MasterPriceAction

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

MasterPriceAction

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Strona poświęcona jest analizie Price Action. Znajdziesz tam zapisy rzeczywistych inwestycji, komentarze podsumowujące dzień dla wybranych par walutowych oraz materiały edukacyjne. Osoby zainteresowane poznaniem profesjonalnej strategii inwestycyjnej, a także chcące praktykować pod okiem profesjonalnego inwestora zapraszam do sekcji MPA Pro.

Pozdrawiam,
Przemek
www.MasterPriceAction.com

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Nigdzie nie mogę doczytać na stronie czy jesteście legalnie zarejestrowaną firmą.
Fakturka, itp. :)
Pytam bo już wkrótce będzie to u nas na forum wymóg dla serwisów ze sygnałami, szkoleniami, etc.

A jak na razie powodzenia życzę.
Pozdrawiam
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

tak, zapraszam.
MasterPriceAction.com

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Nie chcę wychodzić na czepialskiego ale bardzo podoba mi się zakładka "O autorze". Jest tam opisana w ładnych słowach historia przeróżnych sukcesów kogoś kogo nie znamy danych personalnych.. :lol: . Może zostałem źle wychowany ale mi rodzice zawsze mówili, że najpierw wypada się przedstawić.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

cenię anonimowość. niech świadczą o mnie czyny, nie słowa.

pozdr.
MasterPriceAction.com

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Chyba z Lakoni jesteś :)
Internet mówi sporo ale nie wszystko.
http://whois.domaintools.com/masterpriceaction.com

A jeśli jest to firma to takie dane powinny być dostępne od razu dla przyszłych klientów.

Pozdrawiam
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

:) chyba tak, dzięki za info;)
MasterPriceAction.com

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

daromanchester pisze:A jeśli jest to firma to takie dane powinny być dostępne od razu dla przyszłych klientów.
dawno to robiłem i może mnie pamięć zawodzi ale zdaje się rejestrując domenę jako firmową to chyba innej opcji nie ma, dane muszą być, a skoro nie ma to domena jest rejestrowana na osobę prywatną, aczkolwiek osoba prywatna też może ale już nie musi umieszczać swoich danych.

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

przemek_mpa pisze:cenię anonimowość. niech świadczą o mnie czyny, nie słowa.

pozdr.
To żart? :lol:

Z całym szacunkiem ale coraz bardziej "perfidne" stają się te oferty szkoleń. Że autor systemu nie chwali się swoimi wynikami to jeszcze można zrozumieć - dobry przepis na zupę nie czyni dobrego kucharza, ale że szkolący nie podaje swoich danych osobowych, a jedynie "życiorys" to już są jakieś jaja. Przepraszam Cie bardzo kolego ale w jaki sposób teraz możemy ocenić czy Twoje osiągnięcia są rzeczywiście Twoje i czy aby przykładowo nie jesteś amatorem opierającym swoje doświadczenia o grę na demo. Wybacz te dociekania ale póki co nie jesteśmy w stanie powiedzieć o Tobie nic poza tym że zupełnie anonimowo piszesz o swoich sukcesach.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Ignac
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 14 mar 2010, 11:15

Nieprzeczytany post autor: Ignac »

Kolejne szkolenia, kolejne z price action lub pochodnych... się tak zastanawiam, czy to nie jest trochę tak, że te wszystkie szkolenia (no nie wiem, pewnie są jakieś wyjątki) zabijają udzielanie się "po staremu" na przykład na forum. Chodzi mi o to, że zrobisz wątek, opiszesz ciekawą strategię, zainteresujesz ludzi, słowo się rozproszy i jeden z drugim sobie to przygarnie i zrobi szkolenia... lepiej opakowane, może bardziej dopracowane. Sory, że w tym wątku, jak śmiecę to wywalić gdzie indziej. Ale jakoś taki niesmak czuję widząc kolejne szkolenia z price action...

ODPOWIEDZ