eksperyment

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
candleelephants2
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:42

eksperyment

Nieprzeczytany post autor: candleelephants2 »

hej,
Chciałbym zaprosić do udziału w eksperymencie, który mógłby zaowocować dwustronnymi korzyściami.
Konkretnie proponuje dwóm osobom udział w bezpłatnym szkoleniu systemu którym się posługuje (nauka na wykresach historycznych, kompletny trading plan (w sumie pewnie zajmie to z 3 dni po ok 4h) a następnie wspólną grę przez 50dni.

Praktycznie to wyglądało by tak że umawiamy się, które dni nam pasują i odpalamy wideokonferencje w skypie.

Strategia obejmuje zawarcie 1 transakcji dziennie, zaczynamy grać dokładnie o godz. 9:00 (bez wyjątków) - 90% transakcji udaje się zawrzeć w 1 godzinie. Także jak widać niewiele czasu spędzimy wspólnie nad wykresami.

Co ja będę z tego miał:
- czynnik psychologiczny: kiepsko u mnie z konsekwencją liczę na to, że uda mi się popaść w rutynę poprzez ten eksperyment
-interpretacja 3 różnych wyników końcowych od 3 różnych osób (system jest minimalnie uznaniowy wyniki powinny być bardzo zbliżone ale mimo wszystko nie takie same)

Co będziesz z tego miał?
-bezpłatna nauka systemu, o którym jestem przekonany, że jest dochodowy
- małe zaangażowanie czasu (najczęściej do godziny danego dnia)
- jeśli również masz problemy z emocjami i konsekwencją być może również po tych 50 dniach będziesz lepszym traderem.

Rezultaty:
- każdy z nas trzech będzie musiał podpiąć myfxbooka pod swoje konto, natomiast publikacja tych wyników ujawniona zostanie dopiero po tych 50 dniach(żeby nie dostarczać niepotrzebnego stresu).

Wymagania:
-poszukuje 2 osób, których staż na rynku forex wynosi przynajmniej 0,5 roku.
- znajomość Price Action.
- dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu
-uczciwość, sumienność, rzetelność, poważne traktowanie sprawy
- broker z kwotowaniem 5 miejsc po przecinku (nieważne czy demo czy real - moje konto będzie real)

Proszę o kontakt na priv!

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

powodzenie w eksperymencie... ale wydaje mi sie ze konto real bedzie lepszym rozwiazaniem... ma demo kursanci moga pykac bez zastanowienia po jakims czasie...ot tak zeby tylko cos tam ugrac... na real...wiadomo :)

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

szulczas pisze:ale wydaje mi sie ze konto real bedzie lepszym rozwiazaniem... ma demo kursanci moga pykac bez zastanowienia po jakims czasie..
Też mi się tak wydaje.
Chętnych do wzięcia udziału w eksperymencie będzie pewnie sporo, więc ja na Twoim miejscu candleelephants2 wybrałbym osoby, które zobowiążą się grać w realu.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Od siebie dodam aby eksperyment się powiódł powinien być ten sam broker i ten sam typ konta.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
candleelephants2
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:42

Nieprzeczytany post autor: candleelephants2 »

OK.. W takim razie ofertę kieruje do osób które grają real.
Proponuje brokera fxsalt, konto PLN (minimalna wpłata ok 800zł z tego co pamiętam). Jeżeli nie będzie chętnych na real to wrócimy do możliwości gry na demo. Jak narazie początek eksperymentu wyznaczam na 7 listopada.


Edit: będzie to jednak fxsalt ale konto USD (są mikroloty) więc możemy się umówić na mniejszą kwotę proponuję każdy po 500 - 800zł. (można wpłacić 800 i wypłacić 300zł)

No i start wraz z innymi uzgodniłem jak narazie na 14.11

Awatar użytkownika
candleelephants2
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:42

Nieprzeczytany post autor: candleelephants2 »

Ekpia zebrana, temat nieaktualny efekty będą publikowane za ok 3mce.

ODPOWIEDZ