oanda problemy

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
lespet
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2009, 14:26

oanda problemy

Nieprzeczytany post autor: lespet »

Mam u nich konto już 5 lat. Przyzwyczaiłem się , działało bez zarzutu. Od 2 tygodni mamproblemy ze składaniem zlecen- bez przerwy wyskakuje -communication error. Nic sie nie da zrobic, informowałem oande,probowałem rózne komputery- to samo. Czy to zagranie brokera- znak że mam ich opuscic?

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: oanda problemy

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Nie znam dobrze tego broka, ale jeśli dobrze widzę to mają zarówno metę jak i swoją własną platformę. Te rzeczy dzieją się na obydwu?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: oanda problemy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

lespet pisze:Mam u nich konto już 5 lat. Przyzwyczaiłem się , działało bez zarzutu. Od 2 tygodni mamproblemy ze składaniem zlecen- bez przerwy wyskakuje -communication error. Nic sie nie da zrobic, informowałem oande,probowałem rózne komputery- to samo. Czy to zagranie brokera- znak że mam ich opuscic?
A co odpowiadają?
Spróbuj założyć subkonto lub skorzystać z platformy mobilnej. Aby uznać, że broker akurat Ciebie nie chce trzeba zdiagnozować czy problem dotyczy komputera, łącza, Twojego konta czy całej Twojej osoby.

Powiedz też jak handlujesz i z jakimi wynikami to może od razu sprawa się wyjaśni... :twisted:
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

RadekP
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2017, 09:31

Re: oanda problemy

Nieprzeczytany post autor: RadekP »

blokada Twojego IP adres zagrywka broka - norma
ciekawe czym ich wkurzyłeś?

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: oanda problemy

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

RadekP pisze:blokada Twojego IP adres zagrywka broka - norma
ciekawe czym ich wkurzyłeś?
Dziwne

ODPOWIEDZ