Ninjatraderbrokerage / ninjatrader 8 - opinie.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
martinjones
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2016, 21:54

Ninjatraderbrokerage / ninjatrader 8 - opinie.

Nieprzeczytany post autor: martinjones »

Czołem,
Korzysta ktoś z ninjatreder u ich broka ninjatraderbrokerage do habdlu na Futures? Do wyboru jest Dorman i Philips Capital... Jak z jakością danych, są poślizgi?ogólne wrażenia, problemy, polecacie?

A jak nie oni to ninjatrader z czym macie połączonego?
Niestety AMP Futures nie ma ofert dla nowych klientów, zostaje chyba Interactiv brokers+ CQG...
Czy warto jeszcze przejrzeć coś innego?

Broker tylko do DAX futures.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Ninjatraderbrokerage / ninjatrader 8 - opinie.

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Chodzi ci konkretnie o handel na ninjatrader, czy jak? Bo nie do końca wiem co szukasz. Raz piszesz o ninjatrader raz o cqg :D

Ninjatrader-a oferuje jeszcze fxcm: https://www.fxcm.com/uk/platforms/ninjatrader/ - możesz potestować, ale o samym broku się nie wypowiadam bo nigdy tam konta nie miałem.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

martinjones
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2016, 21:54

Re: Ninjatraderbrokerage / ninjatrader 8 - opinie.

Nieprzeczytany post autor: martinjones »

Chodzi mi o handel na ninjatrader u brokera który ma futures. Pytałem o opinie na temat ich brokera (ninjatraderbrokerage) bądź innego polecanaego przez forumowiczów.

Wiem że można ninjatreder zintegrować z Interactiv Brokers alo oni mają slabiutkie dane które sa filtorwane więc logicznym wydawało się mieć data feed np. od CQG ( chodzi o dane nie o platforme ) ale może źle kombinuje :)

Odnośnie FXCM to oni dają tylko forex do ninjatraderbrokerage, wiec odpada ...

olds

Re: Ninjatraderbrokerage / ninjatrader 8 - opinie.

Nieprzeczytany post autor: olds »

martinjones pisze: Wiem że można ninjatrader zintegrować z Interactiv Brokers alo oni mają slabiutkie dane które sa filtorwane
To niestety prawda. Bywało, że wykres na danych pobranych z IB już jako historyczne wyglądał następnego dnia o parę pipsów inaczej niż na danych online (najczęściej niestety na istotnych testach decydujących o otwarciu pozycji).
Jako, że NT (obecnie NT8) jest jak dla mnie wzorcem platformy dla tradingu uznaniowego a IB doskonałym brokerem zdecydowałem się zakupić dodatkowo dane z DTN https://www.iqfeed.net/ .
Sam forex to 30$, resztę opłat znajdziesz w zakładce fees. Przez ostatnie 5 lat nie zdarzyły się jakiekolwiek problemy, przekłamania itp, więc polecam.

ODPOWIEDZ