System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

Postanowiłem powrócić jeszcze raz do wątku o mojej strategii opartej na średnich.
Po pierwsze temat średnich wraca jak bumerang w różnych wątkach, moje wypowiedzi wzbudzają bardzo gorące emocje, nie chcę zaśmiecać cudzych wątków pyskówkami z zagorzałymi przeciwnikami mojego systemu i średnich.
Po drugie mam mnóstwo wiadomosci na priv od osób, które wbrew druzgocącej krytyce są zainteresowane poznaniem tej strategii.
Po trzecie jest już spora grupa osób, która poznała tą strategię lub jej sie uczy, lub chce sie jej uczyc, chciałbym aby to miejsce służyło właśnie tym osobom.
Po czwarte cały czas pracuję nad EA opartym o moja strategię, być może ten wątek pozwoli mi na dokończenie tego projektu
Włożyłem w tą strategie mnóstwo swojego czasu i nie widze w tym nic nagannego, że za swoją wiedzę oczekuję gratyfikacji.
Nigdy tego nie ukrywałem, i niech tak zostanie.
Zagorzałym przeciwnikom dziękuję, nie chciałbym aby ten wątek stał się miejscem pyskówek, chamstwa i bzdurnych wypowiedzi.
Konstruktywna krytyka na poziomie mile widziana.
Chciałbym, aby było to miejsce dla osób, które szukają swojego systemu i które szukają niekonwencjonalnych sposobów inwestowania, a przede wszystkim są chętne do samodzielnego myślenia a system ten tego wymaga.
Pozdrawiam Zicmar

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Napisz jaka cena i na jakich TF odbywa się trading. Czy są to typowo długo terminowe inwestycje, średnio terminowe, czy może daytrading / scalping?

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

Mike, nie żartuj :wink:
Mój ostatni wątek został wyrzucony do kosza za tzw. przepychanki, dlatego chce uniknąć tego typu sytuacji.
Wyraznie napisałem, że szkolenie jest odpłatne a otworzony przeze mnie wątek ma służyć celom edukacyjnym i marketingowym.
Trading odbywa się bez ogólnie przyjetych ram czasowych, cena jest jedna i będzie ona w danym momencie taka sama na każdym TF, kojarzy mi sie takie pytanie z pewnym hasłem na DT ( ktoś zapytał, czy cena dojdzie do takiego i takiego poziomu? natychmiastowa odpowiedz - a na którym TF? )
Tą strategią można inwestować długo, średnioterminowo i skalpować. Schematy występują wszędzie takie same, reszta zależy od preferencji inwestora.
Co do kosztów proszę o kontakt na priv lub na skype, te kwestie omawiam z każdym indywidualnie
Pozdrawiam Zicmar
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

zicmar pisze:Tą strategią można inwestować długo, średnioterminowo i skalpować.
Jeśli zamierzasz coś sprzedawać to warto by pokazać czy Towar nadaje się na sprzedaż. Pokaż co potrafi (wystarczy założyć jurnal na np 1 mies.) a chętni się znajdą. Pisać i zachwalać każdy może (jak to wyraził trochę inaczej przedmówca)..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Kolega był na tym szkoleniu, zapłacił 500zł i mówi, że warto. System generalnie bardzo prosty, jak najbardziej można go zautomatyzować, a czy skuteczny w dłuższym okresie to zobaczymy....

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

W/g Kolegi Czereśniaka system ten jest bardzo prosty, moim zdaniem nie, a trochę czasu nad nim posiedzialem, czy skuteczny? Moim zdaniem bardzo.
Co do automatyzacji, nadal poszukuję programisty, ale nie programisty, któremu percepcja myslenia konczy się na przecięciu linii A przez linię B, ale takiego który lubi poważniejsze wyzwania Niestety, mam wrażenie, że większość programistów na tym Forum raczej nie lubi niekonwencjonalnych systemów i myślenia przekraczajacego pewne ogólno przyjete ramy, a szkoda.....
Pozdrawiam Zicmar
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Czytałem cały Twój poprzedni temat i kilka pojedynczych postów głównie w temacie średnich. W zasadzie od tamtego czasu, tzn. od chwili zapoznania się z pierwszym wątkiem dot. "Systemu MAX" nurtuje mnie jedno zasadnicze pytanie, którego do tej pory nie miałem okazji zadać. Może teraz będzie okazja.

Więc, Zicmar, z Twoich wcześniejszych dyskusji na forum można wywnioskować, że sam nie inwestujesz na koncie real. Czemu? Kto mając bardzo skuteczną strategie poświęcałby czas na pisanie postów i wykłócenia się na forum dla 500 zł od osoby?

Wybacz ewentualną trywialność mojego procesu rozumowania ale litości.. przecież to się nie trzyma kupy. Dlaczego nie inwestujesz? Przecież przy wspomnianej już wysokiej skuteczności i grze odpowiednio wysokim wolumenem te 500 zł to śmieszne grosze dla których nie warto marnować czasu i nerwów. Czemu więc, będąc potencjalnie bardzo bogatym inwestorem giełdowym, piszesz tu posty zamiast tańczyć, pić wino i śmiać się z tych dla których Twój system to bujda? :wink:

Nie traktuj tego jako ataku na siebie, nie chce tutaj podważać skuteczności czy istnienia Twojego systemu, po prostu zastanawia mnie to co robisz.

Rozumiesz, dla mnie to trochę tak jakby za grosze sprzedawać w internecie skany mapy skarbów zamiast ubrać buty, zarzucić na plecy saperkę i pójść kopać.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

Widzisz, jest to w pewnym stopniu kwadratura koła, jeżeli powiem, że tak inwestuje swoim systemem, natychmiast posypią się teksty typu > pokaż swój statement <, jeżeli zaprzeczę > system do bani, naciąganie, bo skoro sam nim nie grasz < . Zauważ, że nigdy nie zaprzeczałem ani nie potwierdzałem, po prostu uważam, że jest to moja calkowicie prywatna sprawa i nie zamierzam jak małpa na wybiegu obnażać się przed publiką. Co do pytania dlaczego szkolę za tak śmieszne pieniądze ( a szczerze mówiąc dla przeważajacej wiekszości na tym forum nie są to małe pieniądze ) może robię to z próżności, może z checi kontaktu z innymi traderami, może dlatego, że jak kogoś czegoś nauczę i widzę że zaczyna rozumieć jak poruszać sie po tym trudnym rynku mam z tego satysfakcję. Nie wiem i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, zauważ, ze wielu znanych traderów, którzy osiągneli potężny sukces finansowy na FX prowadzi szkolenia. Widocznie podświadomie każdy chce sie podzielić swoją wiedzą. Dlaczego nie za darmo? Byłby tłum chetnych podejrzewam, uważam, że jak ktoś zapłaci to chce się naprawde tego nauczyć i podejdzie do takiego szkolenia poważnie a nie na zasadzie > jak za darmo, to co mi szkodzi <
Mam nadzieję, że to Cię zadowoli, a jak nie to trudno.
Pozdrawiam Zicmar
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Znam w jaki sposób Zicmar interpretuje średnie, powiem że wie co mówi, sposób w jaki za ich pomocą można handlować zaskoczył mnie, nadają się do gry długoterminowej jak i krótko czy nawet scalpingu, kwestia co kto woli. Oczywiście nie jest to jakieś bezmyślne klikanie, trzeba tu doświadczenia, bo to zarabia trader ostatecznie, ale to jak w każdym systemie. Nie spotkałem się z taką interpretacją średnich jak to robi Zicmar, i ja osobiście jestem pod wrażeniem skuteczności, może ta skuteczność wynika z jakiegoś doświadczenia już, ale nie zmienia to faktu że sama idea średnich jest godna uwagi. Piszę tę opinię dlatego że nie wiem skąd taka nagonka i negowanie, każdy jest kowalem swojego losu i zrobi co uważa. Tak jak napisał kolega Kerimb, średnie potrafią być bardzo skutecznym narzędziem, kwestia ich interpretacji. Reasumując moim zdaniem kolega zicmar wie co mówi i w moim przekonaniu nie jest żadnym naciągaczem, sam system z nikogo nie zrobi zarabiającego tradera, to tylko 30% , reszta jest w naszej psychice i emocjach, które wbrew temu co się uważa są kluczem do skutecznego zarabiania, ale to mi uświadomił inny doskonały trader za co jestem mu wdzięczny. Wracając do systemu Max, po opanowaniu sposobu interpretacji średnich potrafi być na pewno skutecznym narzędziem i taka jest moja opinia.

mistic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2011, 14:48

Nieprzeczytany post autor: mistic »

Witam Zicmar
śledziłem wcześniejszy Twój wątek o systemie MAX.Jedna sprawa nie daje mi spokoju.Próbujesz sprzedawać swój system,ok nie widzę tu żadnego problemu.Jednak żeby sprzedawać system trzeba pokazać że on działa.Chcesz zastosować jakąś dziwną zasadę - kupcie i dopiero potem przekonacie się że to działa.Nigy nie przedstawiłeś nawet malutkiego dowodu że system działa,a tym samym że naprawdę istnieje.Pisanie dziesiątek postów o tym że system jest super,że działa,można zarabiać nim mnóstwo pipsów jest conajmniej śmieszne skoro w żaden sposób tego nie udowodniłeś.Jeszcze raz podkreślam, to nie jest Twoja dobra wola że pokażesz wyniki i dasz próbkę moźliwości live swojego systemu,to jest wymagane skoro chcesz go sprzedać.Licze że przedstawisz wyniki przynajmniej z kilku miesiecy i dasz próbkę możliwosci live tego systemu.Jeśli tego nie zrobisz to sprawa jest banalnie prosta.Sytem w ogóle nie istnieje, może jakaś koncepcja na której nawet Ty sam nie potrfisz zarobić żadnych pipsów i dlatego próbujesz to sprzedawać.Jako potencjalny klient chcę zobaczyć wyniki.Nie traktuj tego jako ataku.Chodzi mi tylko o uczciwość i wiarygodność.Tego tutaj brakuje.

pozdrawiam
mistic

Zablokowany