Nowość + książka + rabat w Maklerska.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Maklerska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:47

Ichimoku - japońska strategia inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Maklerska »

Witam,

chciałbym rozpocząć nowy wątek swojej księgarni - Maklerska.pl.

Cel generalny to zwiększenie sprzedaży. Chcę jednak dać także Wam coś w zamian.

Co kilka tygodni, w zależności od nowych ciekawych pozycji na rynku, będę publikował kod rabatowy na jedną, konkretną książkę w księgarni Maklerska.pl.

Kod będzie opiewał na kwotę od 20% do 30% rabatu od ceny widocznej na stronie.

Kod będzie jednak ważny tylko określoną ilość razy. Tym samym skorzystać z niego będzie mogło tylko x pierwszych osób.

Mam nadzieję, że pomysł przyjmie się, ja pokażę księgarnie, a Wy będziecie mieli okazję kupić książki taniej.

Pozdrawiam
Daniel

Dodano po 33 sekundach:

Pierwszy rabat. Jak wrzuciłem tę książkę jako nowość w zeszłym tygodniu, cieszyła się ona dużą popularnością. Nie znam tej metody. Może Was zainteresuje?

Link do książki:
http://www.maklerska.pl/ichimoku-japons ... -1730.html

Dla 10 pierwszych osób, które złożą zamówienia cena książki będzie o 20% niższa.

KOD: Y8R5P

Kod należy wpisać podczas składania zamówienia w rubryce: "Jeśli posiadasz kartę upominkową lub kartę promocyjną wprowadź kod z karty poniżej" (pod sposobem zapłaty)
"Młodym ludziom zdaje się, ze pieniądze są najważniejszą rzeczą w życiu. Gdy się zestarzeją są już tego pewni." - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

gratuluje pomyslu. bede sledzil i czekal na ciekawe propozycje choc wiekszosc tych co mnie interesowaly juz dawno u Was kupilem:)

korzystajac z okazji chcialbym spytac o nastepujaca pozycje:
Edwin Lefevre - "Wspomnienia gracza giełdowego"

na stronie jest informacja aby w sprawie tej ksiazki skontaktowac sie. jest wiec mozliwosc zdobycia tego tytulu?

Awatar użytkownika
CoVal
Gaduła
Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 06 paź 2005, 22:45

Nieprzeczytany post autor: CoVal »

bartek1916 pisze:gratuluje pomyslu. bede sledzil i czekal na ciekawe propozycje choc wiekszosc tych co mnie interesowaly juz dawno u Was kupilem:)

korzystajac z okazji chcialbym spytac o nastepujaca pozycje:
Edwin Lefevre - "Wspomnienia gracza giełdowego"

na stronie jest informacja aby w sprawie tej ksiazki skontaktowac sie. jest wiec mozliwosc zdobycia tego tytulu?
mam to po angielsku... ta ksiazka oparta na faktach jest rewelacyjna... polecam.

pzdr,
CoVal

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

A ja podtrzymuje pytanie kolegi:
- chętnie bym to zakupił w naszym rodzimym języku, ale nakład dawno już wyczerpany.
Jakoś na allegro nigdy nie mogę upolować tej pozycji .....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Byłoby pewnie więcej chętnych, bo ja też się piszę.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

wojtek2009 pisze:Ja natomiast zrobiłem sobie ksero na uniwerku
wymarzylo mi sie stworzenie wlasnej biblioteki kupujac wszystkie pozycje, ktore mnie interesuja :wink:
dlatego wszystkie e-booki, uzywane czy kserowki odpadaja. mam nadzieje, ze wkoncu pojawi sie na rynku ten tytul.

odpowiedz dostalem na priv wiec nie wiem czy moge tak ogolnie pisac. generalnie maja wydac w niedlugim czasie ponownie ksiazke wiec powinna byc dostepna. ale kiedy, trudno powiedziec.

Maklerska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:47

Wspomnienia gracza giełdowego

Nieprzeczytany post autor: Maklerska »

Tak, wiadomość wstępnego zainteresowania wydania książki przez Wolters Kluwer mogę potwierdzić. Aczkolwiek nie ma 100% pewności, że to wydanie nastąpi. Na pewno nie będzie to kwestia najbliższych tygodni.

Pozdrawiam
"Młodym ludziom zdaje się, ze pieniądze są najważniejszą rzeczą w życiu. Gdy się zestarzeją są już tego pewni." - Oscar Wilde

GZ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2011, 23:13

Nieprzeczytany post autor: GZ »

bartek1916 pisze:[

wymarzylo mi sie stworzenie wlasnej biblioteki kupujac wszystkie pozycje, ktore mnie interesuja
Idealny czytelnik :)
Albo kolejny który przedklada dotyk papieru nad setki plikow na komputerze.
W kazdym razie gratuluje i doceniam
Zainspirowany zachecam do publikowania fotek swoich zasobow.

przenioslem do nowego watku - w offtop

Maklerska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:47

Nieprzeczytany post autor: Maklerska »

Hej,

taka ładna pogoda, w weekend miałem stworzyć newsletter, miałem trochę czasu, także wpadłem na (chyba) fajny pomysł.

Od teraz do niedzieli, godziny 23:59 każde złożone zamówienie zostanie doręczone kurierem DPD na terenie Polski za 0 zł.

Co Wy na to?:)
"Młodym ludziom zdaje się, ze pieniądze są najważniejszą rzeczą w życiu. Gdy się zestarzeją są już tego pewni." - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Maklerska pisze:Hej,

taka ładna pogoda, w weekend miałem stworzyć newsletter, miałem trochę czasu, także wpadłem na (chyba) fajny pomysł.

Od teraz do niedzieli, godziny 23:59 każde złożone zamówienie zostanie doręczone kurierem DPD na terenie Polski za 0 zł.

Co Wy na to?:)
Dobre. Mnie przekonałeś. Kilka książek zamówione ;)

Zablokowany