telefon do tradingu

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: guccon »

chcialbym miec mozliwosc tradingu na telefonie ale tylko w ramach zabezpieczenia jakby np padl komp albo byl zanik internetu - wtedy z telefonu chcialbym miec podglad na otwarte pozycje i ewentualnie zamknac je albo przestawic SL/TP

konto w fxpro czyli jakas wersja mobilna mt4

czego uzywacie sami i moglibyscie polecic ? tak zebym nie musial wydawac za duzo na tel telefon bo bede go kupowal i nie dostane w cenie umowy z abonamentem

z gory dzieki za info
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z tego co napisałeś to masz tylko dwa wymagania: niedrogi i z Windows Mobile :). Więc wybór jest dość spory, szczególnie wśród używek.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Ja mogę polecić Xperię. Napisz na prv to co nieco o niej mogę pogadać :)
Trade what you see, NOT what you hear or think

ocb

Nieprzeczytany post autor: ocb »

a co sądzicie o telefonach BlackBerry ?, nadają sie pod trading ? dokładnie chodziło by mi o model 9700 albo ten nowy co wyszedl 9800, używa ktoś z was takiego ?

rrozak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 mar 2010, 16:43

Nieprzeczytany post autor: rrozak »

Ja nabyłem do tego celu LG KS20. Mam cholerną alergie na tego windowsa, ale terminal mobilny pracuje całkiem Ok. I nowy z gwarancją można kupić za 200 zł. To chyba największy plus dodatni :)

Pozdr.

Robert

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Polecam HTC HD2, używam od kilku tyg, wcześniej Omnia i też super.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ocb pisze:a co sądzicie o telefonach BlackBerry ?, nadają sie pod trading ?
Pod BB potrzebna jest osobna platforma, a standardowego MT4 Mobile chyba się tam nie odpali. Co prawda akurat FxPro taką ma ale ogólnie rzecz biorąc jest to rzadkość.
Microbi pisze:Polecam HTC HD2, używam od kilku tyg,
No tylko, że to do tanich urządzeń nie należy :D. Jednak sam też używam i faktycznie rewelacja choć do rozmiaru trzeba się przyzwyczaić :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

banaszko

Nieprzeczytany post autor: banaszko »

Microbi pisze:Polecam HTC HD2, używam od kilku tyg, wcześniej Omnia i też super.
potwierdzam HD2 ;)

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

No tak tylko taki uzywany to przynajmniej tysiak a planowalem wydac 500-700 wiec jesli mialbym dolozyc wiecej to musze wiedziec cos wiecej niz tylko 'polecem' ;) wiec jesli mozecie wymiencie jakies argumenty ktore Was przekonaly do takiego telefonu
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

ja mam Omnie na zbyciu jak coś.

Dodano po 2 minutach:

Co do HTC HD2 wyświetlacz, ładnie widać, ponieważ handluje na samym wykresie na jednym koncie to dla mnie plus w razie jakieś podróży, dodatkowo fajny procek wiec chodzi ładnie, minus - trzeba się do wielkości przyzwyczaić, ale jak Ci będzie pasować będziesz zadowolony, a i ekran masz pojemnościowy .

ODPOWIEDZ