2 monitory, 2 mt4

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

2 monitory, 2 mt4

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

mam niedepnięty monitor pod lapka. Czy da się otworzyć jednocześnie 2 razy MT4 tego samego broka, tak aby mieć odpalone na oby dwóch ekranach?
Może odpalić platformę z pendrive'a, ale tu pytanie jakie pliki muszę zgrać aby szło bez instalki?
W stateczności mógłbym zalogować się do wersji webowej, ale takie rozwiązanie zbytnio mnie nie zadawala.

jackub

Re: 2 monitory, 2 mt4

Nieprzeczytany post autor: jackub »

forexsowicz91 pisze:mam niedepnięty monitor pod lapka. Czy da się otworzyć jednocześnie 2 razy MT4 tego samego broka, tak aby mieć odpalone na oby dwóch ekranach?
Może odpalić platformę z pendrive'a, ale tu pytanie jakie pliki muszę zgrać aby szło bez instalki?
W stateczności mógłbym zalogować się do wersji webowej, ale takie rozwiązanie zbytnio mnie nie zadawala.
Powinno sie dać , zainstaluj dwa razy MT4 w dwóch folderach MT4 i uruchamiaj odzielnie z każdego folderu... jak tak robiłem kiedys i działało

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: 2 monitory, 2 mt4

Nieprzeczytany post autor: Jones »

jackub pisze:
forexsowicz91 pisze:mam niedepnięty monitor pod lapka. Czy da się otworzyć jednocześnie 2 razy MT4 tego samego broka, tak aby mieć odpalone na oby dwóch ekranach?
Może odpalić platformę z pendrive'a, ale tu pytanie jakie pliki muszę zgrać aby szło bez instalki?
W stateczności mógłbym zalogować się do wersji webowej, ale takie rozwiązanie zbytnio mnie nie zadawala.
Powinno sie dać , zainstaluj dwa razy MT4 w dwóch folderach MT4 i uruchamiaj odzielnie z każdego folderu... jak tak robiłem kiedys i działało
dokładnie
powinno działać bez problemu
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: 2 monitory, 2 mt4

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wystarczy nawet, że skopiujesz sam folder z MT4 do innego katalogu - nie trzeba instalować ponownie. Jest gdzieś nawet opisany sposób (chyba na FxCraft) jak zrobić, aby MT4 nawzajem się synchronizowały.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nieśmiertelny Trader

Re: 2 monitory, 2 mt4

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Witam, nie chce zakladac nowego tematu tak wiec dopytam tutaj. Orientuje sie ktos (bo nigdzie nie moge znalezc) jak wylaczyc jednoczesnie oba monitory przyciskiem od laptopa? (Fn + F6) u mnie wylacza sie w ten sposob tylko ekran laptopa a drugi monitor muszę zawsze ręczni ''powerem'' a chcial bym go tylko przygasic. Jest na to jakis sposob?

ODPOWIEDZ