Brak danyc rachunków FX w MT4 po aktualizacji Win10?

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
iaaf
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2009, 15:23

Brak danyc rachunków FX w MT4 po aktualizacji Win10?

Nieprzeczytany post autor: iaaf »

Witam.

Jeszcze w piątek wszystko u mnie działało. Miałem w platformie MT4 kilka rachunków (real i demo), ale po sobotniej aktualizacji Win10 (chyba jakaś większa aktualizacja, bo z godzinę to się robiło) i po ponownym uruchomieniu komputera, oraz MT4 nie mam żadnych dostępnych rachunków do logowania, pozostał jedynie ostatni ekran (z nr rachunku w lewym górnym rogu, a w prawym-dolnym rogu "brak połączenia", a jak się chcę połączyć, to trzeba się zalogować (do konta demo nie pamiętam hasła)).
Przed ponownym uruchomieniem komputera w celu dokończenia aktualizacji Win10 miałem otwarty program MT4 (nie zamykałem go ręcznie).

Czy można jakoś przywrócić dawne rachunki? I jak temu zaradzić, by następnym razem coś takiego się nie wydarzyło?

Z góry dzięki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Brak danyc rachunków FX w MT4 po aktualizacji Win10?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Możesz spróbować z przywracaniem systemu do momentu z przed aktualizacji ale nie gwarantuję, że to pomoże. Jak nie to pozostaje kontakt z brokerem, aby zresetował Ci hasła.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ