - to co tam napisano dostępne jest praktycznie wszędzie za darmo....!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Julia__88
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2013, 19:25

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Julia__88 »

Jestem szczerze zdegustowana takim forum, na którym odbiera się użytkownikom prawo głosu, możliwości obrony i wyrażenia własnej opinii. Zostałam zablokowana na około miesiąc i nie mogłam zbić argumentów moich przedmówców.

Ja rozumiem – jest wolność słowa, jesteśmy różni, mamy różne oczekiwania i może komuś się książka zwyczajnie nie podobać. Ale błagam – nie wmawiajcie mi, że sobie wcześniejsze komentarze sama powymyślałam, bo to jakiś absurd.

Z mojej obserwacji różnych źródeł, w których ukazują się recenzje książki wynika, że mój przedmówca póki co jest jedynym niezadowolonym klientem, bo wielu już osiąga pozytywne wyniki dzięki opisanej w niej strategii. A grubość książki jest taka jaka jest – ponieważ z założenia miała nie zawierać zbędnej teorii, co absolutnie nie umniejsza jej wartości.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

alinoe pisze:Ma już ktoś tą książkę? Zastanawiam się czy to naprawdę kompletna strategia inwestycyjna - statystyki na podst. odpowiedniej ilości wejść, oczywiście wejścia jasno zdefiniowane itd. Czy może kolejne "odkrycie" na poziomie Danielewicza.
Zgadnij.

Ile znasz książek, w których są podane szczegółowe statystyki?

A Danielewicz ma całkiem wysoki poziom, tutaj pewnie jest znacznie niższy, skoro potrzebna jest taka agresywna reklama.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nowość wydawnicza - kompletna strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pani Julio,

Nie wiem który moderator Panią zablokował i z jakiego powodu (bo takiego nie widzę) ale mam nadzieję, że się przyzna i wyjaśni. W każdym bądź razie takie działanie nie jest naszym standardem i użytkownicy są blokowani tylko jeśli wyraźnie łamią regulamin. Byc moze to pomyłka.

Co do opinii przedstawianych w taki sposob jak powyżej... Ludzie zawsze podchodzą do nich bardzo sceptycznie, bo nie ma możliwości weryfikacji ich prawdziwości.

Pozdrawiam.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ