Strategia Jaguar Trend

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

Panowie, mam pytanie. Co sądzicie o strategii Jaguara ? Głównie chodzi mi o założenia. (http://www.jaguartrend.pl/)

W pdf-ie wszystko wygląda kolorowo i barwnie, a w rzeczywistości ... ?
ciągle głupi ...

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Nie ma jakieś strategi Porsche :think:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Oglądnąłem wideo z zagrań i sorry były błędy zagrywających wszystko w krótkim terminie....
cezary zjebał sprawę
Robert grał z późno....
dobijanie teorii do praktyki zagrania nie mówię lamerskie ale późne
ignorancja na wyższy TF ekstremalna co on widział za formacje na M15 jak wszystkie szkoły uczą wyższego TF
.. Piotr Gut rzekomo zrobił jakieś 350 % w zeszłym roku dajcie mi jego wyniki na myfxook ... jak ma jaja i to czyta to przyjmie wyzwanie na nawigatorze. A więc wyzywam was na pojedynek i jeszcze jedna rzecz od kiedy LT ma nazwę Jaguar.... wolę Porsche ja sugeruje Cugan... Proszę o odpowiedź
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
carius
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2006, 01:14

Nieprzeczytany post autor: carius »

Strategia bardzo dobra; materiały na najwyższym poziomie ale wiekszosć ściągnięta z Minera i Kuracha a nie ich własna.
I sami mają problem z jej stosowaniem, dyscypliną i wynikami:
http://droidtrading.com/?show=wyniki
ich wyniki za zeszły rok : - 6,73%
Najciekawsze jest to, że grają od 3 lat a wyniki podają od 2004.
Mimo powyższego wyniki z ich bardzo dobrej strategii bedą uzależnione od doswiadczenia tradera jego dyscypliny i ogrania .
CaRiuS

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Jaguara to bym nie polecał, www.maklerblog.pl gościu nim grał i się w końcu zdenerwował i to zostawił, proste zasady grają na korektę xabc, możesz znaleźć filmiki ich autorstwa gdzie wszystko jest omówione. Grają na wysokich tf tak że naprawdę nie poszalejesz tam.
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
Gomer
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 20 gru 2008, 18:11

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: Gomer »

Bardzo dobrą strategię opartą o PA ma jaguartrend. Chłopaki potrafią wyszkolić nawet osoby które nie miały styczności z forexem.Mają najwyższy poziom szkoleń w Polsce.Wiem bo byłem na kilku płatnych.Nie ma możliwości że po kursie nie będziesz zarabiał , no chyba że nie chcesz...ale nic nie ma za darmo trzeba to okupić ciężką pracą ." pracą nad sobą".

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Skoro mają taką dobrą strategię to czemu zarabiają głownie na szkoleniach ?
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tymek pisze:Skoro mają taką dobrą strategię to czemu zarabiają głownie na szkoleniach ?
Mnie zawsze rozwala jedno... gdy uderzasz w link. .. kontakt w przypadku takich firm... najczęściej spotykasz się ze ścianką e-mailową czasem dodają GSM. Czyli pracujemy na etacie i czekamy na frajerów co na nasze szkolenia się skuszą dal nie to równe z formą pracy jako call-girls-boys.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re:

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Darkey pisze:Jaguara to bym nie polecał, http://www.maklerblog.pl gościu nim grał i się w końcu zdenerwował i to zostawił, proste zasady grają na korektę xabc, możesz znaleźć filmiki ich autorstwa gdzie wszystko jest omówione. Grają na wysokich tf tak że naprawdę nie poszalejesz tam.
U nas na forum też próbował http://forex-nawigator.biz/forum/zapisk ... 13653.html

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Skończyłem kurs, o którym tak tu głośno. Szkolenie prowadzone PROFESJONALNIE, wszystko dokładnie wyjaśnione, prowadzenie "za rączkę" od początku do końca. Także zanim powiecie cokolwiek na temat jakiegoś kursu, najpierw poczytajcie opinie ludzi, którzy go ukończyli. To co jest na darmowych weebinarach to naprawdę niewiele w porównaniu z tym co jest na kursie. Oglądając tylko i wyłącznie darmowe nagrania nie bylibyśmy w stanie wykorzystać ich strategi pomyślnie, gdyż nie byłaby ona kompletna.
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

ODPOWIEDZ