Ankiety odpłatne

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Ankiety odpłatne

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Witam, ostatnio natknąłem się na nową stronkę, normalnie bym ją olał, ale słyszałem kilka pozytywnych opinii, niestety od obcych ludzi więc nie mam pewności co do wypłacalności. Na wejściu 50USD, codziennie poświęcając kilka minut (ok 30pytań po 10s) dołożyć do pieca 3x14USD, czyli po 30dniach okaże się czy stronka działa czy jest ściemą. Myślę, że warto sprawdzić bo 1000USD na drzewach nie rośnie. Jedyne co trzeba mieć to konto na PAYPAL bo tam wypłacają i e-mail ( w razie spamu najlepiej założyć osobny nowy, ja do tej pory spamu nie otrzymałem).

http://Surveys-Faq.com

to mój link affiliate czyli jak chyba każdy wie zysk za polecenie strony innym. Jak ktoś uważa, że mi się należy to można logować się z niego i będę wdzięczny. Jeśli nie wystarczy początek strony wpisać w google. Zastanawiałem się czy to tu umieszczać ale myślę że szkody nie robie, ściemniać nie ściemniam a warto sprawdzić, ja już trochę nazbierałem więc czym więcej osób się zarejestruje z mojego linku tym szybciej dotre do tego 1000usd i będę mógł zdać relacje czy wypłacają czy nie warto się dalej w to bawić. Z doświadczenia wiem, że niektóre z takich stron działały ale trzeba było wiele nerwów bo kasa płynęła wolno, tutaj wszystko jest szybko do sprawdzenia. Najpóźniej za 30dni zdam relacje, ale pomoc w przyśpieszeniu procesu by się przydała:). Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Yawlarutan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2011, 08:25

Nieprzeczytany post autor: Yawlarutan »

Żadnych danych o firmie, żadnych danych nie wymagają od Ciebie - poza kontem e-mail powiązanym z Twoim PayPalem (po co im to?). domena zarejestrowana na "PRIVATE PERSON" z Moskwy...
Nie spodziewałbym się tego tysiąca baksów.

BTW:
http://www.onlinescamsuncovered.com/survey-faq/

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

ouu thx : ) dobrze wiedzieć, w sumie itak sprawdze ale dzięki :)

"In conclusion don’t waste your time and money with Survey-faq.com, if you are interested in making money online we recommend you to browse our site as its full of legitimate opportunities" online scam in anty online scam : )
Obrazek

Awatar użytkownika
Yawlarutan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2011, 08:25

Nieprzeczytany post autor: Yawlarutan »

Tak, też to później zauważyłem :). Niemniej widziałem jeszcze kilka "recenzji" w podobnym tonie, zresztą sam fakt, że to domena-krzak, świadczy moim zdaniem o tym, że nie ma tam czego szukać.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Ja z tych upartych, musze sam sprawdzić, a że to niewiele czasu to mi tam lata. Paypolowy adres można lewy podać później zmienić, a rejestrować się można z nowo założonego :) więc ochrona full. O foreksie też mówią wszędzie że się zarobić nie da :D

Dodano po 1 godzinach 59 minutach:

Tak sobie myśle, lepiej nie rejestrować tego. Ja swoje wiem, że np tego samego hasła nie można do wszystkiego używać i osobne e-maile do testów. Ale nie każdy to wie, jeszcze ktoś użyje do strony swojego hasła do paypala i udostępni nieodpowiednim ludziom dostęp. Mam nadzieje że każdy ma rozum ale to nadzieja :).

Dodano po 1 godzinach 10 minutach:

poszedłem prościej po bandzie : ) zarejestrowałem się 40razy z tego samego IP, czyli niczego nie sprawdzają i zbierają hasła w nadziei że ktoś ma ciągle takie samo, więc paypal account + hasełko : ) nieźle

Dodano po 4 minutach:

Ponad milion użytkowników a kwota wypłacona nie zmienia się od tygodni. Przy oglądaniu survey nie sprawdzają czy się obejrzało, nabija tylko oglądalność stronki youtuba.
Obrazek

Aledka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2012, 05:04

uzbierałam już 442$

Nieprzeczytany post autor: Aledka »

No siemka;)
Ja uzbierałam już 442$ więc pewnie szybciej się przekonam czy na serio wypłacają czy nie...:)
Jesli ktos ma wolny czas to moze sprobowac;)
W koncu : " KTO NIE PROBUJE, POTEM ZALUJE" :)
Dam znac;)
Mam nadzieje ze wyplaca:P

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

inna forma piramidy

ODPOWIEDZ